15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • arty
    #10498
    Inkább hordanék minőségi használtruhát, mint valami kinai fost, amiből a mérgek még három mosás után is jutnak a bőrömre.

    Az ovszer zseniális példa, tééényleg ugyanolyan a ruha is. Sőt, használt kormányt se szabad venni, az is olyan, mintha más farkát fogdosnám, miközben kanyarodok.

  • Maci23
    #10497
    Hogyan lehet leszedni a G25 kormány lefogatóit,amiket csavarni kell?Hogyha kiszedem az összes csavart,még nem tudom szétszedni mert amivel az asztalra fogatva van az tartja!Azt hogy lehet levenni?

    Üdv!
  • Solt
    #10496
    Azon döbbenek le, hogy van aki használt ruhát vesz ott! Eszembe nem jutna más használt, levetett göncét hordani... akkor már inkább a kínyai piac vazze...

    Egyszer kíváncsiságból felteszek egy hirdetést: Garantáltan egyszer használt, megkímélt, szépen elmosott gumi óvszer most akciósan, az eredeti ár harmadárt eladó! Próba garancia van, posta csak előre utalás esetén!

    Amekkora állatok vannak ott, szerintem még licitálnának is! :D :D
  • Dietrich
    #10495
    és forradalmian új tipusok születnek..
    "Seitek szimulátor"
  • pointer4
    #10494
    És nem néznek hülyének :D

    Ehhez sztimulátor:

  • Solt
    #10493
    Azért jó a vatera, mert olcsó! :D
  • pointer4
    #10492
    Ez ám az ajánlat! :D
  • neilszab
    #10491
    Hát nem tudom, ilyen homályos pedállal én nem szívesen játszanék..
  • Dietrich
    #10490
    szerintem ha visszaolvasol más is járt hasonlóan a gariztatással ;)
  • Maci23
    #10489
    Pointer!Alakulnak/alakultak a dolgok majd részletezem,ha megoldódott szívesen megosztom a forumozó kollégákkal a tapasztalatomat!

    Egy biztos: ha ez így lezajlik ahogy akkor én mindenből CSAK Logitech terméket fogok venni!KORREKT,KORREKT,KORREKT cég!Maximális tiszteletem az övék!!!
  • CamelX
    #10488
    Nem tudom szabad -e itt eladásra kínálni kormányt, de ha igen, akkor leírom ide is, hogy megválnék a Formula Force EX kormányomtól. Hibátlan állapotban van, csak épp nekem kéne egy 900 fokos.

    Kép: http://www.sg.hu/galeria/1092643315/10926433151285948392.JPG

    Irányár: 8000ft
  • Maci23
    #10487
    Szintén zenész!
  • ronnydown
    #10486
    Kitört az a kis perem a csapágy elöl, és lötyögött a kormány minden irányba...
  • ronnydown
    #10485
    Nem, me' akkor nem lehetett kapni sem G25-t, sem G27-et... (tavaly szept-nov.)
  • Firerock
    #10484
    nem g27-t küldenek helyette?
    hogy adta meg magát pontosan?
  • ronnydown
    #10483
    Sajna az én G25-öm is így adta meg magát tavaly... Gariba visszaküldtem, visszafizette az árát a bó't (6 hét múlva).
  • Dietrich
    #10482
    minden termékre gyári 2 év a gari..

    a kiskerek adnak 1 évet..viszont mara még +1 gyári gari.
  • pointer4
    #10481
    Most akkor mozog ?
  • Maci23
    #10480
    Pointer felvettelek msn-re!Küldenék egy videót vagy adhatnál email-t is az egyszerűbb!Megmutatnáém hogy mennyire mozog a kormány!

    Üdv!
  • Maci23
    #10479
    Nézd már meg akkor mi az ! :D
  • Laceee
    #10478
    Kérdezd a viszont eladókat akik tőlük vásárolnak...
  • Maci23
    #10477
    Akkor lehet neked is ugyanez!Lesd meg szerintem te is!

    Jah és az baj hogy kicsavartam a csavarokat és kijött belőle ez?Vagy tegyem vissza,és ha gariztatom akkor úgy!

    2 év gari van rá most még nincs fél éves!
  • Firerock
    #10476
    nekem is zörög a belsejében valami,új kora óta
  • pointer4
    #10475
    Ezt a logitech support állítja, kereskedőnél meg csak 1 év szokik lenni.
  • Mersant
    #10474
    tevedsz, nezd meg a honlapjukat. kormanyra 2-t adnak.
  • Laceee
    #10473
    A logitech minden termékére 5év garit ad, csak a kereskedők baszakodnak a vásárlókkal.
  • pointer4
    #10472
    Akkor még nem az egész karima törött le körbe, csak egy része. Bár az furi, hogy gyárilag is ilyen volt.
    Azt többször is hallottam már, hogy a Logi ügyfélszolgálata nagyon rendes, de a helyedben még kivárnék a gar végiég. Két éves garit vállalnak rá, és ez még most igazából nem gátol téged semmiben.
  • Maci23
    #10471
    Nem lett odaverve nem esett le nincs gyepálva,azóta zörgött mióta megvettem újonnan,csak mivel nem volt semmi gond vele ezért nagyon nem izgatott!Meg rögzítve nem zörgött csak ha leszereltem!Viszont most kicsavaroztam azt kipottyant a műanyag!
  • Maci23
    #10470
    Nem mozdul semerre sem!

    Akkor ezt most gariztassam vagy ne gariztassam?Ez itt a kérdés!És garizzák e így egyáltalán!Mert gondolom annak ott a helye!
  • pointer4
    #10469
    Ez annak a peremnek tűnik, amibe a csapágy van beleültetve. Kifele, feléd tudod húzni pár millimétert a kormányt? (tengelyirányt)
  • Maci23
    #10468
    Csak sikerült!

    Előre is köszi!
  • Maci23
    #10467
  • Maci23
    #10465
    Pointer!Segíts nekem légyszi,vagy aki ért hozzá segíthetne!Zörgött valami a G25-be ami van nekem,és nem tudtam hogy micsoda!Gondoltam egy csavar lehet bent vagy valami!Semmi hardveres probléma nincs vele,működik tökéletesen is,még gari is van rajta!Gondoltam megnézem!Kicsavaroztam,és kipottyant belőle egy kis fröccsöntött műanyag,de elég érdekes!Gondolom te tudod hogy ez hova való vagy nem való?

  • Loál János #10464
    És milyen szép lett.
  • pointer4
    #10463
    Gondolom egy 3.5mm es jack aljzatba :P
    Ami gondolom egy gamepadra van ráaplikálva :D
  • Debilon
    #10462
    ja, nekem is ez jutott eszembe... FFGP-m pedálját hogy tudnám kuplungként használni esetleg, ha lehet a kormány nélkül?
  • neilszab
    #10461
    és hova, no meg hogyan kell bedugni a másik pedált, mi ismeri fel?
  • pointer4
    #10460




    ügyeees
  • Firerock
    #10459
    nekem 20k-ért sem kéne az a kormány,szóval nem értek én hozzá
  • bardocz
    #10458
    Az nem rossz ár? lál