386
Half-Life: Blue Shift
  • Breki33
    #225
    csatornanal?

    vagy en meg nem vagyok ott? :)
  • Mr.Macho
    #224
    én a csatornánál tartok, ahol megtaláltam a shotgunt, de nemtok továbbmenni, merre menjek?
  • Breki33
    #223
    en a jobb oldali utolson vagyok de tul tavol van a bejarat...
  • Breki33
    #221
    hat en siman nem tudtam atugrani
    a bal soron mentel vagy a jobb oldaliakon? :)
  • Laalee
    #220
    en nemtom nejacottam vele 5 percnel tovabb csak a kerdesre valszoltam :)
  • Laalee
    #218
    valami jetpack vagy mi aturo kell hozza meg asszem ugykell ugrani hogy ugras elött a gugolt is lenyomod.. bar lehet ebben nincs benne az a kütyü
  • IMYke2.0.0.0
    #217
    Nem, mert közben az egeret ellenmozgatod, és ugyebár előre is haladsz! Ennek az eredméyne (elhiheted!) egy sokkal hatalmasabb ugrás, mint amire amúgy képes lennél. Néha akár két ugrásnyi is lesz belőle. A strafe-lés nagyon jó módszer! Ha közben irányba mozgatod az egeret, akkor pedig "kanyar-ugrás"-t hajtasz végre, ami megint csak csúcs! :)
  • Breki33
    #216
    WAjk az utolso kettore nem tudok sima ugrassal atugrani. Amugy jon meg kommandos resz? Nekem inkabb azok tetszenek benne..
    Imike egy masik modszerre gondoltam amit a gyakorlopalyan gyakoroltattak anno.
    Azert koszi de ha az oldalra gombot megnyomom nem kanyarodok? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #215
    A megoldás:

    Nyomod az előre (pl.: W) gombot, miközben valamelyik oldal (jobb v. bal) /pl.: A v D/ és az ugrás (mouse2) gombot is.
    Ezt hivjuk a Quake-ben "strafe"-elésnek, és nem is olyan bonyolult, mint amilyennek hangzik. Ennek segítségével nagyobbat tudsz ugrani!
  • Breki33
    #213
    most vagyok a teleport utanni ugralgatos resznel
    de mar nem emlekszem hogy is kellet a Half Life-ben nagyobbat ugrani? Ott is ez volt aztan valaki elarulta
  • IMYke2.0.0.0
    #212
    Akinek kell még a Blus Shift game RIP-je:
    http://www.ingyennet.hu/~lazarus/start.htm
  • Mr.Macho
    #211
    na, a játék megvan, de az előző játékok (CS,OppForce,...) működnek vele?
  • Shep
    #210
    Hát ha pár nappal előbb kérdezed akkor tudtam volna segíteni, de mivel valaki elintézte a Lionwarez cuccait így már nem, mert ott fent volt. Szerintem nézz át a 0DayFTP-be ott biztos tudnak segíteni
  • Mr.Macho
    #209
    nemtuggya vki, honnan lehet letölteni a sima h-l-t?
  • Shep
    #208
    Hi! Tudom nem teljesen idetartozik de nem töltötte le valaki a Half-Life-hoz a Wanted-et azt amelyikben single player is van? Ha igen akkor mit kell csinálni azután hogy elolvastam az üzenetemet? Előre is kösz.
  • Laalee
    #200
    cseréld le a opengl drivert anno nekem se akart menni a cs v2 vel aztan ide oda cserelgettem a ogl drivereket es a vegen elindult.
  • artschi
    #196
    Kösz Promi!
    Azóta már végigvittem.
    Naon rövid ez a gáma :(((
  • Promi #193
    Szinte mar semmi.:))
  • Rincewind
    #192
    1 pálya :(
  • Dikkma
    #191
    Most jöttem vissza Xenről, eddig még nem sérültem a játékban. Mennyi van még hátra?
    Blue Shift rulez!
  • Promi #187
    Felmesz a lepcson, es rogton jobbra elzarod a tolozarat,de ekkor jon elol es hatul 2 idegen (kutya vagy mi).Lelovod oket , tovabb mesz egyenesen ut vegen balra le, es 3 szor ujra kell inditanod a teleport gombot, 3 adszorra neked kell bemenned a teleport golyoba, de ekkor megakarnak akadalyozni a katonak.Athatolsz rajtuk , es lemesz a lepcson onnet a teleport golyoba, es THE END.

    Sok sikert
  • artschi
    #185
    Help ismét plíz!
    A Power Struggle-n már megtaláltam a Charger-t vagy mit, fel is küldtem, utána vissza is mentem. De amikor a prof. újból be akarja indítani a teleportot, akkor a kóceráj el kezd szétesni.
    Mit kell csinálni a prof.-fal? El kell menekülni, vagy mi?
  • artschi
    #182
    HELP!!!
    Elakadtam a Power Struggle nevű pályán!
    Annyit már megcsináltam, hogy azt a két generátort, vagy mi a francot bekapcsoltam, de amikor visszamegyek a lifttel az előző pályára, a doki aszongya, hogy még vissza le kell mennem vmi cumóért, amit nem találok.
    MI LEHET AZ ÉS HOL TALÁLOM???

