361
Emperor: Battle for Dune
  • laca103
    #361
    aki nem tudja hogyan:

    1. A játéknak az 1.09 verzióját használjátok.
    2. A játékon belül Options/Network és itt a 5.***.***.*** IP címedet állítsad be a lefelé mutató nyíl segítségével
    3. Mindenféle segédprogram nélkül együtt működik, egy nemzetközi szerveren (ahol többnyire oroszok vannak) elég sokat játszottam, tehát ÍGY lehet. Mindenféle bűvészkedés nélkül.
    4. Természetesen vagy engedélyezz mindent az emperor/game.EXE fájloknak még mielött elindítod a játékot, nehogy játék közben kelljen alt-tab műveletekkel ki be lépkedned a játékból...

    akit érdekel a nemzetközi hamachi szerver név/jelszó: ebfd2001+ / ebfd2001+

  • laca103
    #360
    halihó

    Ha valaki akar játszani akkor jöjjön Hamachira

    hálózat neve : EBFDHUN
    Jelszó : EBFDHUN
  • Julius Caesar
    #359
    most van. de sztem 2 nap múlva elfelejtem, hogy itt voltam, bocs :)
  • John Cena
    #358
    Hi valaki van itt??
  • csgj
    #357
    van egy másik topic is... hogy van ez?!
  • Colton
    #356
    Nagyon Megköszönném!!!
  • Colton
    #355
    Hello Én már K****vára régota keresem ezt a játékot Valaki nem tudna nekem egy használhato ISO Letöltést adni?
  • ent
    #354
    hi all!

    Vki tudna egy oldalt, ahonnan még megszerezhető lenne eme remekre szabott gém.?? Nosztalgiázni támadt kedvem és nem találom a warez gyűjteményemben.
  • grebber
    #353
    Anno toltam vele sokat csak a 25-26 vagy 27 pályán már nem jutottam túl mert az ellenfél orbitális túlerőben volt meg kurvasokszor fogtamagát azt kilépkedett a game :(
  • aricsi
    #352
    de csak egy vkinek van me eredetiben,ugyhogy hamachi.
  • aricsi
    #351
    Cool game,újra elkezdtük tolni haverokkal.
  • Thanatos
    #350
    ajaj :P
  • Evilhunt
    #349

