7639
Duke Nukem Forever
  • DOGMAN
    #5648
    konzolba beirod: dnego 300
    ez már kilóg a képernyő bal szélén túlra :D
  • woy
    #5647
    3km-es ego vonal
  • Danryu82
    #5646
    Lol jót mulattam rajta.:) De én azt a főellenfelet megeszem reggelire.:D
  • tommygear
    #5644
    aha jó
  • Csokis
    #5643
  • DOGMAN
    #5642
    A végén van a poén ne hagyjátok ki:

  • S8DJ
    #5641
    :DDDD
    De most gondolj bele, ha olyan kigyúrt lennél, hogy a p*csába bírnál el 8-10 fegyvert? :D
  • Ryder62
    #5640
    "szerintem meg tettek bele egy kis realitást, hogy 2 fegyver lehessen a karakternél."

    Ez egy vicc. Akkor már a super marióba is tehetnének ilyet. Egyszerre csak két tűzgolyó lehet nálad :D
  • S8DJ
    #5639
    szerintem meg tettek bele egy kis realitást, hogy 2 fegyver lehessen a karakternél.
  • URH
    #5638
    Én nem szeretem ezeket a kritizáló videókat. Minden kis apróságba bele kötnek.
  • RelakS
    #5637
    ÁÁÁÁ!!!!!!!! Cinikus Brit!A Portal2 videóját bírtam :D Majd ezt is meg kell nézni :)
  • URH
    #5636
    thx
  • tommygear
    #5635
    jah
  • URH
    #5634
    A hétvégén elővettem a régi duke3d-t már nagyon sokadjára. Most feltelpítettem a HD packot is hozzá. Elég komoly érdemes kipörgetni, így is régi nagy duke Fanoknak. Uccsó episodnál tartok, a Bale Landes pályán. :P

    Egyébként nálunk, akkor most 10.-én jelenik meg a játék?
  • xxxpaulxxx
    #5633
    Még mai napig is találok secreteket ezek által:D
  • Shep
    #5632
    Egyébként nekem anno nagyon bejött, hogy a repedezett falakat ugyebár ki lehetett robbantani jó lenne ha most is lenne ilyesmi de azért tartok tőle, hogy ezt bizony kihagyták.
  • Shep
    #5631
    Ó mi annak idején a a fileokba is belepiszkáltunk és a shotitól legalább 20m-t repültek a disznók. Meg átirkáltunk hangokat meg egy csomót bohóckoduk. Egyébként mikor először játszottam a demoval én is csalódott voltam de utána még 2x végignyomtam és kezdett elkapni az érzés és egyre jobban tetszett. Úgyhogy én bizakodó vagyok a teljessel kapcsolatban.
  • xxxpaulxxx
    #5630
    :O Volt ilyen cheat is?:D Nálam csak a Dnkroy és a dnstuff létezett:DD Hú.... emlékszem is... gyerekkorom első játékai között volt és akkor csak így játszottam... és még így is féltem!!!:D nemrég elkezdtem játszani vele kód nélkül nehezebb fokozaton... nah most meg azért volt "félelmetes":P:D
  • woy
    #5629
    duke ego-ja is növekedni fog lehet hogy később több fegyvert is elbír
  • Shep
    #5628
    Főleg dnammoval :)
  • xxxpaulxxx
    #5627
    Meg több rakétát is... viszont azért lássuk be... 50 rakétával könnyebb is volt a játék:)
  • woy
    #5626
    amúgy 1:56régen duke több fegyvert is elbírt
  • #5625
    A héten Duke Nukem-et sorsol a Progame!

