15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #10538
    Nem
  • NÉMÓ510 #10537
    Köszike a segítséget!
    A videó meg a képek alapján ki tudtam nyomozni hogy mi hova megy,köszönöm.
    Egy kicsit a nyáklapot is át kellett forrasztgatni mert leégették kissé.Tennék fel képet,de már összeraktam,kipróbáltam,és működik.Nem sok kedvem van megint szétkapni.
    Így most van egy tartalék.
    Amúgy a G25 váltókart össze lehet házasítani a G27tel?
  • Maci23
    #10536
    Logitech G25 váltó részletesen

    Erre érdemes lenne még ránézned!
  • CamelX
    #10535
    Ez van, fosul fényképezek, főleg hogy iphone kamerája nem 1 nagy vásziszdász, viszont jó lenne ha a dobozka immár méltóbb vadászmezőre kerülne :D
  • ronnydown
    #10534
    Köszi, leglesem!
  • NÉMÓ510 #10533
    Megvan a cím:BITEX INNOFILT
    Bp,Reitter Ferenc 24/A
    1 négyzetméter 750ft.Hogy áfával vagy anélkül,azt nem tudom.Ami nekem van,az két színű:kék/fehér.
    A kék színű oldala néz kifelé a házból,és a fehér befelé.Legalábbis nekem azt mondták,hogy a kék a durva,és a fehér a finomszűrő.Mindenesetre hatékony.Csak a gépház elején levőt egy kicsit meg kellett nyomkodnom,hogy bemenjen.
  • ronnydown
    #10532
    Nem jóóó, me' vastag!!!
  • ronnydown
    #10531
    Köszi
  • NÉMÓ510 #10530
    Szerintem klímás cuccokkal foglalkozó boltot kellene megnézni,náluk kell hogy legyen tekercsben.Kétezerért lehet hogy 1m x 1.20ast kapsz.De esküszöm holnap megkérdezem hol lehet kapni,és mennyibe fáj.
  • Dietrich
    #10529
    adnak porszivókhoz is porszűrőt a cserélhető papírzsák mellé.5db-hoz egy 10x10 centis szűrőt.
    2-2,5K
  • ronnydown
    #10528
    Ez igaz, kb 5000 ft-ér'
  • Dietrich
    #10527
    autókhoz is árulnak pl.
  • ronnydown
    #10526
    Pollenszűrőt táblában? Hmmm... nem is rossz gondolat....

    Má' csak azt kéne tudnom, merre lehetne kapni...
  • NÉMÓ510 #10525
    Köszi,ez elég hasznos .Még a kábeleket is ki tudom sasolni nagyjából.
  • NÉMÓ510 #10524
    Ha pollenszűrőt vennél táblában,aztán beszabod méretre?Mondjuk azt ne kérdezd hol,de én azt kaptam 1m x 1m széleset.Szerintem kiváló.10ed annyira se porosodik a gép.
  • Solt
    #10523
    Szokj hozzá Maci... itt mindenhol megy az off! :) És nincs is ezzel gond, amíg nem szidjuk egymást, meg amíg nem zavarja a topik életét... szerintem... :)
  • Maci23
    #10522
    Térjünk vissza szerintem is a kormány forumhoz mert idetéved valaki véletlenül és azt hiszi sg forum online turkálóba van!

    Némó,adnék egy linket nem tudom mennyire fog segíteni,de max a rugókat vissza tudod majd rakni!
    G25 váltó szétszerelés
  • Solt
    #10521
    "ne abból indulj ki, Te megvehetsz bármilyen új ruhát"

    Nem ebből indultam ki. Az egész a vaterázástól indult... olvasd végig, és fejezzük be! ;)

    Ettől még a megállapításomat tartom...
  • ronnydown
    #10520
    Off:

    Kivágtam a gépem plexi oldalát, hogy jobban hűljön szegény és meg szeretném a akadályozni, hogy a por ezen a nyíláson át betóduljon a házba.

    Arra gondoltam, hogy egy szűrőt kéne oda raknom. Egy konyhai páraelszívó porszűrőjére gondoltam, ami nagy is, illetve a levegő is könnyen mozog át rajta, igen ám, de nem kapok sehol ilyet. Nem tudjátok, hol kapható ilyen szűrőlap? (Gondoltam az itthoniból kiszedem, de a zasszony nem engedte )

    On
  • Dietrich
    #10519
    miért is nem?

