7639
Duke Nukem Forever
  • Frank99
    #7273
  • Rage47
    #7272
    nap hozzászólása:D
  • Rash87
    #7271
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Ez most ütött :D

    S valóban... :D
  • Fpocok
    #7270
  • Krinyo
    #7269
    anyádék is ezt a részt baszták el
  • potyi21
    #7268
    mar megtalatam,es merre kell tovabmenni?
  • potyi21
    #7267
    ovszert merre talalom?
  • Krinyo
    #7266
    csoda
  • potyi21
    #7265
    mar siekrult
  • Seth
    #7264
    Csőbombát rádobtad már a dobbantóra?
  • potyi21
    #7263
    de ha komolyan egyszeruen nemtudok vele mit csinalni,akkor mi a fenet csinaljak?egy lada rakas szar,egy fegyverem van ,de azzal nemtudok mit csinalni.e -betut nyomkodom mint az okor de nemcsinall semmit.
  • MrAndree
    #7262
    Pontosabban pár év múlva már azt fogják tesztelni, hogy az embernek van-e IQ-ja vagy nincs.
  • fery02
    #7261
    Ezt a szégyent gyerekek!
    IQ tesztek értelmét vesztik pár év múlva.
  • Rash87
    #7260
    Töröld le te is,s inkább amőbázz
  • Shep
    #7259
    Gondolkozzál már egy kicsit!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szerinted miért van ott végtelen pipe bomb? Na miért????
  • potyi21
    #7258
    hi.megakadtam megint.egy lenti barlangban jarkalok,szornyek vannak bezarva ilyen burokba.eljutok egy folyosoig,ott becsukodik mogottem az ajto,escsak egy lada explosive van ott,meg egy mely godor,es nagyon messze meg egy dobbanto,ami eldob.nemtudok RA ATTUGORNI SEHOGY SEM .MIT KELL OTT CSINALNI?
  • Fpocok
    #7257
    /facepalm
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A turret mellett a roncsban van RPG és mellette egy láda, ahol fel tudod tölteni a rakétákat... azzal kell lelőni
  • Rash87
    #7256
    Ha ez gondot okozott,mi csinálsz 1 komolyabb játéknál,ahol néha gondolkozni is kell? :D
  • Shep
    #7255
    vsync off és megoldódik.
  • Qwerty4
    #7254
    A probléma a lassú töltés volt.És nem csak ott haltam meg ezen a pályán, hanem még szoptam másik helyen is.Elfogyott a türelmem a lassú pályatöltések miatt.
    Bár tényleg hülye voltam, a holoduke az, ami tuti segített volna...amíg nem látnak nyugodtan megtaláltam volna a rejtekhelyet.
  • Shep
    #7253
    Egyébként erre a jó válasz, a meg kell várni amíg a generátorból kifogy a gázolaj és akkor majd megáll az ajtó és át lehet menni :)
  • Shep
    #7252
    Az nekem is tetszett, őszintén megvallva én már sokszor direkt nem segítek az ilyen kérdést feltevőknek. Lehet mocsok dolog tőlem de vegye már a fáradtságot és gondolkozzon azzal a tökkel a nyakán ha már a Jóisten oda rakta.
  • IMYke2.0.0.0
    #7251
    Kedvencem ebben a témában, a napokig saját topikjában forgó kérdés volt:

    "Hogy lehet átjutni a gyorsan lecsukódó ajtón?"

    Játék: "Singularity"
    Játékos kezében ott az idő manipulálására alkalmas fegyver, és előtte már számos alkalommal használnia kellett...
  • Shep
    #7250
    Azért akárhogy is nézzük elszomorító, hogy ha valamin 5mp-et gondolkodni kell akkor az már elég sok embernek nehézséget okoz és jön a szar a játék duma.
  • SZilaJMaGGoT
    #7249
  • Shep
    #7248
    Akkor is lesznek akik majd a lemez berakást is megkérdezik majd kétszer a topicban :)
  • IMYke2.0.0.0
    #7247
    Eljő majd az idő, amikor a játékosnak annyi dolga lesz, hogy betegye a lemezt a meghajtóba, és hátradőljön a fotelben --- a játék játszik helyette...
  • Shep
    #7246
    És páran csodálkoznak ,hogy tovább egyszerűsödnek a játékok.
  • IMYke2.0.0.0
    #7245
  • PunkZoli
    #7244
    csak a kollofdutit?
  • MrAndree
    #7243
    Ha mindent törölnék amiben kétszer meghalok zsinórban akkor az utóbbi 15 évben nem sok játékot vittem volna végig...
  • tommygear
    #7242
    kitartó ember lehetsz
  • Qwerty4
    #7241
    Én nem tudom hova kellett volna menekülni, mire észbe kaptam, arra már majdnem halott voltam, 2szer meghaltam és töröltem a játékot.Nagyon idegesített a lassú töltés ezen a pályán.
    Inkább kipróbáltam a Bulletstorm-ot.
  • Rage47
    #7240
    ejha :D
  • fery02
    #7239
    Túl egyértelmű. :)
  • Seth
    #7238
    "nem volt hova meneküljek"

    tőled 1 méterre,jobbra, be az épületmaradványba?
  • Qwerty4
    #7237
    Nem olyan rossz ez a játék, volt sok szórakoztató rész benne (pl. autós, kicsi Duke, stb.), néha nagyon hangulatos is volt.
    A töltés pedig hol nagyon lassan ment, hol tűrhetően.
    A grafika is bejött.
    De itt abbahagytam, mert mikor a szembejövőket lelőttem, nem volt hova meneküljek, hamar lelőttek valahonnan (gondolom az egyik repülőről).Biztos van megoldás erre, de nem volt türelmem hozzá.
  • Qwerty4
    #7236
    Megoldva!!!
  • Qwerty4
    #7235
    A kotont, popcornt, stb. hol lehet szerezni a bárban?Sehol nem kaptam...pedig körbe jártam az egészet.
  • potyi21
    #7234
    koszi,sierult....