    Lécci segítsetek!
  • I.C.ram
    #181
    latom mar lekestem :)
  • I.C.ram
    #180
    elobb felkell kapcsolni az aramot valahol a nagy liftnel Lacc es aztan mar megy a kis lift is de en valamiert csak a lefele menetnel hasznaltam a kis liftet :)))
  • Lacc
    #179
    Ok, megvan. Most csak az a baj, hogy se élet, se töltény. =(
  • skorpio7
    #178
    Mindössze rövid és lényegre törő amit írtam , de pontos , mert pont a megírása előtt vittem végig mégegyszer ( éppen a pontosság kedvéért ). :)))
    Lacc !
    Egy picit olvassá vissza és tudni fogod az egyes "meghatározások" jelentését. :)))
    Kezdd el olvasni az írásomat a #150-estől !
    Kössz a linket _Wajk_ ! :)))
  • Lacc
    #176
    Ma kezdtem el, de már elakadtam! Még a Duty Calls-ban, ahol a szennyvizet vezetik el turbinák. Ha beleurgrok a szennyvizbe, találkozok két turbinával, ami bezúz, de előtte ki lehet ugrani egy kis liftre, ami persze nem műxik. Fentről már lehívtam a nagyliftet, jött vele két mumus, azokat lelőttem, de nem tudok elmenni ehhez a nagylifthez, mert ahhoz az az előbbi kislift kell (hu, ezt igen szépen leírtam). Szal hogy kell feljutni a nagylifthez? Gondolkoztam azon, hogy megemelem a vízszintet, találtam is két csapot, de nem történt semmi, mikor elforgattam őket =(.
  • Rincewind
    #175
    ööö, vagyis dokikkal :))
  • Rincewind
    #174
    Én meg reménykedtem valami olyasmiben, hogy majd még jönnek részek mikor a felszínen menekülünk a dikikkal.
    Szép álom volt...
  • Promi #173
    Ja ja a hordoknal en is megtorpantam a nehezkes kezdes utan mikor nemtalaltam a jatek elejen a Duty Calls nevu palyan az eldugott felfele vezeto letrat.De aztan csak vegig vittem.
    A legvegen mikor masodszorra kell bele ugrani a teleport golyoba qva gyorsan, meg azt hittem elvisz 1 masik vilagba megint. Aztan THE END enme ''"'"+!%!/%/%=/(=/gélsdfndsfgédfkgdlgdfg
  • Rincewind
    #172
    Ja, tény, hogy nagyon sok ötletes dolog volt benne, de ez nem kompenzálja a játék rövidségét:
    Pofátlanul rövid!!!
  • Rincewind
    #169
    Várni kell a másik (ellentétes) oldalon és nemsokára átheggesztik az ajtót a kommandósok!
  • artschi
    #167
    Én ezt találtam:
    "FYI, there's no integrated multiplayer in Blue Shift itself. The multiplayer maps referred to in Blue Shift copy is Opposing Force (which has already been released, thus there's no need to include it)."
  • Rincewind
    #166
    Egyáltalán van multi része???
  • Rincewind
    #165
    NEM!!!
    De ha a 4 játékot egybecsomagolják akkor IGEN!!!
    Egyébként meg a multiplayer részt még nem is láttam...
  • artschi
    #164
    Na, csak nem bírtam ki és letöltöttem a RIP verzát. Nem tudom, nektek mért kellett a WinACE 2.03-as verziója kicsomagolásra, nekem simán kibontotta a 2.0-val is...
    Már most reggel fél 7-kor (!) elkezdtem játszani :)) Nem sok játék volt (mondhatni egy sem), ami miatt ilyen korán keltem volna :)).
    Nos nem semmi gáma, annyi biztos, habár még csak az elején tartok, a hangulata egyelőre kiváló!
    Mondjuk Rincewind rekordját nem fogom megdönteni :))
  • skorpio7
    #161
    Rincewind !
    Teljesen igazad van !
    De emlékszel még erre ?:
    "... © Rincewind tegnap 16:09 | Válasz erre | #23

    Egyébként esetleg elgondolkodott rajtam kívül más is azon, hogy esetleg megveszi eredetiben?..."
    Szerinted ezt tényleg megérte volna ??? :)))


  • Rincewind
    #160
    Észrevettem, hogy az új upgrade-el néhány lény nagyobb felbontású textúrát és néhány extra mozgást kapott.
    Egész pofásan néznek ki például a zombik meg az az ultrahangos kutya.
    A fegyverektől nem vagyok elájulva.
    De mégegyszer végigvittem, medium fokozaton, és mértem az időt:
    kapaszkodjatok meg:
    1:49 PERC ALATT VÉGIG LEHET RAJTA ROHANNI
    Ez bunkóság, annyira várta, és ezt a rövid game-t kaptam, nem éééééééér >:((
  • skorpio7
    #159
    Röviden:
    Jön egy leszakadt rámpa és egy a hátad mögött megjelenő "villámvető".Baloldalt csőre leugrasz , végigmész.Jobbra le és jön egy "vizes" blokk , ahol egy savköpő fogad.
    Kill.Leugrasz , haladsz előre és 3 "vilámvető"-t és 2 savköpő-t takarítasz el.Elágazás.
    Balvégen elektromos kapcsoló bekapcs. és a jobb végi lifthez menni.Megjelenő "villámvető" kill.
    Lifttel fel , rámpán át és a leeresztett lifthez jutsz.Ha minden igaz , akkor itt a liften van egy robbanó láda .:)))
    Ezt belelökni a folyóba , ami az aptítóhoz sodorja és a baloldali lapátot összetöri.Az út szabad fölfelé.
    A többit szerintem magadtól csináld.:)))