15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pointer4
    #10618
    Annyiért DFGT-t. Momo az gázos lehet hosszú távon.
  • lviktor
    #10617
    Sziasztok! Szeretnék venni egy megbízható, minőségi középkategóriás kormányt max. 30.000-ért. Elég sokat megnéztem már, teszteket olvastam, de nem tudok dönteni. Először a Logitech MOMO-ra gondoltam, de sok helyen, sokan panaszkodtak a pedálok megbízhatóságára. Kíváncsi lennék ki mit ajánlana tapasztalatai alapján. Köszönöm a segítséget.

    Üdv:Viktor
  • AntiCamper
    #10616
    Így akartam...


  • AntiCamper
    #10615
    Sziasztok!
    Gondoltam megmutatom én is hogy milyen szimulátorom van... Ez a legelső kreálásom, szóval ugy tessék ránézni :P Most dolgozok az új H-váltón. Kuplung van, kézifék volt, de sikerült letörnöm... :D Műanyagból volt... A váz az eladó a pedálsorral együtt, mind a 3 pedálban benne van a potméter, csak rá kell kötni amit rá kell... Akit érdekel az írjon!Ülés
    Ülés
  • bardocz
    #10614
    Koszi, hazamegyek kiprobalom.
  • Szabi1991
    #10613
  • bardocz
    #10612
    Már csak 9%, még párszor megcsinálom, és jó lesz
  • cselt
    #10611
    Húzd ki a konektorból meg vissza. Ez állítólag segített pár embernél :)
  • bardocz
    #10610
    Tökjó, alapból 10%-ig be van nyomva a gázpedálom...DFGT.
  • Dietrich
    #10609
    Gstylet kérdezd..neki még a gariban kapott másik új EX is ilyen volt aztán vette a G25-öt.
  • Szabi1991
    #10608
    az enyém nem húz balra, az más kérdés hogy behalt a váltó meg a fékpedál :D
  • Dietrich
    #10607
    aztán majd ne csodálkozz ha fura dolgokat tesz a kormány egyenesben..pl. balra húz.
  • Falkon
    #10606
    Nem, csak páran bekerültek a zárt bétára!
    Amúgy gyere ide!
  • Maci23
    #10605
    Szaisztok!

    Kijött már a TDU 2? Csak mert valaki említette itt hogy azzal játtszik!
  • JUVEfun
    #10604
  • JUVEfun
    #10603
    Én még nem hallottam rosszat róla , utána olvastam szim. fórumokon . Ja , és az ára is baráti...
  • bardocz
    #10602
    Sztem nem véletlenül nincs ez elterjedve.
  • JUVEfun
    #10601
    Jó az ára és egész komoly darab:
  • Roger6
    #10600
    Igen, talán elég lehet EX is kezdésnek, bár engem zavart a kis kormányszög.
  • Bostax
    #10599
    Hmm, nem is rossz EX kormány, szerintem kezdőnek ez lesz az ideális választás és még árban is jo :)
  • thedriver
    #10598
    Ezt olvasd el:
    Kormány Kalauz
  • Bostax
    #10597
    Most néztem meg jobban egy Logitech Formula FX és EX. Ezek mennyire strapabíró cuccok? mert árba jo lenne nekem.
  • thedriver
    #10596
    Itt nézz körül.
  • Bostax
    #10595
    Amugy Pesten van olyan üzletlánc amelyik árulja DFGT-t, vagy hol lehet beszerezni, mert logitech oldalán elég borsos ára van.
  • Bostax
    #10594
    Rendben, akkor visszaviszem és keresek ilyen Logitech DFGT-t, és köszönöm a segítséget.
  • Roger6
    #10593
    TDU 2-höz a jelenlegi fizikával a kormány halál felesleges, sőt, ront a játékélményen. Egyébként igen, Logitech DFGT a legjobb (én pont 20 rongyért vettem akcióban tavaly).
  • pointer4
    #10592
    Talán itt írnak okosat,
  • peti193
    #10591
    én is dfgt-n gondolkoztam de ,felment az ára 20ért tuti jó választás de 34-ért szerinzem sok én ezen gondolkozom most---> Thrustmaster RGT Force Feedback Pro Clutch Edition 20 k körül van.Van valakinek tapasztalata a kormánnyal kapcsolatba?
  • Dietrich
    #10590
    hihetetlen ;)
  • Sponnyabob
    #10589
    Én a nyáron jutottam hozzá egy vadonat újhoz 21k-ért azóta is örülök neki mint majom a farkának :DD
  • Szabi1991
    #10588
    34ezerért :/
    (viszont tényleg megéri az árát, nekem is ien van, TDU 1-2, rfactor tökéletes vele :)
  • cselt
    #10587
    Logitech Driving Force GT Legjobb!
  • pointer4
    #10586
    Nem, nem kötelesek, de MM megteszi, csak legyen meg fullosan a csomagolás.
  • Bostax
    #10585
    Meg még azt szeretném kérdezni, hogy tudnátok ajánlani valami jó kormányt olyan 20e Ft körül?
  • Bostax
    #10584
    Oké köszönöm a tanácsot, énis erre gondoltam, hogy visszaviszem mert azt hiszem 3 napig kötelesek visszavenni és visszafizetni.
  • Solt
    #10583
    Akkor tudtunk volna segíteni, ha azelőtt kérdezel, mielőtt vásárolsz... :(

    Ha mondjuk MM-ben vetted, akkor vidd vissza valami hülye indokkal...
  • bertino
    #10582
    nem kellett volna ezt venni :|
  • Bostax
    #10581
    Helló!
    Az lenne a kérdésem,hogy most vettem egy speedlink kormányt,nem valami márkás mert még kezdő vagyok ilyen téren, de pl Test drive unlimitidben vagy rfactorban is a pedálokat nem is érzékeli meg a váltokat sem és nem tudom mit kéne vele csinálni, drivert már föltettem.

    Ha valaki tudna segiteni megköszönném.
  • pointer4
    #10580
    Nekem kellene help, megjelent az új SLIPro Manager, de nekem a régi kellene, letöröltem.
    v0.94d18c
    Valami ilyesmi a file neve: SLIProMgr_094d18c.rar

    iRacing, RaceOn, STCC, GTR2, GTREvo LFS -hez is ez való.
  • Angyisz
    #10579
    Sziasztok !

    Adott egy Logitech DFP kormány PS3-on használva, ma a bal oldali led kialudt és újra indítás után sem javult a helyzet valamint az alatta lévő irányválasztó kereszt sem működik minden más igen. Az irányválasztó kereszt viszont játék közbrn fontos lenne menü, stb.
    Aki találkozott hasonló problémával kérem segítsen megoldani, köszi.