15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Roger6
    #10658
    Milyen kormányról lenne szó?
  • zsomboor
    #10657
    Nem dudja valaki h miért nem ismeri fel a kormányom a gép??? Van egy másik gépem csak az nagyon gyenge azon működik op. rendszer ugyan az mind a kettőn (win xp sp3). A gameporttal lehet a baj mert az eszközkezelőben azt írja a helyhez h ismeretlen 5x is újratelepítettem a gameportot de semmi.
    Köszi előre is!!!
  • Roger6
    #10656
    Figyelembe véve, hogy nem használsz sem nagybetűt, sem írásjeleket, ezen a szinten megfelel.
  • Dietrich
    #10655
    1 mondat 3 elütés..az rossz arány? :p
  • Dietrich
    #10654
    mivel ha nem hazsnálom a kormányt oldalra elvan tolva az asztalomon és az ilkyen oldalasó tologatások miatt a kábel simán kitud mozdulni
  • Dietrich
    #10653
    ahogy írták másik DX-be kell rakni..
    pl. a historic mod DX8-ba hajlandó csak tálcáról visszajönni.
  • bardocz
    #10652
    Nekem ilyet csak bizonyos modoknál csinált, de ott átraktam DX8-ra, és működött utána rendesen. Így ha olyan van, akkor időmérőn futok 1 gyorskört, kipróbálom milyen megtankolva a kocsi, majd a maradék fél órában netezek:D
  • Rainbow15
    #10651
    Ezek alap dolgok, vírusírtó kikapcs, és a többi is, amit tudok :)
    De ha már itt tartunk, azt hogyan lehet megoldani, hogy pl. rF-nél, ha lemegy tálcára, vissza is tudjam rakni?
    Mert sokszor ez van, ha én rakom le, akkor sem megy vissza.
    Verseny közben egyszer jó csaták közben, 3. helyről lerakott a tálcára, és vissza sem tudtam rakni :D
  • bardocz
    #10650
    Jólvan, akkor ez nem egyedi eset:D
    Volt ~12sec előnyöm, szóval behoztam végül első helyre, de azért mókás volt:D
    Asztalra ledobástól én is frászt kapok:D
  • cselt
    #10649
    Kis celluxal oda kell ragasztani :D
  • neilszab
    #10648
    Ööö... 1,5-2 évig nyúztam egy DFP-ét, de akkor ezek szerint én gagyin toltam neki, me' nem vót ilyen gondom sose...
  • Dietrich
    #10647
    az nem is igazi DFP vagy DFGT tulaj aki nem járt már így :D
  • Dietrich
    #10646
    valami frissit a háttérben pl. viruskergető vagy a java...nálam csak akkor volt ez.
  • Falkon
    #10645
    Mondjuk az tényleg elég hülyén van megoldva.
    Nekem nem szokott gondot okozni.
  • Rainbow15
    #10644
    Ilyen nekem is volt, szerencsére nem verseny közben, csak időmérő közben :)
    De engem jobban idegesít, amikor a windows lerakja tálcára az rfactor-t, és nem tudom miért :) a játék meg megy tovább.
  • cselt
    #10643
    Volt már rá példa, hogy engem is megviccelt, ezért futam előtt érdemes megnézni hogy koppanásig be van e nyomva.
  • bardocz
    #10642
    :DD
  • pointer4
    #10641
    Biztonsági megoldás :D Mint a kamion vontatmányon, ha leszakad, befog a légfék, ne történhessen akkora katasztrófa :D
  • bardocz
    #10640
    DFGT tulajok:
    Nektek is nagyon könnyen kijön a pedál csatlakozója a kormányból? Elég vicces volt, ahogy most versenyen féktávon kiesett, és satuféket érzékelt a gép:D
  • peti193
    #10639
    Üdv! Ment a privát üzenet
  • botlakote
    #10638
    Eladó egy G25 meg kímélt hibátlan állapotban.
  • RYO21
    #10637
    Van ez a Genius SpeedWheel 3 kormányom, és valamiért nem akarnak működni a pedálok, és a lepkék. Kormányozni lehet vele, meg a gombok is működnek de a többi nem. A pedálok és a lepkék is potenciométerrel működnek. Ezek jók, illetve a kábel sincs megszakadva. De a gép akkor sem érzékel semmi jelet. Mi lehet a probléma? Driver vagy a chip ment tönkre?
  • Bostax
    #10636
    Genius Twin Wheel FF :) nem valami nagy márka de nemrosz
  • pointer4
    #10635
    Lehet érdemes lenne megkérdezni a TDU topicban, ott többen játszanak a játékkal, és több lesz a tapasztalatuk.
    Amúgy melyik kormány ?
  • Bostax
    #10634
    Sziasztok, na sikerült venni egy kezdésre alkalmas kormányt :) csak van egy olyan dolog, hogy TDU-ban legtöbbször kifagy a játék ha kormány is bevan dugva, kiprobáltam, hogy nem dugom be és ugy ment, valakinek valami ötlet miért csinálja ezt?
  • Dietrich
    #10633
    legolcsóbban a konzolos boltban lehetett de már ott sem láttam
  • bardocz
    #10632
    Jaja, átalakítják. Erősebb FFb pl, a többit nem tudom, bár ezeken a képeken a kormány még elég feltűnő:D
  • Maci23
    #10631
    Meg a kérdésem hogy ez az ARC TEAM ez egy tuning "cég" ami G27-E meg G25-E néven "tuningolja" átalakítja a kormányokat?
  • Maci23
    #10630
    Valaki ismeri ezt a verziót? Logitech F1 kormány
    Elég drága, nem lehet ilyet csinálni,vagy nincs itthon F1-s kormány?
  • thedriver
    #10629
    33-34 ezer körül már meg lehet venni. Javaslom az árgépet, vagy a 10596-os hozzászólást. :)
  • bardocz
    #10628
    Szerintem még ma is vannak boltok, ahol azt hiszik, hogy csak PS3-al működik.
  • pointer4
    #10627
    Az elején még nem volt teljes támogatású driver hozzá. Akkor még azt írták, hogy only ps3, pedig már akkor is ment vele.
    Mindegyik megy PC-vel, akármit írnak rá.
  • steweee
    #10626
    jó, akkor utolsó kérdés vásárlás előtt, hogy a DFGT esetében úgy vannak feltüntetve az árak, hogy PS3, illetve PS3/PC

