386
Half-Life: Blue Shift
  • justin
    #346
    Nos akkor lelövöm a poént: szóval én nem kihipózott képernyővel álltam neki a játéknak, és az istennek sem találtam meg azt a rohadt létrát a sötétben.
  • RelakS
    #345
    Van az 1/3-a is :)

    De még mindig nem tiszta, hogy hol lehetne eltévedni. Lehet, hogy otthon meg fogom sasolni
  • zaki
    #344
    na, megszereztem a végigjátszást. hát az alapján tényleg nem hosszú a game, mondjuk az alap HL 1/4-1/5-e talán
  • RelakS
    #343
    ?!?
  • Dynamic
    #342
    VÉGIGjátszás?Az egész nem lenne több 10 mondatnál.Rohadt rövid a játék.Olyan mint egy hosszabb demó.Szó szerint 3 óra alatt végig lehet játszani.Emléxem egyik délután elkezdtem vele játszani, este 8-kor meg már a stáblistát néztem...
  • justin
    #341
    Hát azt sajnos nem tudok. De csak 1 helyen lehet 'eltévedni' (de az rögtön az elején van) :)
  • zaki
    #340
    cak jó lenne, ha lenne egy végigjátszásom
  • zaki
    #339
    még el se kezdtem :D
  • justin
    #338
    Hol akadtál el?
  • zaki
    #337
    van valakinek végigjátszása?
  • justin
    #336
    Nem, viszont sokkal rövidebb és kevésbé élvezetes mint a HL :)
  • zaki
    #335
    hosszabb, nehezebb, élvezetesebb mint a sima HL?
  • zaki
    #334
    én meg most fogom végigjátszani, aztán jöhet az opposing force
  • zaki
    #332
    kérdésem 1szerű: működik ez a patch a RIP-es változathoz?
  • zaki
    #331
    itt van a Blue Shift 98 %-os magyarítása
  • galocza
    #329
    megvan! thx a segítséget.
  • galocza
    #328
    francba thx... két napom van szerezni...
  • Shep
    #327
    abba biza nem lesz neked még HL is az azért cseppet hoszabb.
  • galocza
    #326
    néztem (nekem is az ugrott be először). ott csak blue shift van. az standalone? mert akkor az is jó. 8x15 mb, akár bele is fér... de ha nincs benne a half life, akkor nem ok. plz egy igennem választ!
  • CaviaR
    #325
    apollo
  • galocza
    #324
    csúnya kér(d)ésem van:
    valahol láttam a half-life rippet, csak nem tudom hol (egy pajtásnak kéne, megpróbálom cs addikttá varázsolni). ha valaki találkozik vele, plz egy mailt...
    THX
  • Shep
    #323
    Megmentetted a tudósokat ami az elsődleges feladatod biztonságisd ként/Vagy a másodlagos már nem emlékszem pontiosan/
  • Breki33
    #322
    valaki elmagyarazna a veget?
    nem egeszen ertem teleportalodok es kesz?
  • Shep
    #321
    Hát ez több mint érdekes én mégcsak nem is hallottam ilyesfajta hibáról.
  • Cobra11
    #320
    Nem akkor sem, világit, de ha a spacet és az körüli gombokat megnyomom egyszerre akkor felgyullad, de nenm akarom szétbaszni a billemet ezért kéne valami éppkézláb megoldás. Nincs valami patch hozzá? Egyébként a razor 1911 féle isoval játszom. Brigtness-t próbáltam de nem jött össze.
  • Shep
    #319
    Bocs hogy kikeltem magamból. Ha végképp nem megy szerintem vedd fel a brightnesst, de amúgy ez érdekes probléma, próbáldd márki hogyha a földre nézel világít e? közvetlen magad elé, mert már nem olyan erős a fénye mint a HLben
  • Cobra11
    #318
    Azért kell a lámpa mert egy sötét helyen vagyok tele ellenséggel és nem látok semmit. Egyébként f-re van állítva megnéztem és nem tartottam lenyomva. Na most mi a francot csináljak?
  • Shep
    #317
    könyörgöm nézdd már meg abban a fránya configban, nem tul nagy ördöngőség, ha nem F lehet L, de minek neked benne a lámpa, nem létszükséglet, a gombot nem kell nyomvatartani csak egyszer lenyomod és kész.
  • Cobra11
    #316
    Na nekem is sikerült megszereznem. Valaki mondja már meg nekem, hogy hogyan kell felkapcsolni a lámpát mert f-re csak kattog, mint a barom. Előre is kösz.
  • Viking
    #315
    Jo ez a game? Megeri megszerezni?
  • Mike
    #311
    Miert kishazankba nem juthat el amcsi verzio?
  • Spy
    #310
    Jah benne van az opforce meg a high definiation pack is
  • Clip
    #309
    AZ 576-OS NÉP NEM HÜLYE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    MÉG A LEGJOBBAK IS TÉVEDHETNEK!!
    Amúgy kösz az infot...
  • Shep
    #306
    F gomb
  • Clip
    #304
    Az lessz..
  • Shep
    #303
    Elvileg benne kéne lennie, de mivel senkit nem ismerek aki megvette volna így csak 50% az esélye. Vagy igen, vagy nem, kérdezdd meg a boltban.
  • Clip
    #302
    Azt olvastam (Pc Guru), hogy a Blue Shift-ben benne van az Opposing Force is. Az 576 szerint csak az amerikaiban van meg. Ha benne lenne a opforce, akkor megvenném eredetibe (első eredeti játékom lenne :-)). Tudja valaki, aki megvette az eredetit?
  • Shep
    #300
    Ha felteszed a Hidef packot akkor az mp5 helyett az van /M16/
  • Todd
    #298
    Felturbózott Quake 1 motor? Te tényleg tudsz valamit.
  • KOCsi
    #297
    Gratulálok! Nagyon okos vagy!