    "Ha valakit nem érdekel, hogy adott ruhadarabbal az előző gazdája mit művelt, akkor csak vegye a használt ruhát... engem zavarna a tudat, hogy használt, sőt a szememben nem normális dolog, hogy vad idegen emberek egymás használt ruháit adják veszik..."
  • Solt
    #10518
    Nem egy dologról beszélünk Uram! ;)
  • Dietrich
    #10517
    ismerősöm ezzel foglalkozott használt ruhákat adtak el piacon, amiket az USA-ból hoztak..és megkell mondjam olyan darabok voltak köztük amiket ha kimos az ember és kirakja mondjuk 1000Ft-ért mellé rak egy retro vagy más divatcég cuccát alá 15000Ft-ért nem fogod megkülönböztetni!! mert a divattal a használtat is utánozzák minek azért annyit fizetni :p
    sajnos a hazai társadalom nem csak elfogadja a turkálót, de bizonyos réteg rávan kényszerülve, hogy ott vegyen ruhát.
    ne abból indulj ki, Te megvehetsz bármilyen új ruhát, hanem abból milyen napjaink Magyarországa..
    az megint más dolog, hogy az ilyen bálás ruhákat vörös keresztnek meg hasonló szervezeteknek gyűjtötték és azt valakik eladták majd európába hozva tovább értékesítették, ezt ellehet ítélni a nyerészkedést.
  • Solt
    #10516
    Szerintem a párhuzamokkal nem nekem van problémám! ;) Arról nem beszélve, hogy nem ezek jellemzik a mondandómat, ergo a lényeg szerintem átmegy, ha az ember nem kötekedni akar...

    De részemről befejeztem, nem vagyunk egyformák, ennyi...
  • NÉMÓ510 #10515
    Üdv mindenkinek!
    Segítséget szeretnék kérni G25ös váltókarjavításban.Úgy is vettem meg hogy rossz (van mellé egy jó), csak gondoltam hátha meg lehet javítani.
    A probléma:

    A váltókart a panellal összekötő vezeték (a képen látható narancssárga,és fekete)levált a váltókar alján levő panelról.
    Erről (amire egy sárga vezeték van forrasztva):

    Pointer segített képekkel,de a legközelebbi találat ez:

    Ezen a képen látszik hogy a váltókar aljára megy be a fekete,és a narancs vezeték a sárga mellett.De sajna a panel maga nem,hogy pontosan hova kellene visszaforrasztani őket.
    Keresem a képeket,kapcsolási rajzot stb,de eddig nem jártam sikerrel.
    Minden segítséget örömmel fogadnék,az új váltókart egyenlőre nem szívesen szerelném szét.Így is potyogtak ki rugók megy egyebek(valószínű már eleve rosszul lett összeszerelve,mert ha megráztam zörgött) amik fejtörést fognak még okozni.
    Előre is köszi.
  • Norbi1990
    #10514
    "Számítógép szimulátor"
    Már a PC-t is lehet szimulálni?
  • Maci23
    #10513
    Hü ,ez nem egy kormánytopic?Ahhoz képest leragadtunk a turkesz ruháknál!Vicces!
  • arty
    #10512
    Általában értelmeseket írsz, amit el is lehetne fogadni véleményként... csak aztán ezek a kifacsart, béna párhuzamok :/

    Még szerencse, hogy a fóbiák nem ragályosak.
  • Solt
    #10511
    Nyilván mindenki maga dönti el, hogy önmagával szemben mik az igényei! Az, hogy valami társadalmilag elfogadott, az az égvilágon semmit nem jelent, mint ahogy az sem, milyen üzletek működnek szerte az országban. Az ember nem azért tesz valamit, mert mások is teszik... Az pedig, hogy ezek a boltok életképesek, az jól példázza a mentális és anyagi színvonalat! Előbbi elítélhető, utóbbi egy állapot.

    Azt pedig ne feledjük, hogy turkálókba rendszeresen vannak olyan ruhák, amik márkás üzletek kifutó termékei, amit aztán bálázva értékesítenek... az ilyennel szemben semmi kifogásom, mivel még senki nem hordta...

    Én viszont úgy vagyok vele, hogy más levetett, használt ruhadarabja nem kell! A ruha az én szemeben egy intim dolog. Olyan dolog amit ismeretlen ember után, ismeretlen forrásból nem veszek fel, főleg nem úgy, hogy még pénzt is adja érte...

    Ha valakit nem érdekel, hogy adott ruhadarabbal az előző gazdája mit művelt, akkor csak vegye a használt ruhát... engem zavarna a tudat, hogy használt, sőt a szememben nem normális dolog, hogy vad idegen emberek egymás használt ruháit adják veszik... főleg nem olyan keretek közt, ahonnan a vita indult... lásd vatera, és annak használt ruha részlege. Döbbenetes ami ott folyik... hangsúlyozom, számomra!

