7639
Duke Nukem Forever
  • andersh
    #4683
    holvanmárademó?
  • andersh
    #4682
    igen, mutatják a játék végét amikoris meghal duke
  • Rage47
    #4681
    spoileres?
  • woy
    #4680
    de lesz demo majd rakok be képeket
  • andersh
    #4679
    vótmá
  • Ironman2
    #4678
    Duke Nukem és Kula bá kalandjai
  • andersh
    #4677
    úgyse lesz demó, jól elsunnyogják
  • woy
    #4676
    Szereztem egy first access kódot
  • MerlinW
    #4675
    Adam gyerek is ül a PC előtt és kontrollerrel játszik.. botrány:D
    A videó vége viszont kemény:)
  • grebber
    #4674
    Gameplay!
  • Rage47
    #4673
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én SC2-t a bétában leesett állal játszottam az első pár órában. Máig játszom vele, lenyomtam már vagy 1400 meccset, és megunhatatlan - ez köszönhető az állandó supportnak is, hihetetlen amit a Blizzard művel (1 patchben annyi tartalom van, mint máshol a fizetős DLC-kben) ezen a téren, tudják, hogyan kell életben tartani egy játékot - jó supporttal.
  • lolSL
    #4672
    koreában (és nem a kommunistában, hanem a jó oldalon) ez tökéletesen működik.. kis túlzással browsert nem nyithatsz személyi szám megadása nélkül kb.
  • PunkZoli
    #4671
    Igen is stigma kellene, hogy legyen, ha valaki csal. Csak úgy mint a "valódi életben", klasszikus értelemben. Közösség elleni vétek, személy elleni vétek. Aki "jólnevelt" (és tényleg fontos nagyon a szülői felelősség), az a neten sem fog csak azért mert arctalanság csalni/flamelni/férgeskedni.
  • PunkZoli
    #4670
    Nekem erre az az elméletem így röviden, hogy a netet, ip-t személyivel kelljen venni. Bant személyire kapsz, vagy valami globális azonosító számra.
    Természetesen netkávézóban megtalálnák a módját a csalók de ott meg oda figyelne a személyzet persze, mert akkor az ottani "netről" bannolják.

    Nekem aztán nem hiányzik a semlegesség, így is azt írok amit akarok, nem lesz vele gond, fél perc megtalálni az igazi azonosságomat, annyi lanon voltam anno, hogy igazi név is van mögötte, de nem zavar.

    Warezt is jobban lehetne szabályozni, esetleg lenne minden játéknak egy warez elévülési ideje, amúgy is kipróbál../nám mielőtt megvenném a játékokat.
    Torrent alapon mehetnének az eredeti játékok, természeresen amivel trükköznek(crc csekkre nem ok, vagy hogy megy ott) ban a személyre. Így nem érné meg szarakodni.

    Persze az utóbbi idők egyre ritkább kivétele ez a duke amit látatlanba megveszek, de ilyen se lesz többet szerintem mostanában. Ladokat is megbántam, gta4 et is anno, pozitív tapasztalat oly kevés.

    Mindenki jól jár, kibaszott utópia.

    //pedofilok szintén szopnának a neten
  • lolSL
    #4669
    nem kell hogy törvénysértés legyen
    egyszerűen odamennénk és fejbelőnénk a szülei szeme láttára
    és közöljük hogy ha még 1x ilyen gyereket nevelnek akkor ők is vele távoznak
  • MerlinW
    #4668
    Kihalna az internet:) Egyébként sem érne semmit, miután a csalás nem törvénysértés. Az megint más, hogy nevet, címet kiadni nem hivatalos közegnek nem éppen szerencsés. Tehát hülye ötlet, nem véletlenül van úgy ahogy:)
  • lolSL
    #4667
    én csak látható névvel és címmel regisztrációt tennék kötelezővé multiplayerhez (igazából az egész netnek jót tenne, fórumoknak is pl)
  • PunkZoli
    #4666
    kicsit eltértünk a tárgytól:D

