7639
Duke Nukem Forever
  • Shep
    #5774
    Hát én azt hiszem visszamondom a BoS-t elég lesz a sima is.
  • Csokis
    #5773
  • FSpofon
    #5772
    "Downloadable Content #1:
    Weapon � bfg
    Weapon � minigun
    Weapon � noobtube
    Weapon � stickygrenade

    Downloadable Content #2 (Multiplayer?):
    Map � DM-EDFBase
    Map � DM-LKR
    Map � DM-Map3

    Downloadable Content #3:
    Maps � 15 new (single player) maps
    Misc � armwrestling, bus, karakoe machine
    Weapon � impregnader"

    .
  • Fpocok
    #5771
    Ebben nem értem mi a nagy hír: MINDEN XBOXOS JÁTÉK KINT VAN LEGALÁBB EGY HÉTTEL KORÁBBAN... MINDEGYIK.
  • FSpofon
    #5770
    "Got some good news for you today - Duke Nukem Forever on PC will have dedicated servers for our experienced users."
  • wesker24
    #5769
    Duke Nukem Forever Leaked to Bittorent
  • #5768
    Végülis megvagyok elégedve. A grafika tényleg gyengécske, de engem nem zavar. Mediumban szerintem elég kemény, konzolon nekem amúgy is nehézkes FPS-t játszani, még másfél év után sem jöttem bele.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A miniatűr Duke részek nagyon nem jönnek be, szerintem az poén. Viszont a Hive és a Highway Battle pályák kurva jók voltak.
  • Diezel
    #5767
    én már kb. 15 éve várom ezt,emlékszem mikor kb. 9 éves voltam,és az akkori csúcsgépemen egy p133-ason végigvittem a Duke 3D-t,azóta várom mikor lesz Duke Nukem 4:D 2001ben nagyon örültünk mikor jött az első trailer a duke4everről.akkor nem hittem volna hogy még 10 évet kell majd várni rá
  • Ryder62
    #5766
    XD hogy lecsapta már :D
  • TDC Geronimo
    #5765
    :D

    Jó lesz ez

  • tommygear
    #5764
    helyes :D
  • DeerHunter01
    #5763
    medium
  • tommygear
    #5762
    easy-be?
  • DeerHunter01
    #5761
    Na én is lenyomtam (boxon) az első 3 pályát, eddig szerintem nagyon jó, vérbeli fps, benne van minden amit a régiben szerettünk, szóval nincs ezzel semmi baj.
  • Shep
    #5760
    Neked egyébként, hogy tetszik a játék?
  • #5759
    Telepítés után is baromi sokat tölt :(
    Egyedül az autós részeknél dob vissza azonnal.
  • Shep
    #5758
    Persze érthető.
  • gregtom6
    #5757
    Nincs is ezzel gond, csak nem mindegy, hogy mikor játszik vele az ember:)
    1 hónap múlva 21 leszek, csak azért mégis, nem mindegy, hogy mik hangzanak végig az egész lakáson a nap közepén xD
  • Shep
    #5756
    Hát ez Duke, mindig is ilyen volt, ez egy felnőtt játék.
  • Skynet
    #5755
    Punkzoli legfeljebb grafikára,ami meg nincs csak konzolon az jócskán ütősebb mint a multiplatform fps-ek vagy az only pc fpsek..:)

    gergou: Ps3-on nemtom milyen. X360-on rondább mint a pc változat (ami érthetetlen,ennél jóval szebb motyik vannak), rengeteg a töltésideje (telepítve nempróbáltuk az lehet orvosol), de ami a leg kiakasztóbb az a célzás...Olyan mintha lagolna vagy nemtom,kicsit nehézkesebb mint a többi fps-ben konzolon...
  • 5c0rp330n
    #5754
    az osszes, kiveve amelyik nincs pc-re :)
  • gregtom6
    #5753
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mármint az a jelenet, amit láthattunk a demó első pályájának végén
  • gregtom6
    #5752
    Hát az a sok szarság, amit írtam:D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak olyasmire gondolok, mint a bekapcsolt, "ugráló" vibrátor, a szardobálás, amit láthattunk a demó első pályájának végén, és még szerintem rengeteg ilyen dolog lesz benne.
    Tartok tőle, hogy ahogy játszok, egyszercsak olyanokat lehet majd hallani, amiket jobb volna nem maxra tekert hangerővel hallani, hogy zengjen a lakás tőle, na erről beszéltem.
  • Shep
    #5751
    Mi fura neked benne?
  • kill3r21
    #5750
    jaja van pár negativum, grafika, lassu betöltés, irányitás olyan érdekes....de a feeling mindent ver..
  • PunkZoli
    #5749
    az összes fps gyengébb konzolon mint pcn.
  • gergou
    #5748
    Most tényleg ennyire gyengébb boxon, mint azt páran hangoztatják???
  • gregtom6
    #5747
    Csak elég fura játék azért.
    És mondom, én speciel ki se próbálnám, ha nem lennék kíváncsi rá, de ezt nem is lehet akármikor játszani a sok szarság miatt, ami benne van xD
    Anno a Manhattan Project-tel játszottam egyedül, azt se vittem teljesen végig. Na, az jó volt. De abban nem is volt ennyi ökörség, mint ebben lesz:)
  • Shep
    #5746
    Nincs ezzel a játékkal semmi gond, nem értem én a sok nyavalygót. Végre nem egy újabb COD.
  • kill3r21
    #5745
    nah toltam megint egy kicsit boxon, pc verza megvételre berendelve :)
  • kill3r21
    #5744
    mijöt meg ironman a havibajod? :D
  • Rayden02
    #5743
    Gameplay videó:
    VIGYÁZAT,ERŐSEN SPOILERES!
  • Rayden02
    #5742
    Duke Nukem Orosz módra:D
  • Skynet
    #5741
    Ahogy mondod elég csak pár warez és egyéb eszmefuttatásod elolvasni a megfelelő topikban és egyértelműen látszik, hogy ez helyes megállapítás volt részedről..:)
  • dronkZero
    #5739
    Látom, az évek telnek, az intelligencia meg csak hanyatlik...
  • TothLaci
    #5738
    Így van, ez nagyon látszik. Amúgy is GB fejlesztők szenvedtek elég rendesen a konzol porttal, ami eléggé észrevehető is. Mondjuk használható, de biz taktikázni kell, meg türelmesnek kell lenni.
    :D
  • Skynet
    #5737
    Sejtettem,a fröcsögő virtualcigány az fröcsögő virtualcigány marad warezbajnokom :)

    FSpofon ezt nagyon mellélőtted..:)
  • tommygear
    #5735
  • tommygear
    #5734
    valószínű ez annak az oka, hogy itt nem konzolról portoltak pc-re, hanem eleve pc-re készült a játék
  • dronkZero
    #5732
    Szerintem meg ne próbáld meg megmondani, hogy mit csináljak, mert úgysem fog menni.