386
Half-Life: Blue Shift
  • kavics
    #295
    zujztu
  • Mempphis
    #293
    Amúgy jól gondoltad, a legelsőt
  • Mempphis
    #292
    Az első sotgánt vettem fel, és bedarált a zurbina. GHogyan lökjem bele?
  • Aquli
    #291
    Memphis: ugyerted hogy a legelso shotgunodat vetted fel a jatek elejen? es bedaral a turbina? ott nem a vizbe kell lokni egy robbano dobozt? vagy en ertek felre valamit?
  • Aquli
    #290
    Dikkma: koszi a valaszt amit a masik topicban adtal. Sikerult atjutnom. Erdekes hogy szornyekkel nem talalkozom, csak kommandosok jonnek folyamatosan. Igy elvezetes nagyon!
    Aquli
  • Shep
    #289
    Ha jó emlékszem nem szabad kiugrani az ablakon, hen bent kell vmi másik járatot találni, hát csak ennyire emlékszem.
  • Dikkma
    #288
    őőő azt hiszem, el kellene csavarnod egy kereket fenn, az erkélyen. Utána meg meg kell nyomni egy gombot minden doki elteleportálásához.
    Memphis, asszem tudom melyik rész, de már nem rémlik, hogyan kell... amikor bemész, szemben van az ajtó, előtted mélyebb rész, balra egy turbina, nem? Ott nem lehet simán egyenesen átugrani?
    Bhahh, nem emlékszem, na.
  • Mempphis
    #287
    Hogyan jutottatok át azon a részen amikor felveszem az első shotgun-t a halott orvos mellet. Kiugrok az ablakon és ha tovább m,egyek bedarál egy turbina, a lift meg nem működik. Segítsetek
  • Shep
    #285
    Szerintem pedig az eredeti HL volt a legjobb, az Opforce majdnem megközelítette, de hiányoztak belőle a jó kis kommandósok ellen vívott csaták, ez a Blueshift meg egy könnyed vasárnap délutáni kikapcsolódás pl. F1 után, szerintem túl rövid, igen gyenge fejtörőnek látszó fogalmak, csontra butított kommandósok, gyenge végjáték. Azt hittem pedig, hogy a Gunmant nem lehet alúlmúlni hát erre tessék. Mielőtt valaki megszólna a kommandósok miatt hardon játszottam mint ahogy a tbbit is.
  • Dikkma
    #284
    Szerintem is nagyon jó a játék, a HL után ismét igazán mélyen bele tudtam magam eléni egy játékba. Az Opposing Force nem volt ilyen jó... abban olyan lámaságok voltak, mint pl. amikor 3 árokban lángok csapdosnak. Jó, jó, Black Mesa, de miért lenne 3 árok, amiben lángnyelvek törnek ki??
    Ez tényleg jól sikerült, amit mondtam, nem lehet magaddal társat vinni, az nem jó.. de más igen, majdnem minden király.

    Ami viszont rossz még! A játék grafikájára a legmegfelelőbb szó az igénytelenség. Ha felrakjuk az alig 10 megás high defet, totál látni, melyik textúra új, és mit copyztak a HL-ből. Annyira mosott minden, hogy nagyon. Annyira azért nem gyenge a Q2 motor, hogy ne bírna el kicsivel nagyobb textúrákat, főleg a mai gépek mellett.
  • Shep
    #282
    Nézz szét a www.gamesfaq.com -on. Bár én nem értem hogy lehet ebben a gaméban elekadni, na mindegy én meg másban akadok el am meg másnek érthetetlen.
  • skorpio7
    #280
    Told oda az összetörhetetlen dobozokat és ugorj fel az állmenyezetre vezető kürtőbe.
  • Breki33
    #277
    visszamentem de nem tudom hova es meddig kell
  • Shep
    #276
    A megoldas a robbanó anyagnal es a hordonal van, többet nem mondok ebbol rájössz. Hordó tologatás.
  • Dikkma
    #274
    Mint mondtam, cool a játék, de nem easyn vittem végig sérülés nélkül, hanem mediumon, és semmi, SEMMI nem változott volna, ha hardon vagyok.

