7639
Duke Nukem Forever
  • lolSL
    #4923
    igen még amit steames borderlands mellé adtak ajándékba
  • woy
    #4922
    amúgy neked van first access club kódod ?
  • tommygear
    #4921
    akkor neked biztos minden egyes program ami a gépeden található az eredeti, troll...
  • woy
    #4920
    nem sokan vesznek zsákba macskát , ez meglátszik pl a steames eladásokon is.
  • lolSL
    #4919
    évente kevesebb mint 1000 forintot kellett volna félretenni a DNF-re. nincs kifogás.
  • woy
    #4918
    nem ilyen egyszerű ez
  • lolSL
    #4917
    a rohadt cigányok warezolnak, nem az emberek.
  • woy
    #4916
    megjelenés után a kutyának se kellesz a demo :) szépen lewarezolják az emberek a teljes játékot , az is ingyen lesz.
  • lolSL
    #4915
    ingyen ez van
  • woy
    #4914
    mert mindenki másra számított
  • tommygear
    #4913
    miért rengeteg játékhoz a megjelenés után 1(!) évvel adnak ki demot... na az mi akkor ha ez pofátlanság??
  • Shep
    #4912
    Múltkor még azért voltál oda, hogy egyáltalán minek a demo, most meg pofátlanság, hogy csak 1 héttel korábban adják ki. Érdekes vagy.
  • Klub
    #4911
    Csak akkor már hamarabb adták volna ki.
  • Fresh Duke
    #4910
    Neked úgy sem kell demó, nem de? Akkor meg ne panaszkodj.
  • Fpocok
    #4909
    Nem pofátlanság... az után még simán vissza lehet mondani az előrendeléseket, szóval nem értem miért vagy felháborodva... mellesleg manapság ha 10 játékból 2 demó van, az már jó arány.
  • fery02
    #4908
    Miért érzed pofátlanságnak?
  • Klub
    #4907
    Azért nagy pofátlanság egy héttel a megjelenése előtt kiadni a demót.
  • Sir Cryalot
    #4906
    na addig vehettek valami jobbfajta projektort
  • woy
    #4905
    végén meg kiszúrják a szemünket egy 1 mapos multi demoval vagy egy 5 perc alatt végigjátszható single demoval
  • Shep
    #4904
    Mondtam ,hogy nem lesz ebből semmi max hó végén, hát 3 napot tévedtem :)
  • PunkZoli
    #4903
    kemény arcok, viszont így van értelme szerintem is, mintsem kapj egy bétát úgymond... mert ha gold a game és abból csípnek ki egy demot az rendben van.

    Sőt, úgy lenne a legjobb, mivel steamen lesz a demo, ha a motort leszedné a demohoz, 2 giga minimum, majd a többit meg ha kijön. Preload szerűen.
  • woy
    #4902
    ezt kaptam mailben :

    Where were you the first time you played Duke Nukem Forever?

    You'll have your answer on June 3 when the Duke Nukem Forever demo is released exclusively through the First Access Club.

    Only First Access Club members like yourself will get to sample the most legendary shooter of all time before the long-awaited game is released on June 10 (International) and June 14 (North America).

    Get ready. It's almost here.

    június 3 first accessel , na tehetnek egy szívességet
  • tommygear
    #4901
  • bertino
    #4900
    jaaaa, hat en asszittem mar most elerunk vele valamit... pff. de meg varni kell.
    lelkesedes fail.
  • bertino
    #4899
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kuldott zavvi beta kodot. juhe.
  • fery02
    #4898
    Ezzel valószínűleg vagyunk így még egy páran.
  • gduck
    #4897
    Hát úgy legyen! Annó nagyon sokat nyomattuk ezt a játékot (meg a doom-ot) :D
  • Optimus Prime
    #4896
    Vagy júniusban azt mondják "Nos, hát...ö... izé tdjuk, hogy mostanra ígértük, de még van pár bug és azt szeretnénk, ha ennyi év után a rajongók hibátlan játékot várnak és ezért a megjelenést elhalasztjuk Hallowenre." :)
  • Seth
    #4895
    Átírják unreal engine 3-ra vagy id tech 5-re ? :D
  • Rage47
    #4894
    még bármi megtörténhet...:D
  • Seth
    #4893
    Komolyan jön, június közepén :D
  • gduck
    #4892
    Ez most komolyan megjelenik vagy csak mint szokott ?
  • ProGabe #4891
    tényleg nincs. kb. 7600 HUF-ért osztogatják, nem 10e-ért, mint az itthoni hiénák

    szerintem a demo a héten jön. ha a first access-eseknek "hetekkel korábban" akarják adni, mint a többieknek, akkor mindenképpen most kell kiadni, mert kevesebb mint egy hónap és itt a teljes.

    bár azzal gondolom ők is tisztában vannak, hogy torrenten egyszerűbb lesz majd beszerezni (mármint a demot), mint tőlük, mert úgyis lerohad a szerverük, hiszen mindenki rá fog ugrani
  • Optimus Prime
    #4890
    Tényleg nincs postaköltség?

    Valaki tud valamit a demóról? :) Már én is várom, pedig nem is vagyok rajongó. Remélem nem lesz csalódás, mint anno pl. a Crysis demó. :S
  • ProGabe #4889
    zsír, még visa electronnal is lehet fizetni, meg is rendeltem.

    first access kódot gondolom majd csak hétfőn kapok...
  • david152
    #4888
    VASS
  • grebber
    #4887
    Elég rég? Világ életében 0,99font volt onnan!Ezért kérdeztem ez valami nyári akció e!
  • PunkZoli
    #4886
    elég régóta nincs már ott, de volt úgy, hogy visszarakják, de maradt inkább, biztos bejött nekik
  • grebber
    #4885
    Lemaradtam valamiről?Zavvinak ez most egy akciója hogy nincs postaköltség?
  • PunkZoli
    #4884
    zavvi szerintem, nincs postaköltség

    vagy steam amcsival