7639
Duke Nukem Forever
  • Skynet
    #5691
    Kenyeret se vegyél úgyis elfogy...Szappant se vegyél úgyis elhasználod..Ha olajat veszel a kocsidba (már ha van) ki se fizesd úgyis elhasználódik...
    Ha neadjisten kurvázni mész annak se fizess,úgyis csak 1 óra...
    Szánalom hozzáállás...Megmagyarázni miért ne vegye meg az ember az megy...:)
    Gyakorlatilag mindenki köpköd a cigányokra (énis :D) teljesen jogosan,de amit egyesek lenyomnak az sem más mint mezei cigánykodás...
    "Nemveszem meg mert poooort"..."Nem veszem meg mert csak singleee"..."Nem veszem meg mert rondaaaaaa"... Ti vagytok az informatikai világ cigányai..:)
  • TothLaci
    #5690
    Jó ez a játék, valahogy visszajött a régi idők hangulata, csak kellene hozzá kód... konzolra persze!:D
  • FSpofon
    #5689
    live stream
  • Shep
    #5688
    Ja amúgy van valami táblázat amiben szerepelnek a %-ok? :)
  • dronkZero
    #5687
    Ja, valahogy azt érzem rajta, hogy "Juditka, fordítsd már le ezt kérlek", és Juditka, az ötvenéves, kétunokás nagymama lefordítja, és közben megpróbál jópofizni meg nagyon menő dumát nyomni.
  • Shep
    #5686
    Jól van. Zárjuk a témát te nyertél.
  • dronkZero
    #5685
    Bárhol megeshet, csak nem mindegy, hogy az esély rá 10 százalék, vagy 80. Ahol 80, oda nem megyek dolgozni.
  • Shep
    #5684
    Aha csakhogy az a gond hogy ez bárhol megeshet és ha veled is megtörténik nem lesz ekkora az arcod.
  • DeerHunter01
    #5683
    DNF topik, nem kell az újabb flémlavinát elindítani, volt már elég.
  • 5c0rp330n
    #5682
    valahogy mindig rosszul vagyok az ilyen magyar szovegektol..
  • dronkZero
    #5681
    Szakmát ÉS munkahelyet.

    És ha megesik, akkor lesz hová továbbállnom.
  • dronkZero
    #5680
    Én meg bízom benne, hogy olyan szakmát választottam, hogy soha ne kelljen ilyet tapasztalnom. Tudod, az előre gondolkodás része a dolognak...

    Komolyan, te most egy előre látható, sőt, valószínűsíthető kockázaton rugózol? Kb mintha azon problémáznál, hogy elmentél verőembernek egy éjszakai bárba, és ott potenciálisan orrba vághatnak.

    Egyébként meg szerződés kérdése, a fejlesztők általában fix zséért dolgoznak, és azt csak akkor nem kapják meg, ha bénák és nem tudják tartani a határidőt. Ez meg az üzleti élet többi részén is így van, teljesen jogosan.
  • Shep
    #5679
    Bízom benne, hogy majd egyszer megtapasztalod milyen az ha dolgozol és nem kapsz érte fizetést.
  • dronkZero
    #5678
    Élhetsz álomvilágban, meg szemlélheted realisztikusan is a helyzetet. Te döntésed. Csak ha az álomvilágot választod, akkor koppansz, amikor realista nézőponttal találod magad szembe.
    Igen, ez kellemetlen élmény, de ez nem az én hibám, nem az én problémám.
  • Shep
    #5677
    Gratulálok.
  • dronkZero
    #5676
    Pályaválasztásnál illik ilyesmin gondolkozni, utána már én úgy érzem, hogy kicsit késő. Aki kurvának áll, ne sírjon, ha basszák. A játékfejlesztés az már csak egy ilyen rizikós meló.
  • Jaka923
    #5675
    Szerinted a CoD-nak az eladásai mennyivel csökkennének, ha csak multi lenne benne, single nem? 5-10%-nál nagyobb esés biztos nem lenne, mégis összehoznak egy igen hangulatos 5-6 órás kampányt, amivel azért dolgozni kell, pedig a bevételt csak nagyon minimálisan növeli meg.
  • Shep
    #5674
    Gondolom akkor nem ezt mondanád ha a főnököd fizetés helyett ezt a gondolatmenetet lökné oda neked.
  • FSpofon
    #5673
  • dronkZero
    #5672
    Na, hallod, ha nem fordítva ülnél a lovon...
    Elárulom, hogy az pont nem a warez miatt van, hanem éppen a warez HIÁNYA miatt. Azért csinálják így, mert a kiadó látja, hogy az 5 órás szarért is annyit fizetnek a hülyék, mint egy teljes játékért, hát hülye lenne nem gyártatni ezeket a fostömlőket futószalagon.
  • Jaka923
    #5671
    Árnyvadásznak akart ez menni, de így is jó :D
  • Jaka923
    #5670
    Hát az első bekezdésed nem kispályás. Persze, akkor megy a felháborodás, amikor a készítők egy 5 órás kampánnyal szúrják ki a szemünket. Nem is értem, miért...
  • Noodlee
    #5669
    Engem is lehet megkövezni, ráadásul és az "FPS" szót lecserélném a "szinte bármilyen" szavakra :P
  • tommygear
    #5668
    micsoda hozzállás ember, gratulálok
  • Árnyvadász
    #5666
    FPS játékra (hacsak nem multis) felesleges pénzt kiadni. Teljesen mindegy milyen vagy mekkora név. Csak pénzkidobás. Ennek a játéknak a multija lehet bír 1-2 hónapot, aztán kifúj, az egyjátékos módért (ami biztosan nem lesz hosszú) meg tök felesleges pénzt kiadni.