    Szerintem meg az lenne a normális, hogy a multiplayeres játékok ára NE menjen le! Vegye meg aki játszani akar vele teljes áron évekkel később is. Hiszen a szavatosság sokszorosa az emberi tényező miatt, mert nem gép ellen játszol, és többé kevésbé tényleg ezerszer többet fogsz játszani vele mint egy kampány résszel.
    SŐT
    Ha teljes árú, kevesebb a csaló.
    Ha bizonytalan vagy arra ott van a free weekend, megvárod.
    Ettől függetlenül a cod szar, és jó lenne ketté választani a single-t meg a multit. Multi legyen 10k, single 3. Ennyit ér. Én tuti nem venném meg csak az agyon szkriptelt single-t, max 3 ezerért.
    Mondjuk ilyen lad, portal, magika játékoknál nekem nem fáj, hogy olcsóbb, mert a csalók nem veled csesznek ki, viszont a cséért 20ezret is kifizetnék így sok év távlatából, ha negyed annyi csaló lenne...egyszer, mert nekem soha nem lesz más accom.
  • andersh
    #4665
    diablo2-vel ugyanez a helyzet mint sc1-el.
    azt is évekig patchelték, új szabályokat, cuccokat raktak bele.
    kijön a 3, szebb lesz a grafika. meg biztos kicsit más lesz, mert ugyanazt nyilván nem adhatják ki.
    vagy nagyon más lesz de akkor már csak rosszabb lehet, vagy csak ugyanolyan jó.
    mivel a hosszú évek alatt kicsiszolták a dio2-t a patchekkel.
    vagy éppen rontottak rajta, kinek mi tetszik.
    meg ilyen dio2 szerű játékokból is már annyi van h dunát lehetne rekeszteni belőlük.
    nem kell várni semmi különöset a dio3-tól.

    úgy ahogy a dnf-től se, buta konzolport lesz azt' kész.
  • andersh
    #4664
    attól h neked nem tetszik a WoW attól még az egyik legnépszerűbb és legismertebb játék.
    még én is csomó mindent tudok róla pedig kifejezetten nem tetszenek az mmorpg-k.

    sc2-vel meg mi bajod, mit vártál? az sc1 tökéletes játék volt, patchelgették stb, versenyszerűen játszottak vele komoly tétekkel.
    ami tökéletes annál nem lehet jobbat csinálni.
    komolyan azt gondoltad hogy az sc2 majd kétszer jobb lesz mint az 1?
    csak grafikában lehet jobb, és ezt tudni lehetett már akkor mikor még ki se jött.
  • MrAndree
    #4663
    SC 2. Kinek a pap, kinek a lánya...
  • lolSL
    #4662
    m*
  • lolSL
    #4661
    jah a korrektség jegyében kell LAN-on lagolva játszaniuk eppen a pillanatban is százezer dolláros tétekért a játékosoknak... mióta eladták a lelküket az activisionnek a blizz lefelé csúszik, wowon is látszik, sc2 is napok alatt megvalósítható lépésekre lett volna attól hogy ne egy újabb lehúzásként vonuljon a történelembem hanem PC legendaként.. mert maga a játék jó, fejleszteni nem felejtettek el. csak a sok öltönyös faszkalap rombol nagyban.
    ma reggel Mike Morhaine beszédet tartott egy koreai SC versenyen és LG 3D tv-t reklámozott benne..
  • MerlinW
    #4660
    Lehet hogy korrektebb, de mondj egy Blizz játékot az utóbbi, lassan 10 évből, ami átlagon felüli. WoW, SC2 kizárva.
  • r4pt0r
    #4659
    Hát szerintem a Blizz korrektebb mint a Valve, de ez már csak részlet kérdés. :D
  • MerlinW
    #4658
    Fogalmazzunk úgy, hogy azoknak megy le az ára, ami nem fogy. Amíg vesznek valamit, annak logikusan nem csökkentik az árát. Miért is tennék. A számok beszélnek, ilyen az üzlet.
  • lolSL
    #4657
    minden játéknak lemegy az ára a codokon kívül, ez lenne a normális.
  • SZilaJMaGGoT
    #4656
    Ha pont lesz időm és már megjelenés napján játszani akarok vele, akkor megveszem teljes áron... :)
  • MerlinW
    #4655
    Akár hiszed, akár nem, azok is megveszik, akik szeretik a Portal-t. Mint én. Mellesleg 10%-al olcsóbb, ha most veszed.
  • UltraZord
    #4654
    ez meg a másik... ki a faszom fog mégegyszer teljes áron valve gamet venni, ha 2 hónapra rá már féláron nyomatják? karácsonykor megveszem egy ezresért