    Jó lenne nyerni egyet, mert nem a sima, hanem a Balls of steel kerül sorsolásra. Az meg elég erős lenne a pénztárcámnak...
  • Krinyo
    #5624
    Hát remélhetőleg a full jobb lesz, de akárhogy is, a demó pontosan arra való, hogy meghozza az ember kedvét a teljes játékhoz. Egy rossz demó nem jó kezdés.
  • Shep
    #5623
    Szerintem a legtöbb dolog amiket a 2 régi trailerben látni lehetett azok benne lesznek valamilyen formában a mostaniban is. Nyilván ma már nem nagy kunszt (annak idején ámultunk), hogy ellövi a lámpaoszlopot és azon megy fel a tetőre, meg hasonlók de szerintem jó lesz ez csak bízni kell :) Aztán ha mégsem akkor majd lehet hőzöngeni.
  • DeerHunter01
    #5622
    én is ezt mondtam neki, hogy ez még csak egy demo, jól néznénk ki ha minden játékot 15 perc demózás után leírnánk
  • tommygear
    #5621
    a régi trailerekben is volt sniper, ha már felhoztad :D
    sztem ne írd még le a játékot 2 10 perces pálya miatt
  • Ron Ragm
    #5620
    Őszintén? A 2001-es trailer kurvajól nézett kis és még és még évekkel később is örültem volna ha kiadják azt amikor már réges rég elavult volt az a grafika. Mellesleg pont több köze van a Dukehoz mint ennek a demónak, elég ha csak a csillámos részt nézed: ott megy az akció folyton, itt meg ülsz és nézed ahogy 0 kontrollal ütöd el a disznókat (arról hogy távcsöves railgunnal messziről bújkálva kommandózol meg már nem is beszélek).

    Félre ne érts, én lennék a legboldogabb ha kiderülne hogy nincs igazam és maga a játék egy non-stop akció móka őrült lövöldözéssel de van egy olyan érzésem hogy nem ez lesz a helyzet.
  • tommygear
    #5619
    ha ezt kiadják már 8-10 évvel ezelőtt akkor se a duke 3d-re hasonlított volna, nem key keresésből állt volna már az se, nézz már meg pár régi E3-mas trailert a forever-ről... az kb ugyan ez volt ami most fog kijönni csak szebb grafikával
  • Ron Ragm
    #5618
    Marketing.
  • Ron Ragm
    #5617
    Az meg már irónikus hogy pont BLOODY SCREAN SO REAL jelenet van a betöltés előtt jobb oldalon (khmCoDkhm)
  • Ron Ragm
    #5616
    Pont hogy a kis 10évesek fogják felenni mert "LOL DOUK ALWAYS BET ON DOUK" miközben a régi motorosok nagy része csóválja a fejét a rosszabbnál rosszabb design változtatásokon.
    Ja és nem a CoDhoz képest szar, hanem a CoD miatt: gyakorlatilag ugyanazt a játékmenetet koppintották le ide is pont hogy a fennt említett közönségnek appeláljanak

    Itt egy videó összehasonlításként:
  • Fpocok
    #5615
    Amúgy mi a faszért adnak ki demót... azoknak, akik már előrendelték... nem azoknak kellett volna, akik még nem? :D
  • Krinyo
    #5614
    Feltételezem azért van itt, mert ez egy fórum, ahol lehet beszélgetni a játékról, pro és kontra, és nem egy fanboy lihegő.
  • Fpocok
    #5613
    Vicces lesz majd ahogy a kis 10 évesek fikázzák, hogy mi ez a szar... milyen szar a CoDhoz képest... azok akik nem is éltek vagy nagyon fiatalok voltak, amikor előző kijött :D
  • DeerHunter01
    #5612
    milyen több évtizednyi fejlesztés ?
    12 évig fejlesztették a játékot, de eközben nem 1x motort cseréltek, 0-ról kezdték el,stb. azért ne túlozzunk.
  • Ron Ragm
    #5611
    Hiába forgatod a szemed, Duk egy elég nagy név és már maga a demó is hatalmas visszhangot keltett, ha már csak a több évtizednyi fejlesztésre is gondolunk. Vagy mi, mostmár nem szabad kritikával illetni a játékokat?
    Nem azért jöttem be hogy keltsem a flémet hogy mekkora szar ez, sokaknak nem irreális elvárásai azért voltak és kicsit csalódottak hogy mi lett ebből.

    Itt van még egy videó amiben elég jól elmagyarázzák a problémákat a demóval:


    És mivel már mindjárt megjelenés, kizárt hogy nagy részükkel csinálnak valamit - de ki tudja, vannak még csodák.
  • Fpocok
    #5610
    Ha olyan topikba nem lehetne menni, aminek a játéka nem tetszik, akkor ki lennék tiltva az egész SGről :D Ja nem... a LOLt olvasgathatnám :D
  • tommygear
    #5609
  • Ron Ragm
    #5608
    Ha játszottál volna a DN3D-vel értenéd
    Amúgymeg már infókat sem posztolhatok csak azért mert nem ájulok el attól hogy "OMG DUKE"?