7639
Duke Nukem Forever
  • Skynet
    #5731
    "túl nehéz a játék mert az enemi nem jön pofánlövetni magát tehetetlenül...
    "
    Ez effektíve nem jellemző a konzoljátékokra (ujfent csak röhögök hogy úgy fröcsög valaki hogy aztsemtudja mivan) és ujra kihangsúlyozom ha csak flamelni szerentél itt meg konzol warez és egyéb baomrságokat pofázni takarodj vissza a pc jövője topikba mert itt sem erre sem a nagy warezpárti dumára nem kíváncsi SENKI..:)
  • gergou
    #5730
    Én x360 -ra rendeltem, és PC vas híján csak a 360 platform marad :)
  • dronkZero
    #5729
    Ezt is megértük! A konzolosok kaptak szar portot! Lulz!

    Szar irányítás, szar grafika, lassú loading, túl nehéz a játék mert az enemi nem jön pofánlövetni magát tehetetlenül...

    Hát lehet, hogy megveszem... :D :P
  • Shep
    #5728
    PC-re rendeltem a CE-t. Holnapig még átgondolom aztán lesz ami lesz :)
  • Skynet
    #5727
    Nemtom mire rendelted...Ha boxra akkor aztmondanám mond vissza mert érthetetlen hogy mitől lett rondább,mitől ekkora a töltési idő (nem telepítettük,install ezen lehet segít de akkoris), és mitől ilyen fura a nézgelődés..:)
    Én pc-re rendeltem be és nem mondom le.
  • gergou
    #5726
    Én tegnap visszamondtam az előrendelést, de ma hívtak, hogy érkezik, s úgy döntöttem mégis megveszem. Köszönhető ez annak is, hogy egy kolléga a gamefaqs fórumán még tegnap este beszámolt a full játékról, s igen elismerően nyilatkozott róla. Nos hát, holnap után kiderül számomra, hogy jól döntöttem e :)
  • Skynet
    #5725
    Bogzon főleg a kontrollertől nehéz mert olyan fura "lagos" vagy nemtom...Nem a megszokott könnyed, qrvasokat toltam konzolon fpseket de ez nekem sem volt tökéletes,vagy 10-20 percig állítgattuk hogy megfelelő legyen a mozgássebesség...
    Pc-n azért HARDON vágnék neki...Ujratermelődés van de amikor ránkront 3-4 malac azért jócskán szopósabb mint a COD-ok bármelyike, termelődés ide vagy oda...Nem leállnak a megadott pozíciójukban hanem jönnek :)
    Egetrengető nincs az MI-ben de COD játékmeneténél értelmesebb (A COD scriptelt események scriptelt ellenfelekkel,itt scriptelt események némi MI-vel rendelkező ellenféllel)
  • gregtom6
    #5724
    Én nem húztam le, én csak nem ajánlom a vételt addig, amíg nem hallok rengeteg jót róla, miután megjelent, mert elképzelni se tudom, hogy ilyen össze-vissza tologatott, ezeréves-új játék mégis mennyire lehet jól összerakva.
  • Gabe18
    #5723
    Jaja, pc-n egérrel szerintem a szokásos fps szint. Azzal nem lesz baj.
  • TothLaci
    #5722
    Nem mindenki hc gamer... nem is akarok az lenni...
    Csak tolnám végig, aztán hirtelen jön sok alien, meg lőnek minden honnan, ráadásul Xboxon nehezebb célozni... aztán kampec, és leshetem újra és újra a jó hosszú töltőképernyőt.
  • Shep
    #5721
    Szerintem az irányítási problémák miatt nehéz nekik boxon.
  • Shep
    #5720
    Na végre nem csak a lehúzás. Az nem baj ha nehéz a harc legalább van benne kihívás. :)
  • Jaka923
    #5719
    A nehézség milyen viszonylatban rossz?
  • Gabe18
    #5718
    Igen, az meg a másik, hogy szerintem a közhiedelemmel ellentétben szerintem lehet fps-t játszani kontrollerel, auto aim nélkül is. Nem egy játékkal "megbírkóztam" már így, szintén nem egyel nehéz fokozaton is.
    De nem ezzel. Az ellenfelek gyorsak, az irányítás meg valahogy nehézkes, vagy túl kicsit mozdul, vagy túl sokat, sehogy se jó. Valami ott se tiszta...
  • Skynet
    #5717
    Nemtom mire rendelted pc vagy xbox én ma toltam havernál flé órát (első 30 perc) bogzon.
    Bogzon a graf picit rondább (érthetetlen ennél jóval szebb stuffok vannak de ez tökmellékes részemről).
    Maga a játék úgy indul mnt a demo a hölgyek cidáztatásáig. Az utána lévő cselekményt nem írnám le de minket meggyőzött. Egyrészt itt ott nehéz a játék,a COD-hoz nem hasonlítható mert míg a COD-okban a főbb problémát az ellenzék mennyisége okozza itt valamivel több MI szorult az ellenbe,tehát ránkront,menekül stb, nem az az előrescriptelt szemét mint a COD,amikor berontunk és az ellenfél tőlünk 1 méterre észre sem vesz..:D
    Azt a bizonyos flé órát végigröhögtük...Tömve poénnal, abszolút """"egomentes""" környezettel.. (Aki még nem tette javaslom ne csak 1 sört hanem 3-4 sört igyon ;D)...
    Hogy milyen lesz a game késöbb nemtudom,de az első fél óra továbbra is csak arról győzött meg hogy a síró fórumtársak akik a torrentoldalakon és az sghez hasopnló fórumon fikázzák a játékot kb a grafika miatt picsorognak főleg...Persze van élet ujratermelődés életerőcsomagok helyett meg egyszerre nemlehet minden fegyver nálunk.
    De ettől még ebben az első félórában nagybetűs DUKE NUKEM hangulat volt, fasza humorral és cselekménnyel.:)
    A haver azóta úgy 2 órát ölt bele és azt mondta hogy még mindig töretlen az élmény.
  • TothLaci
    #5716
    Nem igazán. Érdekesnek érdekes, élmény... de tényleg, a nehézség és betöltés az veri a biztosítékot.
  • Jaka923
    #5715
    És csak azért megvenni valamit, mert egy legenda? Ez sem reálisabb, mint abból kiindulni, hogy régóta fejlesztik. Ráadásul, ha ez így lesz, mint ahogy leírod, akkor a Duke el is veszíti a legenda rangját.
  • Gabe18
    #5714
    Xbox-on néhol elképesztően low grafika, rettenetes töltési idők, ráadásul nem csak pálya betöltéskor, hanem minden meghalás után.
    Valóban az az érzés mintha 6-7 évvel ezelőtti elemeket összedobáltak volna újabbakkal, hogy legyen végre valami kerek egész belőle.
    A hangulat fel-fel villant valamit a régi időkből, de ezt már mindenkinek magának kell eldönteni hogy az hogy a biliárdasztalon lévő golyókat lökdöshetjük, vagy hogy sörivásnál behomályosodik a képernyő, az elég "retro"-e neki. Na meg van néhány viccesebb közjáték, vagy egy-egy Duke-os beszólás.
    De arra lennék kíváncsi ha ez nem Duke Nukem lenne, hanem valami más cím, akkor mik lennének a reakciók. Gyanítom a sárba alázná a kipróbálók nagy része, hogy ekkora gagyival hogy lehet 2011-ben kiállni. De így lehet a cím elviszi a hátán...
  • woy
    #5713
    előtöltés megkezdve
  • Shep
    #5712
    Van -e benne egy végigjátszástól több szerinted?
  • gregtom6
    #5711
    Hát én meg biztos vagyok benne, h az. Sok helyen volt már szó róla, h az.
  • Rage47
    #5710
    hát játssz egérrel...
  • TothLaci
    #5709
    A játék igen hangulatos, visszajön valamilyen szinten a Duke Nukem 3D feeling, habár a grafika tényleg nem a legjobb, de az egész összességében elfogadható, poénos, és humoros. Tényleg, hiába játszottam ez mellett ezeregyszáz játékkal, megvolt a katarzis érzés.

