15099


Ki mit hall róluk, milyet érdemes, milyet tilos venni, stb...

Kapcsolódó SG.HU TOPIC-ok: | SZIMULÁTOR | FREE TRACK | TRACK IR |

Auto szimulátorok TOPIC-jai: | rFactor | iRacing | LFS | GTR2 | GTL | RACE/07 | GTR | GTR-E | CRS | STCC | nK-Pro | ARCA | RBR | GPL |

Kormány Kalauz Szimulátorozáshoz!!! +trükkök!!!
  • Varga10
    #11098
    Hali!

    Mi a véleményetek erről? Ipon

    Tudom, hogy nem egy G25, de elég megbízható? Mert nem akarok most másfél év múlva újat venni. Szerintetek a kormánnyal együtt fordulnak a váltókarok? Vagy azok egy helyben maradnak és csak a kormány fordul? Mert ha nem fordul az lehet nem olyan jó ha kanyar közben kell váltani.
  • Solt
    #11097
    Amiket ugrál a forint... addig nem gáz ez, amíg nem a raktáron lévő termékek árával szórakoznak. Szerintem... :)
  • Dietrich
    #11096
    naja csakhogy 6K-t nem változott az ár csak náluk :)
  • Solt
    #11095
    Erre mondtam neked, ha kint van egy ár, de nincs raktáron, csak rendelhető, akkor az ár változhat annak függvényében, hogy a nagykerben éppen mennyi, és, hogy mi az aktuális forint árfolyam.

    Viszont, ha raktáron van, te megrendeled, akkor kötelességük a feltüntetett áron adni.
  • Dietrich
    #11094
    igen ezt nem is vitatom.
    csak azt mondtam, hogy más volt a honlapon és más lett volna ha rendelem az árút.
  • Solt
    #11093
    Ilyen nincs... ha visszaigazolást kapsz a rendelésről ármegjelöléssel, akkor azon az áron kell teljesíteniük!
  • Dietrich
    #11092
    De mondom ez nem olyan jellegű amiért pl. a pixmániától tartózkodni kell....ott a gariztatás miatt kerülni kell a franciákat.
  • Dietrich
    #11091
    nem jelent semmit..kidumálják hogy jajj elfelejtük frissíteni a honlapon, viszont mikor a kedves ügyfél megrendelte az árút a valós árat láthatta..blablabla.
  • Solt
    #11090
    Elhiszem, de nekem ez új... ( mellesleg, ha raktáron lévő terméket berendelsz a kiírt áron, akkor azt annyiért kell adnia... tudtommal... )
  • Dietrich
    #11089
    konkrétan HAF 922 esetében tavaly decemberben 26K volt kirakva (mindenhol 32-33K volt) felhívtam őket és mondták igen van 4..kérdem annyiért 26K?
    nem 32K
    thx.
    ennyi volt.
    más is így járt velük más hardverral..kiraknak egy hardvert az árgépre best buy árral aztán kiderül nem is annyi náluk..
  • Solt
    #11088
    Ami nincs raktáron, annál lehet eltérés. Ha raktáron van, akkor nem szokott lenni áreltérés... én még nem tapasztaltam.
  • Dietrich
    #11087
    mindeképp ajánlott egy telefon hívás mennyi az annyi..
  • Dietrich
    #11086
    főleg mikor egy számítógépházat kiraknak a webshopba kecsegtető áron..aztán kiderül nem annyi az anyyi hanem 6000Ft-al több..
    én nem is veszek náluk semmit..
  • neilszab
    #11085
    Nem értem, mitől lehetne szar egy webshop? Téged, mint fogyasztót törvények védenek (pláne ha házhozszállítással rendelsz), ami kötelező érvényű minden kereskedőre. Azt kell figyelembe venni, hogy a bolt ne legyen túl messze tőled... arra az esetre, ha el kéne látogatnod hozzájuk vmiért.

