15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • neilszab
    #10858
    Szia,

    60 Ft sztem kevés egy teljesen új állapotú és kipróbálható kormányért, ami a boltban jelenleg 75-80 fölött van.
    De nem akarom teleoffolni a topikot, írjatok privátot, vagy a hirdetés topikjába.
  • Solt
    #10857
    Pár "hónapja" még te is max derékszögben tekergetted a kormányt dundi... mit vakerálsz? :D :D
  • neilszab
    #10856
    Nekem nincs kedvem még egy vitához, ezt a nálunk már igen alaposan kitárgyaltuk.

    Az én véleményem a [URL=http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?3272-Kell-e-az-a-900-fok&p=118251&viewfull=1#post118251]#45 hsz-ben[/URL] olvasható.
  • bardocz
    #10855
    +1
    Normális kormányszög mellett egy nagyobb csúszást nem lehet megfogni vele kb...
  • pointer4
    #10854
    NEM.
  • neilszab
    #10853
    Én nagyon jókat hallottam és olvastam róla első kézből is, biztos vagyok benne, hogy nagyon jó kormány, az egyetlen kérdés, elég-e a 270 fok...
  • Mákvirág
    #10852
    Helló!

    1 ajánlat: 60 papír.

  • Muttley
    #10851
    Első látásra te
    mit mondanál a Thrustmaster F430 kormányról?
  • neilszab
    #10850
    Nekem van mellette egy G25-öm is és igazából nagyon nehezen szántam rá magam, hogy alaposan leteszteljem, mert az átszokási idő az több nap... más a markolat, más a mechanika, más az FFB, szokni kell és máshogy beállítani.

    Érezhető a fejlődés a G27 javára, sokkal finomabban jár, aprólékosabbak a visszajelzések, halkabb, kényelmesebb a kormány, és több a gomb, a pedál is állítható.. Ezzel szemben a G25 kisit puritánabb, markánsabb, nem annyira kifinomult, de tekintve, hogy én ezt szoktam meg és ez nekem tetszik is, valamint én használom a szeki váltót is, ezért hirtelen felindulásból ezt tartanám meg. Igazából nagyon nehéz a döntés, de valamelyiket el akarom adni, mert minek kettő.

    Kipróbáltam, hogy melyikkel tudok jobb időt menni, érzésben teljesen más volt a két kormány, de köridőben ugyan azt sikerült kihozni belőlük.

    Az árra meg várom az ajánlatokat. Teljesen új állapotú kormány és ki is próbálható.

  • neilszab
    #10849
    Az F430-at nem én tesztelem, bár valószínül hamarosan hozzám is el fog jutni egy, egyelőre én még csak az MM-ben láttam testközelből.
  • arty
    #10848
    ár nélkül mit kezdjünk egy hirdetéssel?
  • Muttley
    #10847
    a #10797 nyomán ami részemről még ellene szól
    a DFGT-hez képest kevés gomb van a kormányon, így sok mindent a klaviatúrára kell állítanod
    és nincs semmilyen botváltó: GT Legendsben funkciójának megfelelően, RBR-ben meg kézifékként használom és az F430-nál nincs.

    #10845:
    én is kíváncsi vagyok, h miért adsz el a G27-et
    ja, és őszintén ;)

    #10844:
    tapi alapján itt a trónkövetelő :)
    nagyon látványos és jó fogású az F430
    ha csak ezt nézzük, övé az aranyérem :D
    szerencsére nem csak ezt nézzük
  • thedriver
    #10846
    Ennyire bevált a F430 a teszten, hogy a G27 már nem is kell? :P
  • neilszab
    #10845
    Eladó új állapotú G27: link
  • bardocz
    #10844
    Csak tapogatás alapján tutira a momo nyerne:D
  • Muttley
    #10843
    nekem semmi bajom nincs velük a telo szám hiányát leszámítva
    az meg a naprakész weboldaluk miatt majdnem lényegtelen
    utóbbi 2 évben csak tőlük vásároltunk kb 500 e. értékben, nulla problémával
    közepes árral dolgoznak, leinformálhatóak; több minden van, olcsóbbak többségében és fényévekkel felkészültebbek a kollégáik, mint a hülyeazéééénemvagyok-éknál

    egyébként nem jól közelítesz :)
    örülj, hogy vita nélkül visszaadták az árát
    próbáld meg ugyanezt megcsinálni a pixmania-nál, vagy hülyeazééé-cégnél