    Ami bosszant, az a jó hosszú betöltőképernyő, meg, hogy nem egérrel játszom... rohadt nehéz, kódot nem találtam hozzá.
  • Shep
    #5708
    Nem U3 de mindegy.
  • gregtom6
    #5707
    Igen, de azon kívül az Unreal Engine 3-as időszakából a játéknak láttál mást az említett dolgokból? Lehet, h az a pálya kész van rég...
  • tommygear
    #5706
    hát ja a mai konzolos korszakban ismeretlen fogalom pár embernek a nehéz játék
  • gregtom6
    #5705
    Igen, valahol ezt írták, láttam.
    De ha utánaolvasol, van, ahol pont az ellentettjét.
  • Shep
    #5704
    Akkor mi lenne ha írnál pár szót róla, mert én még mindig nem tudtam eldönteni ,hogy visszamondjam-e a rendelésemet.
  • TothLaci
    #5703
    Én már játszok vele, nincs igazad.
    Egyedül azt nem bírom, hogy nehéz, aztán leshetem a töltőképernyőket újra és újra...
  • Shep
    #5702
    El vagy tévedve. A játék mikor jött az a balhé kiadás közeli állapotban volt. A gEarbox csak befejezte.
  • tommygear
    #5701
    nagyon régóta kész van a játék már... évek óta látható volt pl ez a bányás pálya is különböző videókban amit a régi fejlesztők tettek közzé amikor becsődölt a 3drealms, ami benne van a demóban is pl, a gearbox csak összerakta a játékot és kipofozta megvolt itt minden az elejétől a végéig
  • gregtom6
    #5700
    Összefoglalva:
    Várd meg az első értékeléseket, ne csak a kritikusoktól, játékosoktól is, és csak azután gondolkodj a vételen, mert ennek még mindig FAIL szaga van számomra.
  • gregtom6
    #5699
    Szerintem egyáltalán nem éri meg.
    Erről a játékról még jóformán senki nem tud semmit. Régóta fejlesztik, az oké, de most emiatt megvenni valamit? Én személy szerint csak azért játszok majd vele, mert egy legenda, de amúgy nekem ez az egész Duke Nukem sok. Túlságosan erőltetett, direkt benne van sok ökörség, és ezeken a káromkodós beszólásokon én abszolút nem tudok nevetni. Beleélni magamat meg pláne nem.
    De mivel egy legenda, megnézem, mit is alkottak ennyi év alatt.

