386
Half-Life: Blue Shift
  • skorpio7
    #157
    Ússz ki gyorsan , a két eltört csövön tudsz kimászni.Itt készítsd elő a shoutgun-t , mert 2 "villámvető" jelenik meg.Öld meg őket és haladj előre.
  • skorpio7
    #156
    Egy medence van itt , a menyezeten a jól ismert "liánok" .
    Ugorj le és menj a medence oldalában lévő kitört rácshoz , ahol talász bent egy csapot , amit nyiss meg.
  • skorpio7
    #155
    Az előbb említett helyszín , az aprító jobb oldalán van.
    Most menj vissza és a bal oldalon mássz fel a létrán a felső szintre és haladj előre.
  • skorpio7
    #152
    Előtte ugye azért elzártad a gőzcsapokat ?
    Különben némi sebzés árán juthattál csak ide és vetted fel a shoutgun-t !
  • skorpio7
    #151
    Szóval !
    Ezt a szemben lévő liftet lehozod , amin ugye van 3 mondjok úgy "villámgerjesztő" lény .
    És persze meg is ölöd őket.
  • skorpio7
    #150
    Ok !
    Írom !
    Várj egy picit !
  • skorpio7
    #147
    Ne vegyél fel amerikai gondolkodást , mert azok ennyire lusták vagy inkább bénák .
  • skorpio7
    #145
    Komolyan itt tartasz még mindíg ?
  • Rincewind
    #143
    Nem nagy dolog, átvettek pár fegyvert a Counterből :((
    Meg van Hazard Cours, bugos mint az állat, nekem állandóan kilép!
  • Rincewind
    #142
    Már megvan!
    Jól el dugták >:((
  • Rincewind
    #141
    Lhet, hogy én vagyok a hülye, de nem találok olyat, hogy games add on!
    Hol, van????????
  • skorpio7
    #140
    Megelőztél egy picit ! :)
  • skorpio7
    #139
    A cím , ahonnan én is leszedtem és most is fent van.:
    http://www.godabuzz.com/
    Nincs kedvem küldözgetni ! :)))
  • Rincewind
    #136
    FONTOS!!!

    akinek megvan az a grafikai update, az esetleg nem tudná nekem elküldeni. A méret lényegtelen!!!

    ide:
    [email protected]

    köszi,
    Rince
  • Shep
    #135
    Skorpio7 Emlegettétek ezt a flashget-et, na mondom kipróbalom mit veszíthetek, kipróbalom egy lehelletnyivel jobb mint a gozilla, mondom ok akkor mostmar ezt hasznalom. Ekkor azonban leállitottam egy letöltést, majd később ujrakezdtem volna, de nem ment a dolog megnéztem hat a jet filet hát azt írja a file mérete megváltozott és ezért nem tölti. Mi a búbánat van vele? Mit kéne csinálni, mi nincs jól beállítva? Előre is kösz.
  • Shep
    #130
    Srácok ahhoz hogy pl a pisztoly ne olyan legyen mint a Half-Life-ban ahhoz kell az a 3 lemezes kiegészítés? Mert láttma képeket a gamerol és azokon nem a sima beretta volt hanem egy kissé jobban nézett ki, ja es a sracok is jobbak voltak.
  • I.C.ram
    #128
    tudja valaki a tigris-nek a portjat?
  • skorpio7
    #127
    Igen az !
    Sajnos vége a hétvégének és nagyon aktívak lettek a szolgáltatók.Folyamatosan törölnek . :((
    A Devil Inside-ot próbálom már 9 óra óta letölteni és már 3-szor törölték az "ablakát" .
    Még csak 15 file jött le .De gond van a kapcsolatommal is , mert tegnap reggel óta folyamatosan ingadozik 1.5 és 35 KB/s között.Egyetlen másodpercre sem áll be stabilra.
    Pedig már rég leszedtem volna 1 óra alatt ha az.
    grrrrrr........
  • Rincewind
    #126
    Bazz...
    A gabuzzról már leszedték az iso-t és sehol máshol nem találom grrrrrrrrr
    Most nem tudom kipróbálni multiba :((
    Pedig ez az első, amit én egy játéknál nézek! Ennél meg főleg kíváncsi lettem volna, erre....
    ahhh
  • Rincewind
    #125
    Bith ezt ugyen nem komolyan kérdezted???
  • Rincewind
    #124
    A godabuzz-on fent van a teljes cd!
    Elvileg, ha azt letöltöm, akkor nem kess semmi update utána, mert az teljes, ugyeeee???
  • Rincewind
    #123
    Egyébként valahol azt olvastam, hogy másfélszer olyan hosszú lesz, mint anno az Opposing Force volt.
    Na most szerintem csak kb a felle az Opposingnak. Ezt elég szomorúnak találtam :(
  • skorpio7
    #122
    Újabb kis kiegészítő a játékhoz 3db file személyében a játékhoz a következő címen.:
    http://www.godabuzz.com/
    Grafikailag javít a játékon.Persze cak az töltse , akit érdekel a dolog.
  • skorpio7
    #121
    Bith !
    Ez elég hülye kérdés volt .
    Ismered egyáltalán a Half-Life-ot ???
  • Bith
    #120
    Megéri ezt letölteni?
  • I.C.ram
    #119
    Hat nekem azert kell bot mer rip verziom van es a baratommal szeretnek egy csapatban a botok ellen nyomulni!
  • Rincewind
    #117
    Meg van rendesen, ha nagyon nekiállsz, akkor 2-3-ra kész lehetsz!
  • Rincewind
    #114
    Ellégé...
  • skorpio7
    #112
    Tényleg rövid , de legalább újra felidézte a 99-es év végi HL hangulatot .
    Kár , hogy csak ennyi volt .
    Talán előveszem megint a HL-ot és újra nyomom , azután az Opposing Force-ot és megint a Blue Shift-et ...
    Így a következő részig talán kihúzza magát az ember.
    :)))
  • Rincewind
    #111
    De minek bot a CS-hez???
    Fel egy magyar szerverre, aztán nyomás...
    :))
  • Rincewind
    #110
    VÉGIGNYOMTAM!!!