    #10841: csak tapi alapján én nem vennék kormányt ;)
  • Roger6
    #10842
    Nagyon jó, én tegnap voltam fülhallgatót venni a Kis Duna elektronikban, és ott pl. van Logitech DFGT (Győri vagyok). De ha ki is akarod próbálni élőben, vedd fel a kontaktot velem, megbeszélünk egy időpontot, aztán kipróbálhatod élesben a kicsikét. rFactor, TDU, GTR-Evolution játékokkal rendelkezem, remélem elég lesz a teszt erejéig.
  • Maci23
    #10841
    Csak körülnézni szeretnék, fogdosódni,mert győr árkádba, kb 1 momo kormány volt semmi más! :D

  • Norbi1990
    #10840
    Én a DFPmet a Eytremedigitalnál vettem, de angol szabványú tápot adtak hozzá ami nem ment bele a 220ba így visszavittem, hogy kösz de nem kő :D
    Szóval onnan többet nem is fogok rendelni :)

    G27nek az ára mikor fog lejjebb menni? Már nagyon fáj rá a fogam. DFP-nek már a fogaskerekei hallatszanak amikor jobbra tekerem lassan a kormányt :D
  • Muttley
    #10839
    így van
    eltérőek az árak és az árukészlet is
    ha valamit konkrétan keresel, van telefonszáma mindegyiknek
    nem úgy, mint extremdigital-nak, cserében ott meg van naprakész weboldal
    érdemes checkolnod mielőtt odamész, tekintettel arra, hogy homo sapiensus undorus-od lesz :)
    így ünnepek előtt lépni nem tudsz annyi ember van a mindegyikben
  • JUVEfun
    #10838
    Szerintem a West and City Center...(de nem biztos)
  • Dietrich
    #10837
    szinte mind nagy viszont az áraik eltérőek..
  • Roger6
    #10836
    Területre, vagy árumennyiségre? Miért fontos, hogy pont a legnagyobba menj?
  • Maci23
    #10835
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül hogy pesten melyik a legnagyobb Media Markt? Ahol meg lehet nézni sok mindent!

    Üdv!
  • Roger6
    #10834
    Hát igen, direkt kiemelték, hogy a legpuhábbat vedd. Fontos.
  • Toby0501
    #10833
    Kihúz, bedug, lasztival a pedál mögött/alatt újrakalibrál.
  • Attelee
    #10832
    Nem vagyok elörébb.
    Valószinű nem a legpuhábikat vettem,és az a baj.
  • bardocz
    #10831
    Trükkök alatt van megoldás.
  • Attelee
    #10830
    DFGT-hez vettem a Tescoban squash labdát.
    Most tényleg kemény a fék,de nem bírom benyomni,csak a piros jelig Windows-ban a tulajdonságoknál mondom!
    Szóval jó ez igy?
  • Muttley
    #10829
    zsír :)
    kb. mikor?
    idesikítasz, ha megvan a teszt linkkel együtt?
  • Attelee
    #10828
    Köszönöm!
  • JUVEfun
    #10827
    Nagyon köszönöm a segítségeteket ! (pedig az ár elég csábító volt ) Más ötlet esetleg ? A thrustmaster-t néztem ki magamnak , mert annak elérhető az ára . Sajna G 25-m volt ,de nagyon elkqrtam (gariztatni se tudom , mert teljesen át lett alakítva)
  • wander01
    #10826
  • Maci23
    #10825
    Írd be google-ba hogy pixmania vásárlói vélemények!
  • neilszab
    #10824
    Az hogy ha bármi gubanc van, akkor a franciákon keresztül futhatsz hetekig-hónapokig a pénzed, vagy a cuccod után. Olyan cuccot nem szabd rendelni tőlük, amivel bármi gond adódhat...

    ...tehát gyakorlatilag az üllőn kívül semmit
  • Neoncsoves
    #10823
    azt hogy fos, ráadásul francia cég. nem olvastam róluk jót
  • JUVEfun
    #10822
    Miért ti mit tudtok a pixmániáról ???
  • neilszab
    #10821
    Itt van példának mindjárt egy hasznos topik a site-ról az első lépések megtételéhez: Nulláról kezdeni...

    Sok sikert!
  • neilszab
    #10820
    Gyere át a GTL topikba, de a legnagyobb aranybánya a témában az ebben a fórumban van, itt napokig elbogarászhatsz az infók között.
  • neilszab
    #10819
    Az F430-ról hamarosan lesz teszt, azt mindenképpen érdemes megvárni.