    Megvenni már csak azért sem éri meg, mert gőzünk sincs, hogy normális játékot sikerült-e belőle összehozni, tekintettel arra, hogy jóformán a Gearbox a 0-ról rakta össze a játékot, alig volt még kész valami. És csak 1 év alatt nem sokra lehet haladni.
    Szinte biztos vagyok benne, hogy vagy összefüggéstelen lesz az egész(nem kapcsolódik az előző pálya a következőhöz), vagy ilyesmi, nekem már a videókból is ez jött le. És jó, ha 2-3 helyszín lesz, ez az összes, amit eddig mutattak(sivatagos/sziklás, ugyanitt westernes, kaszinó, kis körbekerített városrész, emeletes házakban összemenve, meg a kaszinóban, és szerintem kifújt)
    Szerintem csak etetés az, hogy 16 órás legyen a játék, mert gyakorlatilag semmi másból nem mutattak videót, csak a fent említett dolgokból. És mi okuk lenne a többi részből nem mutatni semmit? Persze, h amiatt, mert nem lettek belerakva.
    A régi videókból a részek szerintem tuti nem lesznek benne, mivel ezerszer le lett írva, hogy ki kellett dobni mindent a kukába, és előlről kezdeni a fejlesztést.
    Nem csináltak meg mindig mindent új motorral, szinte 100%.

    Úgyhogy szerintem ez egy olyan játék, amitől azt várják, hogy a nagy várakozás hozza majd el a nagy bevételt, magáról a játékról már most süt az, h csak a neve fogja eladni.
    Pedig én már játszottam rengeteg játékkal.
  • Bence94
    #5698
    Jó leköthet meg tényleg jó lehet de nem helyettesít egy olyan játékot mint pl. a duke nukem.

    Aki meg fikázza úgy, hogy meg se vette az süllyedjen el jó mélyre. Szánalmas, hogy úgy fikáznak egyesek dolgokat amit úgy loptak.A másik még a "túl drága" ezért nem veszi meg kategória. Nem várja meg hogy lemenjen az ára ő most akar vele játszani és letölti. Na de kérem ha ennyire akar vele játszani egyből akkor ne sajnálja azt az pénzt rá basszameg...
  • xxxpaulxxx
    #5697
    SUPER MEATBOY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44nééééééégy



    Egyébként meg aki panaszkodik, vagy hisztizik az menjen, játszon a Manhattan ProjecttelXD
  • Skynet
    #5696
    Szerintem csak mezei egyszerüséggel fáradj vissza a pc játékok jövője topicba.:)
  • dronkZero
    #5695
    Mount&Blade
  • MerlinW
    #5694
    Azért nem egy indie játék van ami 100x több játékélményt nyújt, mint az utóbbi évek nagy nevei együttvéve:) (World of Goo, Trine, Plants vs Zombies, Zombie Driver, Audiosurf, Defense Grid, stb)
  • dronkZero
    #5693
    Ha valamit ellopsz, akkor az az eredeti helyén hiányozni fog. Lemásolni egy szoftvert nem ez a kategória.

    Felfogod ezt, vagy kezdjünk róla kétnapos flémet?
  • Rage47
    #5692
    te mondod, aki minden sz*r indie játékot megvesz?:D