    Rövid :((, de nagyon jó. Bár azért találtam pár "hibát":
    - lebutították a kommandósokat :( Anno 3-4 is fejtörést okozott, taktikázni kellett, itt meg 15-6-ot is kinyírok egyszerre. Ejj ejj, ez azért a Half Life-ban nem volt így!
    - Túl gyorsan tölt a fegyver! Nem realisztikus, de gondolom ez csak nekem baj :))
    - ennyi

    Viszont ami jó:
    - Rengeteg olyan rész van benne, ahol az agyadat kell használni és így nem lesz a jati "mész aszt' lősz" szisztéma. Ennek nagyon örültem.
    - Két pálya közt észrevehetően kevessebbet tölt, ennek nagyon örültem :)
    De én még mindíg azt mondom, hogy nincs jobb az eredeti half life-nál :)

    A Counter Strike Botról, meg annyit, hogy nézz el ide:

    www.counter-strike.hu

    Itt aztán mindent megtalálsz!

    Rincewind
  • skorpio7
    #109
    I.C.ram !
    Tényleg nem tudom a címeket , de tuti hogy tegnap olvastam valamelyik fórumon .
    Mondom - menj az indexre , mert ott nagyokosok vannak CS témában !
    Persze pozitív értelemben !
    Sajnos engem nem tudott meghatni ez a CS kiegészítő , így ejtettem a témát .
    De hidd el , tényleg vannak botok hozzá , csak ne én járkáljak már utánna ennek a témának .
    Ez azért mégis csak a Blue Shift topic lenne ! :)
  • skorpio7
    #107
    Nem kell neki semmi !
    2-szer kicsom és play !
  • I.C.ram
    #105
    Ja es most toltom le a Blue-t mar lejott 30 a 37-bol
  • I.C.ram
    #104
    Nagyon megkoszonnem ha elmondanad a bot letoltes cimeket !! :))
  • artschi
    #103
    Megvan a kommandós srác neve! Adrian Shepard... :))
  • artschi
    #102
    Lehetett már lenni ugye a HL-ben Gordon Freeman-nel, az Op. Force-ban a kommandós sráccal (nem jut eszembe a neve), a Blue Shift-ben meg egy rendőrrel, akkor a köv. részben most már vmelyik szörny-et alakíthatjuk, aki lealázza a kommandósokat, rendőröket, a tudósokat és a főellenség Gordon lesz :))
  • skorpio7
    #101
    Szerintem menj az indexre , mert ott gyülekeznek a megszálott CS-osok és ők segítenek benne .Küldök neked levelet , ha megtalálom azt a helyet ahol olvastam róla.De ngyon ne reménykedj , mert szerintem te is tudod , hogy a neten való bolyongás az milyen .:)))
    Csak megy , megy az ember és elfelejti hogy hol is látta azt a jó kis címet .
    Na mindegy !
    Ez a topic nem erről szól !
  • skorpio7
    #100
    Összevissza szoktam járkálni az összes fórumon , mert mindenhol talál az ember valami érdekeset.
    Persze a supergamezt tartom a törzshelyemnek és ide szokta be is írni.
  • skorpio7
    #99
    2 félét emlegetnek és arról ment azon a bizonyos fórumon a vita , hogy melyik a jobb bot .Az egyik nagyon "szopta" a cpu-t , de a másik azért jobb nála mert nem.
    Mivel nem vagyok nagy cs-es , ezért gyorsan túlhaladtam rajta.
    De igen van bot a cs-hez is és tudsz egyedül is játszani vele .