    Mi lesz a következő lépcsőfok? A reggeliből megmaradt kenyércsücske?
  • neilszab
    #10510
    Tekintve, hogy számtalan turkáló és használt ruha üzlet működik szerte az országban és Budapesten is, ebből adódik, hogy ezen boltok működése életképes és ami még fontosabb: társadalmilag elfogadott!

    Én is ismerek nem egy (akár jómódú) embert, aki szokott ilyen helyen vásárolni... pedig ők jól öltözött és ápolt megjelenésű emberek, sőt.. az általános higiéniai és esztétikai elvárásaik önmagagukkal szemben szemlátomást magasabbak, mint az enyémek, többet adnak a külső megjelenésükre, mint jómagam.

    Ööö... és ezzel nem azt akarom mondani, hogy én vmi mezitlábas kukabúvár lennék, mert egyáltalán nem... turiban sem vettem még ruhát soha, de elfogadom, ha vki így tesz.
  • Solt
    #10509
    Hát a tudatlanságtól nem, hogy félek, egyenesen rettegek!! :D Bár tény, hogy vannak dolgok, amiket jobb nem tudni... :D
  • pointer4
    #10508
    Amiről nem tudsz, az nem fáj, ebből következik, hogy te félsz a tudatlanságtól :D
  • Solt
    #10507
    Ismerős lány (!!!), nem barát, csak ismerős... a szigeten teleokádott farmerjét és blúzát másnap otthon kiöblítette, felrakta a vaterára, majd kb egy hét múlva fülig érő szájjal újságolta, hogy eladta... és ez egy diplomás, jól szituált család anya! ( én szégyenlem magam helyette, de ez más tészta )

    Milyen öröm lehet egy ilyen használt ruhadarab boldog új tulajdonosának lenni...

    Mellesleg, ha vélemény különbség van, vagy nem vagyunk benne biztosak, hogy értjük mire gondolt adott hozzászólás értelmi szerzője, akkor mielőtt a torkának ugranánk miért nem kérdezünk normálisan?
  • bardocz
    #10506
    Lehet?
    Én minden pulóveremmel így kezdem, hogy érezzem, igazán az enyém.
  • arty
    #10505
    Baromi offtopik, már én is unom magamat, de írj már valami példát, hogy mit lehet pl egy pulóverrel tenni... persze, lehet, hogy valaki azt huzta a farkára és ugy dugott seggbe egy gorillát, ezesetben tényleg okés a korábbi példád is.
  • Solt
    #10504
    Az más húsom... a mi testnedveink jó barátok! :D :D :D
  • Solt
    #10503
    Nézd, ha téged nem zavar, hogy totál ismeretlen emberek után, akik ki tudja mi a szart műveltek adott ruhadarabbal, bármit is felvegyél, akkor egészségedre! Totál irreleváns, hogy minőséginek hívod, vagy szarnak, a lényeg az ISMERETLEN HASZNÁLÓN, és a HASZNÁLTON van! ( nem kiabálás, kiemelés )

    Amit itt megismerhettünk, az inkább a nagyfokú igénytelenség önmagunkkal szemben!
  • pointer4
    #10502
    Én a te használt alsógatyáidat tuti hordanám, de csak a tangát , mosás nélkül.
  • arty
    #10501
    "Minőségi használt ruha... bravó!"

    Asszem ezzel a kompatenciádat is megismertük.
  • Solt
    #10500
    Vegyél használt ruhát... javaslom a fehérneműt! Csak bátran... egészségedre!

    Az óvszer meg vicc volt... tudom, hogy vannak emberek, akiknek ez nem megy át, de ezért nincs harag. Ha kevesebbet vernéd a fejedet a falba, lehet átmenne...

    A kormányos példád meg zseniális, csak gratulálni tudok. A kormányt meg a faszt összemosni rendkívüli éleslátásra vall... vagy inkább valami rejtett homoszexuális vágyakozásra...

    Akinek egy használt műszaki cikk, meg egy használt viseleti darab egy kategória, annál azért lehetnek gondok... bár ez is biztos falfejelgetésre vezethető vissza. Szerintem ne csináld, és akkor lehet nem kéne más levetett szarjait hordani! Minőségi használt ruha... bravó!
  • pointer4
    #10499
    Szerintem le kell venni a felső burkolatot is hozzá, de még sosem próbáltam összeszerelve levenni.