    kétféle verziója van, vagy csak egyes helyeken lusták feltüntetni a teljes megnevezést ?
  • pointer4
    #10625
    Hogy hol lehet venni jól ahhoz ott a google, de majd biztos írnak páran.
    Thrustmaster meg nem annyira ismert, az meg még talán meg se jelent. lehet nagyon jó is, meg nagyon rossz is. Viszont a Logitech-nek bámulatosan jó a garanciális ügyintézése, ha baj lenne!!!
  • steweee
    #10624
    hello mindenki

    m ivel vettem a fáradtságot és visszaolvastam a kérdés feltevése előtt, ezért az kérdésem már úgy szól most hogy :

    a Logitech DFGT-t hol érdemes nézegetni hogy akciósan megvehessem, mert most kb. 38.000 ft környékén mozog az ára.

    és a Thrustmaster RGT miért nem olyan jó választás ?
  • lviktor
    #10623
    köszönöm az infóket. jövő hónapban szeretnék venni valamit és én is a DFGT-re szavazok, vagy Thrustmaster F430.

    köszi még egyszer mindenkinek
  • neilszab
    #10622
    azaz várnék ...
  • Dietrich
    #10621
    DFGT
  • neilszab
    #10620
    Én a helyedben várnák most egy kicsit: Hardverhelyzet november elejen

    Hamarosan lesznek tesztek is szerintem... én az F430-ról szépeket hallottam...
  • thedriver
    #10619
    Annyiért teljesen egyértelmű: Logitech Driving Force GT a legjobb választás.