15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • pajti
    #10698
    Órmótlan?
    Verseny közben a tökéletes kezelhetőség a lényeg, esztétika másodlagos.. Én nagyon bírom mert olyan Subie-s
  • bertino
    #10697
    ez bizony igy igaz.
  • bardocz
    #10696
    Ormótlan? Te miről beszélsz? Egy pillangóváltónak így KELL kinéznie, nem egy hangyafasznyi gombot kell rárakni.
  • Firerock
    #10695
    elég órmótlan az a váltó
    pedálját megnézném még hogy ugyanolyan buta műanyag e mint a DFGT-é.
    amúgy tetszetős darab
  • bardocz
    #10694
    Ahh, milyen pillangóváltó
  • JUVEfun
    #10693
  • JUVEfun
    #10692
    AZ árról van elképzelésed ?
  • pajti
    #10691

    wow
  • oneal1
    #10690
    lehet volna egy eladó logitech g25-m!

    érdekelne valakit?
  • Roger6
    #10689
    Nálam eddig egyik általatok tapasztalt jelenség sem volt észlelhető (DFGT), viszont néha lefagy a driver, amikor rF-ből kilépek. Annyira nem zavaró, csak megemlítettem.
  • bardocz
    #10688
    Nálam ilyet még sose csinált. Ellenben van, hogy második újrakalibrálásra sem áll középen a kormány, és engem egy fok eltérés is rohadtul tud zavarni.
  • cselt
    #10687
    Ez nálam folyamatosan jelentkezik amikor Win alatt be van dugva a kormány. Ezért is csak akkor dugom be az USB-be, ha épp játszani szeretnék.
  • atenza
    #10686
    A logi garanciális ügyintézése az egyik legjobb, ezt is vedd figyelembe.

    Az egyébként normális h néha középállásba elkezd remegni a kormány ( DF GT ) nagyon picit, mintha járó motor lenne, de nem a játékban hanem a win alatt. Gondolom középre akarja igazítani a kormányt a motor, és olyan mint a libikóka, ha picit túlmegy a középálláson, akkor a motor visszarántja, de valszeg túl erősen és átcsúszik az ellenkező irányba, ahonnan megint középre akarja állítani, és ez így megy addig ameddig kézzel meg nem fogom. Persze mindez mm-es szinten, tehát csak rezeg, nem fordul nagyon el, csak idegesítő, van h egyszer csak elindul.
  • neilszab
    #10685
    Igazából nem tudni. Most, hogy felment a DFGT ára a magasba, így jó választásnak tűnik, de senkinek sincs még konkrét tapasztalata itthon vele kapcsolatban.
  • zooleeb
    #10684
    szia!ment privát!
  • Firerock
    #10683
    9k-ért énis odaadom az enyémet
  • donoki
    #10682
    és az milyen árban van?
  • pointer4
    #10681
    Itt talán jobban jársz.
  • zooleeb
    #10680
    Sziasztok!logitech driving force gt kormányt szeretnék venni.akinek lenne eladó komolyan érdekelne.a [email protected] várok ajánlatokat vagy ide a fórumba.előre is köszönöm fontos lenne!
  • zsomboor
    #10679
    Ismerek olyat akitől meg tudnám venni szinte teljesen újan
  • pointer4
    #10678
    Azért G25ön már lassan késő lesz gondolkodni. Lassan fél éve, csak használtat lehet találni, és azok is egyre öregebbek lesznek.
  • zsomboor
    #10677
    Nem hiszem hogy a windows a gond mert többször is újra volt téve + mondom totál egyan ez van a másikon is Hát pénzt nem igen akarok belekölteni főleg h amúgy is gondolkodok egy Logitech G25-ön csak az még egy ideig nem lesz . Csak addig is ha egyszerűen meg lehetett volna oldani a problémát jó lett volna ez is,mert ezzel is jobb mint a billentyűzettel.

    Köszi a segítséget majd meglátom mi lesz
  • pointer4
    #10676
    Hát, nem tudom, van*e már olyanja valakinek.
    DFGT lenne egyedül olyan kategóriában ellenfele, ha épp nem ment volna fel az ára.
  • donoki
    #10675
    Hali!
    Szerintetek a Thrustmaster RGT FFB CLUTCH kormány megéri az árát? (25k)
    Nem akarok 25nél többet kiadni érte, alapból 20k-t szántam rá, de annyiért nincs semmi jó..
  • pointer4
    #10674
    De ez egy USB-s gameport.
    Tehát evvel azt a hibát lehet kiszűrni, hogy a jelenlegi gameportod hibás.
    Van másik hibaforrás, hogy a windows-al van baj, és akkor tényleg egyikkel sem menne.
    Azt hogy a kormány jó-e, azt a hibát már kiszűrted.
    Win7-en pl tuti nem menne, mert az alá nincs gameport támogatás.
    De ha pénzt kell az egészbe belefeccölni, akkor ne felejtsd el, hogy 10k ért már van többféle egész jó usb-s kormány a piacon.
  • zsomboor
    #10673
    De ha eleve nem működik a gameport akkor az USB átalakító se fog sztem
  • Roger6
    #10672
    Vagy gameport --> USB konvertert.
  • pointer4
    #10671
    Hangkarin van a game port? Esetleg a működő gépből vedd ki és dug át a másikba. Lehet annak a game portja szar. Vagy szerezz egy game portos karit :D
  • Roger6
    #10670
    Ja mer én az USB változatot néztem. Jahogyja.
  • zsomboor
    #10669
    Nem tom, az USB-m az működik (immáron otthonról írok) de am én se tudom
  • pointer4
    #10668
    Nem gameportról volt szó ? Mit usb-zünk ?
  • zsomboor
    #10667
    Tudom nem sok esély van rá mert már én is fél éve keresgélek mindenhol de semmi
  • Roger6
    #10666
    Hát sajnos a neten sem találtam semmit a problémádra (bár nyilván ennyi idő alatt nem lehetett túl sok mindent megnéznem). Nincs jobb ötletem, mint a legújabb driver letöltése a kormányhoz, másik USB használata, esetleg leellenőrizni, hogy nem-e törött a zsínór. Ha találnék valamit, jelzem, de erre kicsi az esély...
  • simon7108
    #10665
    mennyiért lehet találni legolcsóbban Playseatet?
    mert szeretnék venni valamien játékulést de a házi készitésuek tul nagyok és még el is férne a szobában de nem tudnám elrakni ha nem használom.viszont a Playseatet amiket eddig láttam elég kicsire ossze lehet csukni csak nagyon drágák:(
    legolcsobban 112000 ft-ért láttam.van ennél olcsobban is?
  • zsomboor
    #10664
    Most nem otthon vagyok, de biztos hogy működik
  • Roger6
    #10663
    Tudom, hülye kérdés lesz: az USB-d tökéletesen működik? Egy pendrive-al ellenőrizd le pl.
  • zsomboor
    #10662
    Hát nem egy csoda Speedlink 2in1 silver lightning wheel
  • Roger6
    #10661
    Okés, nem támadás volt, lehagytam a smiley-t. Felőlem úgy írsz, ahogy akarsz, de én azért megpróbálok helyesen írni, ahogy tudok. Ezt mindenki maga dönti el.
  • pointer4
    #10660
    Megtűrt inkább :D
  • Dietrich
    #10659
    mivel az egy elfogadott a fórumokon, ha minden kisbetűvel van irva.
    még az új mondat is.