    A HL-t is végig lehet vinni sérülés nélkül, igaz, bunkózni kell egy kicsit az ellenfelekel, és sokat quick loadolni.
  • Shep
    #273
    Az eredeti Half-Lifeban hardon elsztam az elején és szinte végig 20 - 30 - 40 hpn vegetáltam és úgy nyertem meg az összes csatát, itt meg 100 hp és sity-suty lelövik mintha nem islenne /hard/. Lehet persze csak a túl sok cs miatt állandóan fejre lőttem ami itt ugye tök mindegy /na jó egy kicsit számít de nem úgy mint a SoF-ban
  • Breki33
    #270
    atugraltam es bekapcsoltam a kapcsolokat de utanna?
  • Breki33
    #267
    Sziasztok

    elakadtam az a resz utan amikor hordokon kell
    atugralni a zold trutyin :)

    utanna bekapcsoltam valami turbinat, de megint egy olyan zold ize allja el az utam a melyben a katonak meg a tuloldalon vannak
    hogy lehet atjutni?
  • LabiGabi
    #265
    Egyébként megnéztem az FTP címet. Valóban fennt van, sőt, a 600 MB-os verzió. Azon a címen, amit én írtam a 120 MB-os van. Ha valakinek esetleg sok a 600 MB, de 120-ba belevágna, akkor íme. Így már ok?
  • LabiGabi
    #263
    Nem azt akartam mondani. Úgy kezdtem: "Itt találtam meg" Lehet, hogy máshol is fennt van, de csak segíteni akartam. Kinek melyik tetszik, engem nem érdekel.
  • Shep
    #262
    Ha minden igaz az elején láthatod a logokat, meg a high definiton texturák mennek az Half-Life al, OPforceval. Asszem ennyi.


    Keresem az amerikai verziót.
  • skorpio7
    #260
    Azért örülök , hogy látom újra írsz ftp-ket . :)
  • skorpio7
    #259
    Nehogy te is megsértődj ! :)))
  • LabiGabi
    #257
    http://www.rws.d2g.com/deepcore/ddl.php?downloads=30

    Itt találtam meg. Gyors, tuti, hogy fennt van!
  • CSOCSO
    #256
    hm...jo gamez lehet......
  • Dikkma
    #252
    Na, végigvittem.
    Meg lehet csinálni az egészet sértetlenül!
    1. Nagyon cool játék, igazi HL-feeling, jó fejtörők, jó minden :)
    2. nagyon, nagyon rövid :(
    3.kommandósok azért nem ugyanazok
  • Shep
    #250
    Lehet hogy igazad van, és csak a srác nézte el a dolgot. Egyébként az amerikai verzióban tényleg van valami plusz asszem Gordonnak kell segíteni, nem tudom biztosan csak azt hogy Gordonnal van kapcsolatba.
  • Shep
    #248
    Neked véletlenül nem az amerikai verzió van meg?
  • Shep
    #247
    És azt hogy csináltad hogy nem lett vége? Mi van a gépnél?
  • Shep
    #244
    A kapcsolokkal hozd olyan helyzetbe a felvonókat, hogz fel tudj rájuk ugrani
  • Shep
    #241
    Hát teljesen kivagyok a készítőkre nem elég hogy röhejesen rövid majdnem mint a CIA:Solo mission, ráadásul egy normális rész nem volt benne, mi vagyok én kérem valami tudós aszisztense, kapcsolókat nyomogatok neki ha szól meg ilyesmi, arról nem is beszélve hogy a végén nekem bugos volt mert elsőre a prof nem indította be a gépet, hirtelen felindulásból lelőttem, majd mikor visszatöltötte az állást minden renbe volt. A vég meg egy nagy ugrás volt a semmibe, semmi harc, vagy valami simán vége.
  • Fry
    #240
    Én személy szerint az ess Counter-strike ftp rol szettem le Slash, és a jatek hát
    nem nagyon jön be
    jó jó hl feeling meg minden de valami uj lehetne benne plusz 2nap alatt végig lehet vinni
  • Breki33
    #233
    Macho ird le reszletesebben igy nem emlekszem.....

    Nezzetek meg ezt: http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=6
    a MOd-oknal Half-LIfe DMC

    "A Valve modkészítő csapatok támogatására létrehozott részlegétől egy kis ajándék a Deathmatch Classic.
    Nosztalgiára és tiszteletül a nagy őshöz, egy az egyben áthozták a jó öreg Quake 1 DM-et a Half-Life alá. A grafika változott picit, de minden más maradt, úgy is mint a dm2, dm3, dm4, dm6 és e1m2 pályák."

    Nekem telepites utan elobb keri a Hal-LIfe CD-t utanna egy filet hianyol. Nektek megy? Ha igen milyen?
  • skorpio7
    #232
    Így nem valószínű , hogy nincs is benne multi !
  • Mr.Macho
    #231
    az szar, a régi modokat mint a counterstrikeot nem lehet felrakni?
  • skorpio7
    #230
    Én nem találtam ...
    Valószínűleg nincs ! :)
  • Mr.Macho
    #229
    a BlueShiftnek van multiplayer lehetősége?
  • Mr.Macho
    #228
    nem, még eléggé az elején, amikor megtaláljuk a shozgunt az egyik doki mellett
  • Breki33
    #227
    en igen a teleport utan
  • skorpio7
    #226
    Te hol tartasz valójában ?
    Az idegen világban ?