    sapkások veszik meg, ezért gondoltam, na de elég az offból ,sry
  • lolSL
    #4653
    a valve játékok sose az alap beépített pályákkal lettek sikeresek (kivéve Crossfire :P), mindig nagyban a közösségre támaszkodva alakult ki a játék, akár CS akár DoD vagy TF-ről van szó..
    l4d-hez is jó pár minőségi custom kampány van már, amik közöl a legjobbakat hivatalos serverre váltogatva kitesznek pár hetente
    + új játékmódok is állandóan váltakoznak, igaz sok a gyengébb.de már így is annyi van, szerintem az alap módok felével nem játszott egy átlag player pár óránál többet, mindenki megtalálta már a kedvencét.

    l4d1 tényleg el lett baszva utólag visszagondolva, de a 2. résszel azért rendesen jóvátették már, és lesz még dlc is bőven. aki meg sírt az elején hogy drága volt az megvehette mostanában 900ft környékén több alkalommal is, azért az nem egy vészes kiadás szvsz. folytatást meg nem fognak évente szarni hozzá, nem kell parázni. 1x kipróbálták, ilyet is lehet 10 évente.
  • MerlinW
    #4652
    Ők elkurvultak.. a Diablo 2 / Warcraft 3 óta semmit sem mutattak fel. Ott a WoW...(nem is akarok róla hallani:)) egy félkész, minimális újításokkal rendelkező 5 évet csúszott StarCraft 2 és egy ezer évig készülő Dio3, amivel kapcsolatban már nem is számítok semmire:)
  • Rage47
    #4651
    +Blizzard :)
  • MerlinW
    #4650
    Kemény 30 órát játszottam TF2-vel (amíg az újdonság varázsa megvolt), de igazán sosem érdekelt:) Tehát ez nem nyert.
    Portal 2-nek pedig ~20 óra körüli játékideje lesz (interjúban azt mondták, hogy a 4-5x hosszabb lesz mint az első rész. Valamint ott a co-op multi.

    Valve pedig akármit mondasz, a piac legkorrektebb kiadója/fejlesztője. Mondj még egy céget aki nem csak hogy minden terméke közel tökéletes, de a megjelenés után 6-7 évvel is javítgatja (HL, TF, L4D, Portal), ingyenes tartalmakat ad (L4D DLC-k, most is jön egy nemsokára), stb.

    Tehát én azt mondom, ha van valaki az iparban aki megérdemli a pénzemet, az a Valve. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok se HL, se Portal, se L4D és sem TF fan. Egyedül L4D2-vel játszottam sokat. HL2-őt pedig csak egyszer játszottam végig mikor megjelent.
  • UltraZord
    #4649
    sapik miatt! amúgy meg ugyanaz lesz mint a ladoknál, hogy lesz vagy 4 pálya és ígéret a dlcre... aztán meg lófasz se.
    többet nem veszek valve gamet
  • MerlinW
    #4648
    Ne is mond, első nap megvettem Steam-en pre-order:)
  • IMYke2.0.0.0
    #4647
    És ezt még ki is nézem a játékból :)))
  • andersh
    #4646
    de ez tavalyi dolog
    ott a dátumnál h 2010
  • Sir Cryalot
    #4645
    na, azért a főbohócéktól jobbat vártam
  • MR ME
    #4644
    :DDDDD