    Helló mindenkinek!
    Nos e remek játék csak írott változatban van meg és nem működik a cd kulcs az online játékhoz, ezért szeretnék megkérni valakit, akinek megvan az igazi, hogy tudna nekem adni egy eredeti játékhoz tartozó cd kulcsot? Mivel szeretném tolni online, ha még lehet! De ha megvan valakinek, nagyon megköszönném! Köszönöm!
  • Scooter
    #348
    Aki ide írt annak általában (a legtöbbjének, mint nekem is) eredetiben van meg!
    SORRY.
    Talán a warezcenteren még fönt van, de nem biztos.
  • Scooter
    #346
    Miért nem tud valaki egy jó kis cheat-et a gamehez??? Nekem van egy pénz felnyomó trainer-em, de nem működik! Miért?
  • Scooter
    #345
    Én személy szerint reménykedek, hogy a Westwood lesz olyan nagylelkű és készít ehhez a nagyszerű játékhoz egy szuper kiegészítőt!
    Szerintetek lesz???
    Én egy interjú alkalmával úgy hallottam, hogy nem lesz kiegészítő a történet miatt.
  • Scooter
    #343
    skorpio7 és a többiek, megjelent a v 1.08-as patch. A játék auto-update-jével lehet leszedni!
  • Scooter
    #341
    Cheat vagy Trainer-ről tud valaki?
    Ha igen honnan tudnám leszedni?
  • Scooter
    #340
    Könnyű szinten, mégse megy. De majd megpróbálom.
  • Csibe
    #339
    Milyen nehézségiben viszed? Nehéz elhinni, hogy elakadtál.. bár nekem inkább a nehézkess egységek, és a túlzsúfolt terep hátráltat...
  • Scooter
    #338
    Vannak már hozzá letölthető pályák, fegyverek, egységek? Esetleg tud valaki róla, hogy adnak-e ki hozzá kiegészítőt?
  • Scooter
    #337
    Van a játékhoz cheat? Tud valaki? Mert elakadtam!
    Vagy valami trainer amivel a pénzt fel lehet nyomni?
    Help!
  • Scooter
    #336
    Tudtok valami jó kis Dune3-as oldalt? Kivéve a www.extra.hu/dune3 -at.
  • Scooter
    #335
    Nyugi emberek! Azt én is tudom, hogy egy GeForce2-höz legalább 500MHZ-es proci kell, de tuti, hogy ilyen gépen is sokat dobna! Csak azért mondom, mert a haveromnak is Cel.333MHZ van én neki is sokat lendített rajta!!!!
  • Csibe
    #333
    Ki ajánlotta a Gef3-at? olvasd már el figyelmesebben nagyokos... Egy ilyen proci lebutítja a geforce teljesítményét, tényleg ajánlatos egy jobb proci, azonban hogy semmit nem változna, enyhén szólva abszurd... mivel hardware-ből kezeli a t&l-t, már önmagában fele annyi számítás hárulna a processzora... te sem vagy kész vrob98
  • Scooter
    #331
    Thanx Csibe!
  • Csibe
    #330
    Ja, és minimum Gts-sel sokkal gyorsabb lesz... ugyanis döntő többségben a gpu számít a 3d-s játékoknak.
  • Csibe
    #329
    Hát ha ezt tudod, akkor miért kérdezel ilyen butaságot. 64 megásat csak gts-ben vagy gef3-ban érdemes, mx-ben semmi értelme. Ha jó kártyát akarsz, valami márkásat vegyél (Asus, Elsa...). A gef3 alapból 64 mega ddr-rel van megspanolva. Nézz körül valami árlistán...
  • Scooter
    #328
    C Csibe: szerinted 64MB-s kártyát milyet érdemes venni? (videókártya).
  • Scooter
    #327
    HÚH © Csibe, ha ezt nem mondod hülyén halok meg :)
    Tudom GeForce és GeForce között is van külömbség!
  • Csibe
    #326
    Nem mindegy milyen Geforce2-t veszel...
  • Scooter
    #325
    Szerintetek megdobja a játék sebességét ha veszek egy GeForce2-es kártyát? (gondolom igen, de mennyire lesz gyorsabb???).
    A gépem eddig: Intel Pentium II Celeron 333 MHZ, 256MB RAM, Diamond Viper V770 16MB, SBLive! hangkártya.
    Szóval mennyit dobna rajta ha csak egy GeForce2-őt vennék?
  • Csibe
    #324
    Nézzétek meg a véleményeket róla az Emperor cikkben... érdemes.
  • Scooter
    #323
    Ne hagyjátok, hogy meghalljon a topic-om, OK?
    :)))
  • Csibe
    #321
    abban mi az élvezet?
  • skorpio7
    #319
    Ha megvan esetleg neked az eredeti játék , akkor gyere a PC-DOME-ra a fórumba , "DUNE-Emperor: Sand's Warriors klán" topicba .Szeretnénk összehozni mindenkit , aki szertené multiba is kipróbálni és persze egymás ellen is .
    GYERE !!!
  • Csibe
    #318
    Annak ellenére, hogy nem tetszik a game, azért még 1 utolsó esélyt adnék neki multiban... Hol is folyik a megbeszélés? Gond lehet az irott cd?
  • Scooter
    #317
    C skorpio7: Olvasd el a PC-Dome-on a szövegemet!!!
    Játék ma 18:10-kor??? Légyszi, na gyere játszani, nem bírom ki ha ma magamra hagysz :D
  • skorpio7
    #316
    Így van ! :)
  • Csibe
    #314
    Tévedés - nem fujjolni akartam. Egyszerűen a véleményemet mondtam el. Akinek meg tetszik, az úgy is szarik rá magasról.