7639
Duke Nukem Forever
  • wesker24
    #5243
    Amugy már nálam és volt kivégzés !

    Ugy volt hogy térden löttem erre térdre rogyott ekkor nyomtam egy E-t és lerugta a fejét ! XD
  • Shep
    #5242
    De van rá külön gomb, vagy hogy?
  • Rodman6
    #5241
    Honnan lehet a demót leszedni?
  • woy
    #5240
    én ilyen sérűlt malacot rúgtam fel , térdelt vagy mit csinált , már féllábbal a sírban volt :D
  • _Atti_
    #5239
    azthiszem itt néhány kivétellel mindenki tizenéves suttyóként szerette a Duke3d-t..

    Az a baj még régen többé kevésbé ( ha a korhatárok megjelenésével nem is egész nyiltan) a játékok a fiatalkorosztályt célozták akkor még nem nézték hülyének azokat..

    Most hogy komoly felnőtt emberek a célközönség meg mennyire gyerekes a legtöbb játék. És ez alatt nem a vér vagy épp szex mennyiségét értem elsősorban.
  • Shep
    #5238
    Hát ok de hogy? :)
  • tonyr #5237
    kivégzés-szerüen vagy üt vagy rug vagy eltekeri kicsit a fejét :D
  • woy
    #5236
    igen lehet
  • Shep
    #5235
    Egyébként rúgni nem lehet? Régen az tök poén volt. Meg ami a videoban van, hogy a disznó agyarát megfogva intézi el puszta kézzel olyat, hogy lehet?
  • PunkZoli
    #5234
    na meg annyi bugot vette észre, hogy a jobb oldali csaj nem a szemembe néz :D

    amúgy nekem is tetszik a demo alapján
  • woy
    #5233
    szerintem meg jó lett,tetszik ahogy harcolnak a malacok , egyiknek még valami tapadó aknát is tettem a fejére :D
  • Bullitt
    #5232
    Az SG se különb, sőt.
  • Shep
    #5231
    15 single map? Akkor mi lesz a dobozos verzióban?
  • Jaka923
    #5230
    Már az is bőven elég, ha csak itt lejjebb nézel.
  • Krinyo
    #5229
    Grafikailag rendben van, viszont sajnos maga a játékmenet/játékélmény igénytelen :(
  • ProGabe #5228
    csak nem a gémszaron és a gémkapcson olvasod tizenéves suttyók nyilatkozatait?

    hazudnék ha azt mondanám, hogy teljes mértékben elégedett vagyok, de szerintem csak arról van szó, hogy kicsit szar pályákat választottak a demóhoz

    a játékmenet és a hangulat olyan, amilyet vártam. majd a teljesben, ahol szépen fokozatosan adagolják a sztorit és a világot más lesz a hangulat azoknak is, akiknek ez a kis szösszenet nem azt hozta amit vártak

    a kis pöcsök meg menjenek sp és fluor koncertekre, ne a Duke-ot warezolják és szidják a neten -.-
  • Gabe18
    #5227
    Hát mert sokan a csodát várták, hogy majd a tizenakárhány évvel ezelőtti pillanatok visszajönnek. Pedig azok már nemigen jönnek. Ami akkor még csoda volt, az ma már semmire se elég.
    Valószínű már úgy voltak vele kiadják, valami pénz legalább jöjjön vissza abból amit 14 év alatt beleöltek.
  • Jaka923
    #5226
    Azért a fene se gondolta volna, hogy pont ennek a játéknak a demója után ekkora elégedetlenség fog kitörni. Csak magyar fórumokat böngészek, de egyszerűen nem hiszek a szememnek, hogy miket írnak a játékról. A Gearbox többre ment volna, ha semmilyen formában nem csinál demot, mert ezzel annyian lemondják az előrendelésüket, hogy csuhaj.
  • PunkZoli
    #5225
    na igen... még , hogy nem vágják ki a játékból a dolgokat, hogy később eladják
  • Ryder62
    #5224
    Szóval megint darabokban kapunk meg egy játékot? fantasztikus mivé lett a játékipar
  • Danryu82
    #5223
    Értem, köszi a segítséget.:)
  • Jaka923
    #5222
    Akkor addig felesleges a Steammel foglalkoznod. Szerezned kell olyan kódot vagy torrent.
  • ProGabe #5221
    a demo fájljaiból kifejtették a DLC-k tartalmát (azért ez már mindennek a legalja...)

    DLC Pack #1 contains four new weapons - a minigun, a "noob tube", a sticky grenade and a "BFG" - the latter of which was a big plasma weapon found in Doom and Quake.

    DLC Pack #2 consists of three new deathmatch maps - "EDF Base", "LKR" and "Map 3", presumably for the game's multiplayer mode.

    DLC Pack #3 includes 15 new single-player maps, arm wrestling, the "Impregnader" weapon and a karaoke machine.

    szóval lesz single plyer DLC is
  • Danryu82
    #5220
    Nincs sajna!:(
  • Rage47
    #5219
    beregeled a kódod, és játszol
  • Danryu82
    #5218
    Csak kipróbálnám a demót a teljes verzió előtt.
  • Jaka923
    #5217
    First Access kódod van?
  • Danryu82
    #5216
    Nekem van steam progim, de egyszerűen nem találom a Duke Nukem Forever demót! Hogy működik ez az egész steames dolog? Esetleg valakinek ha van valami ötlete szívesen megoszthatná velem, nagyon megköszönném.
  • tonyr #5215
    nekem 45 perc kb, mindent végiglesek én a pályákon, ökörködök :D
  • Danryu82
    #5214
    Jaja:)
  • Fpocok
    #5213
    Az mindjárt itt van :D
  • Danryu82
    #5212
    A teljes verzsön Júni.10.-e körűl várható!
  • Danryu82
    #5211
    Igazad van, most olvastam, hogy várni kell a decrypt patch-re!:(
  • MerlinW
    #5210
    Jópofa a játék. Semmi extra, pihentető agyatlan Duke-os hentelés:) Grafikával semmi baj, a demo nekem 24 perc volt.
  • Csokis
    #5209
    Feleslegesen ne szedd le, mert ez se fog működni! Várni kell egy decrypt patch-re!
  • _Atti_
    #5208
    Azt írják nfohumpon hogy kipróbálták nem megy ez a verzió se.
  • Danryu82
    #5207
    Rarokba van csomagolva és 1.25 Gigát nyom, kisebbet, mint a nem működős verzió. Remélem ez majd elindúl már ha leszedtem.:)
  • Danryu82
    #5206
    Na pont az előbb leltem erre a feltöltésre! Csak akkor még nem volt se seeder se leecher.:D
  • woy
    #5205
    jó a demo és a grafikában is kellemesen csalódtam
  • Tatyla
    #5204
    nekem nem indul el hiába bemásolom ezt a crack izét...