7639
Duke Nukem Forever
  • Frank99
    #5819
    én sem akartam megvenni 10-en ezrekért, de érdekes módon lement az ára...

    aztán a gyerekkel majd eljátszunk vele ketten.....
    ennyit TALÁN megér....

    bár ha azt nézem, a csalókkal teli MW2 + Black Ops mennyi volt, ez tényleg olcsó....
  • Frank99
    #5817
    ha igaz, akkor vételi áron úgy 7200-7500-ból max megvan....
  • Frank99
    #5814
    majd 1x megnézem, thx!
  • TDC Geronimo
    #5813
    Hm itt még olcsóbb, akkor ez tuti hely?
  • Rage47
    #5812
    ez a legjobb/legolcsóbb oldal köztudottan
    tesztelve
  • TDC Geronimo
    #5811
    ty
  • Frank99
    #5810
    bocs, http://www.g2play.net
  • Frank99
    #5809
    meg kell nézni a banki árakat, a g2play FT-ban kiírja, mennyit von le....
    ennyi, mindenkinek a bankja más árakkal számít át....

    a g2playen vásároltam többször, ÉN járt utat nem adom fel járatlanért, hogy esetleg rossz kulcsot kapjak, és pl. bannonjanak....
  • PunkZoli
    #5808

    itt a legolcsóbb szerintem
  • Frank99
    #5807
    www.g2play.com

    kapsz egy steamen aktiválható kulcsot.
    beírod aktiválás, beadod a kulcsot, és már tölti is...

    a cdgalaxis +990 Ft-tja és ez között van 300 Ft....

    akinek nem kell a doboz, annak jó ez...
  • TDC Geronimo
    #5806
    Hol vetted meg 300al olcsóbban? cdgalaxisba 8k, steamen meg 12 felett.
  • Frank99
    #5805
    na, megvettem én is, digitálisan 300 ft-al olcsóbban, mint a cdgalaxisnál postával együtt....

    már tölti a steam...

    :-()
  • Tatyla
    #5804
    ez a holland nyelv a részeg angol tengerészek németül próbáltak beszélni...
  • Danryu82
    #5803
    Megcsináltam nehéz fokozaton is a demot. Jöhet a teljes verzió mostmár lassacskán.:D
  • Shep
    #5802
    Régen meg a Doomos figura volt benne :) Ezért jó a Duke, tök poén az egész és nem is akar komoly lenni.
  • tommygear
    #5801

  • Gabe18
    #5800
    Az kellett volna hogy Jeffry-t az elején úgy orrba verje mint a #5765-es videón látszik.
  • TDC Geronimo
    #5799
  • tommygear
    #5798
    lol
  • Rage47
    #5797
    hibernálom magam
  • woy
    #5796
    Elérhető: 10 Június 2011
    A játék feloldásáig körülbelül 8 óra van hátra \o/ gyorsan megyek alszok 8 órát
  • tommygear
    #5793
    nem megy easy-n se?
  • Skynet
    #5792
    "szét szkripteztem a PlayStation verziót"
    Na azt hogy..:)
  • Rage47
    #5791
  • TothLaci
    #5790
    Na gyerekek szét szkripteztem a PlayStation verziót, talán most lesz god mód :D
  • FSpofon
    #5789
    2 éve volt video a demoban lévő pályáról..
  • Skynet
    #5788
    Mindenki ezzel a sokáig fejlesztéssel jön..:D
    Az hogy 12 éve erre várunk nemjelenti hogy azóta csinálták..Ezt kb másfél-2 év alatt hegesztették..:)
  • gergou
    #5787
    Pontosan, ez érte volna meg leginkább.
  • gregtom6
    #5786
    x)

    Nekem egy ilyen sokáig fejlesztett játékról egy hosszú, részletes fejlesztési történet kellene. De részletesen, nem úgy, ahogy le van pár helyre írva.
    Hanem úgy, mint a Half-Life: Raising the Bar, hogy a helyszínek, cselekmény stb. hogy alakulgatott az évek során, stb. Pont, hogy ehhez a játékhoz az illene, nem mellszobor, meg zsetonok, meg minden hülyeség.
    Én még azt is el tudtam volna képzelni, hogy a különböző motorokra írt pályákat, meg minden elkészült régebbi jelenetet egy extra lemezre rádobnak, hogy ki lehessen azokat is próbálni.
    Mert már pl a 2001-es, 98-as trailerben elég komplett pályák voltak kész talán. Én pl kíváncsi lennék egy-egy pálya akkori kinézetére, meg valami fejlesztői kommentár hozzá, h mit miért, és hova raktak le, miért szedték ki, v variálták meg.
    Engem ez nagyon érdekelne, de ilyet csak a Valve csinál...
  • Jaka923
    #5785
    Ha megnézed az eredeti képet a BoS kiadásról, akkor látni, hogy azon jóval nagyobb.
  • Shep
    #5784
    Már vártunk! :)
  • dronkZero
    #5783
    Miért, mit gondoltál, kapsz egy életnagyságú, 80 kilós mellszobrot márványból, vagy mi a fasz?
  • Jaka923
    #5782
    LOL, milyen jól tettem, hogy csak a simát rendeltem meg, pedig sokat gondolkoztam rajta, hogy a BoS-t válasszam-e. Az a szobor is milyen gagyi már, meg pici is.
  • Csokis
    #5781
    Ennyit találtam róla:

    "A játék megjelenésekor kapsz a játék mellé egy BIG Package kódot/kártyát, amely segítségével a következő exkluzív tartalmakhoz lehet majd hozzá jutni:

    2. · DUKE NUKEM EGO BOOST: A DLC letöltésével DUKE ereje megsokszorozódik, erősebb, már-már halhatatlan leszel

    3. · DUKE T-shirts: Öltöztesd fel Duke-ot számtalan vicces ruhába, trendi pólóba

    4. · Big Heads: A játék-karaktereket önmaguk karikatúrájává változtathatod fejméretük drasztikus növelésével"
  • Skynet
    #5780
    Azért amilyen fikát kapnak egyes játékok..:DD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a 3 csücsű főganajnál lemegyünk a föld alá kattintsuk a napszemcsit éjjellátó módra és jól nézzünk szét az egyik sarokban megtaláljuk Isaac holttestét a Dead Space-ből, a feje elgurulva sisakban duke pedig rákommentál: - Mi ez valami kibaszott űrhajó karbantartó?? :DDDD
  • woy
    #5779
    steam ftw
  • wesker24
    #5778
    Egyetértek én se nagyon vagyok oda az ilyen felesleges cuccokért !

    Jó lesz az a pénz másra is pl Skyrim Rage vagy F3 !
  • Shep
    #5777
    téged is megcsapott a kicsit gagyi szele? Egyedül az art book az ami tetszetős de a többi olyan piacos hatást kelt számomra. Inkább félrerakom a fennmaradó összeget a F3ar, Rage, Deus Ex valamelyikére.
  • gergou
    #5776
    Az előrendelők fognak kapni egy Big Package DLC -t is. Tudja valaki, hogy ez pontosan mit takar?
  • wesker24
    #5775
    Jah ahogy látom én is jól tettem hogy a Sima DNF-et rendeltem elő !