    Arról nem is beszélve, mi történik akkor, ha szar lesz? Na akkor majd nézel ki a fejedből, hogy lehettél akkora barom, hogy kidobtál az ablakon egy komolyabb összeget.

    CE és egyéb drága kiadások meg lehet megszédítenek amíg hatása alatt vagy az adott játéknak a bemutatók alapján, meg jól felspanolod magad, hogy ezt csak így éri meg majd megvenni, aztán a sok "kacat" ami semmit sem ér majd, csak ott fog porosodni a polcodon.

    Esetleg, ha valamiért megéri megvenni, az maximum az, ha utána eladod és akkor olcsón kijöttél belőle, de legalább eredeti verziód volt és nem csak youtube-on szemlélted meg milyen is az :D
  • wesker24
    #5665
    Hát én nem tudom hogy a Duke Nukem CE megéri-e ? de nekem a sima játék az tuti hogy igen !

    A Duke Nukem CE-re meg most ugy sincs pénzem !
  • Jaka923
    #5664
    Megjött a rendelést visszaigazoló e-mail a Galaxistól, de bizonytalan vagyok, hogy megéri-e a Balls of Steel Edition az árát... Szerintetek?
  • #5663
    :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha találkoztok fénymásolóval, mehet az X gomb :)
  • Rayden02
    #5662
    A grafikát illetően mondasz valamit,viszont igazad van,Duknál tényleg nem a grafika az elsődleges szempont!
    De akit tényleg a grafika érdekli,annak itt egy rövidke összehasonlító videó:
  • Shep
    #5661
    Mocskos warezos :D
  • kill3r21
    #5660
    Na toltam egy órácskát, reggel meló, nekem nagyon bejön, sok érdekes dolog, kajálás, sörözés , zabálás , flipper, súlyzózás, duke poénok dohányzás, autogramm osztás, és csak az első pálya, demo pobafingó, tudtam én hogy abból semmit nem kell levonni....egyetlen gyenge pontal találkoztam, boxon a grafika nagyon low....dehát nemis ez a lényeg ugye....
    egy poén hogy legyen viszonyitás...
    " áram off, ajtónyitás, kérem helyezze be a piros kártyát, ... duke: dehát nem is kell kártya bazd.....aztán ajtószétfeszités....komoly...
    meg 3 sör után elkezd énekelni az a durva xD
  • kill3r21
    #5659
    " Chuck Norris elmenekült a földről, megjelent a Duke Nukem Forever..." :)
  • tutituti
    #5658
    that Duke loot includes shot glasses, mousepads, hoodies, and limited editions lithos.
  • Maxtreme
    #5657
    Biztos a kevés fejlesztési idő miatt lett ilyen rövid
  • Maxtreme
    #5656
    nekem, csak nem rakom fel, me minek :D
  • Seth
    #5655
    Napersze, én meg már a Duke Nukem Never-t is végigvittem ami pedig csak 2020-ban jön ki
  • tommygear
    #5654
    :DDDDDDDD
  • grebber
    #5653
    LOL elég hosszú lehet valaki már végig is vitte!
  • DeerHunter01
    #5651
    ez megvan :DD
  • RelakS
    #5649
    Na, kinek van androidos telefonja?