    Arra pedig, hogy mi van a dobozban (amennyiben bontatlanul kapod) a boltnak sincs nagy ráhatása...csak továbbítják neked a nagykerből.
  • pointer4
    #11084
    Az jó.
  • Solt
    #11083
    Nem ajánlanám, ha szarok lennének! :) Van náluk jobb üzlet, de bátran lehet náluk vásásrolni.
  • donoki
    #11082
    És erről a hardverkerről van valakinek véleménye? Rendelt már valaki tőlük? Írtam nekik mailt, h mikorra tudnák beszerezni, bár ez az ár túl kecsegtető :D
  • Firerock
    #11081
    kb amíg meg nem jelenik a g29:)
  • wollnerd #11080
    meddig lesznek a Media Markt-ban?
    A szülinapom június 4-én van.
  • McHuntR
    #11079
    Media Markt.. 78k
  • wollnerd #11078
    Tud vki egy áruházat ahol kapható a Logitech G27 kormány?
    Mostanában a g25-ösnek olykor leáll a működése, és ha kihúzom 5 percre, akkor újra müszik.
    (nem webáruházakat és személyes átvételt)
  • Solt
    #11077
    Beszélj velük...
  • JUVEfun
    #11076
    Olvasd el a vásárlói véleményeket ...
  • RYO21
    #11075
    Üdv újra!

    Multkor már írtam az NEMforcefeedbackes Genius SpeedWheel 3-ammal kapcsolatban ide.
    Szóval arról lenne szó, hogy nemműködnek a pedálok. A potméterek működnek. De a gép már nem érzékeli, hogy le vannak-e nyomva. És amikor bevan kötve a pedál, akkor nemműködnek a "fülek".
    Mi lehet a probléma? Driver?

    Bocs, hogy ide írok, de más kormánnyal kapcsolatos topik nincs!
  • bardocz
    #11074
    3k igenis számíthat. Viszont amikor garanciáról van szó, na akkor kurvára nem!
  • Me0w
    #11073
    Most komolyan szamit az a 3k?
  • Falkon
    #11072
    Akkor vedd meg itt, és majd a saját bőrödön tapasztalod, hogy ráb*sztál. Hidd el, megbízhatatlan bolt.
  • donoki
    #11071
    ja de máshol 25...
  • kifli
    #11070
    logitech webáruházban 300euro, abbol jön le a 35%
  • JUVEfun
    #11069
    Mennyire jön ki (G27) a kedvezménnyel ?
  • kifli
    #11068
    Ha valaki szeretne egy vacsiúj g27-et, számláva, egyenesen, a logitech boltból 35% kedvezménnyel, akkor, az dobjon egy privit rám :)

    Nekem nincs pénzen rá, de ha valakinek esetleg kell egy, akkor ne vesszen el a kedvezmény :)
  • Dietrich
    #11067
    franciák..semmit ne vegyél tőlük mert ha gariztatni kell akkor cumi....
  • cselt
    #11066
    Én néznék egy másik helyet, ahonnan lehet rendelni, mert pixmaniaról nem sok jót hallani. Addig nincs gond amíg nem kell gariztatni, de ha egyszer valami elromlik, akkor az egy agyrém mire sikerül megoldani (ha egyáltalán sikerül).
    Egyszóval inkább keress mást!
  • donoki
    #11065
    THRUSTMASTER RGT Force Feedback Clutch kormányt szeretnék rendelni és ezt a helyet néztem ki magamnak: LINK
    Valaki rendelt már a pixmaniatól? Milyen az ügyfélszolgálat?
  • kifli
    #11064
    g25 ffb motor nemtudja valaki honnan szerezhető be?
  • neilszab
    #11063
    A nyertes Atomozhat: http://forum.gtr-masters.hu/content.php?165
  • neilszab
    #11062
    Egy kis reklám, katt a képre:



    további infók itt: GT Legends - tavaszi bajnokság
  • TruckerDave
    #11061
    Még nincs elég pénzem, csak 30K, úgyhogy lehet megvárom szülinapom márciusba, meg esetleg ballagásom, mert most megyek 8.-ikból és akkor veszek egy új G27-et.
  • Dietrich
    #11060
    jaja..egy kicsit túlárazta :p
  • Dietrich
    #11059
    van ott 40K-ért garis G25 is.