7639
Duke Nukem Forever
  • MerlinW
    #5911
    Jah, hála az UE3 motornak:)
  • Rage47
    #5910
    igen.
  • MerlinW
    #5909
    Hogy néz ki a warez topik? Ironman vajon szándékosan teszi gusztustalanná az összes topikját?:)
  • Fpocok
    #5908
    Nagyon szépen fut az én gépemen high beállításokkal!
  • Seth
    #5907
    Nyugi, majd az értékelések téged (és engem is) igazolnak. Ez a játék egy gyorsban összedobott valami lett. Az ego fejlesztős dolgok, az easter eggek,beszólások,kikacsintások jópofák, a játékmenet lényegi része, a harc viszont unalmas.
  • gregtom6
    #5906
    Hát én ezt, ha Minecraft grafikai szintje volna is végigjátszanám, pedig én utálom a Duke Nukem játékokat.
    Miért? Mert egy legenda, és marhára kíváncsi vagyok, h miket tettek bele 14 év alatt.
  • koschwarz
    #5905
    egyébként igazad van, én nem vagyok egy grafikabuzi (kifejezetten nem vagyok az) de azért mégiscsak 2011-et írunk, amikor is igénytelenség kiadni így egy játékot. mert pl. míg egy half-life első részénél teljesen elfogadom, hogy egy 2011-es szemmel úgy néz ki ahogy, azért egy 2011-es játéknál már azért van egy igényszint.
  • URH
    #5904
    Lol, én is DNF után ezt terveztem, hogy kitolom az összes half-life-t. Mindegyik meg van eredetibe. Ep1-EP2-t még életemben nem toltam ki, pedig itt áll bontatlanul pár hónapja a polcomon.
  • gregtom6
    #5903
    "Annak aztán semmi értelme, hogy előhozakodjak a szokásos háklimmal: miként lehet, hogy teljesen mindegy, Duke a liftben a 33-ik vagy a 60-ik emelet gombját nyomja meg, ugyanott köt ki? Miként lehet, hogy úgy tudja a liftet hívni, hogy 10 centivel a gomb mellé nyom? Miként lehet, hogy egy plazmafegyverrel Duke közvetlenül a saját lábai elé lő, akkor nem sérül meg?"

    Ebből én csak a legutolsót nem értem, a többivel nincs gond, mivel nincs olyan játék tudtommal, ahol ez ki van dolgozva.
  • koschwarz
    #5901
    nemrég végig is toltam a half life-tól kezdve a blue shiftet, mindent, az ep2-ig. ritka hogy manapság egy játékot ennyire élvezzek. nem tudom mit tettek a half life-ba, de ütős anyag :DDD

    a valve kurvára bekaphattya, EZT a játékot nem folytatni...

  • totahun
    #5898
    Duke rajongó vagyok. Kb 13 féle eredeti játékom van csak Duketól. GBA-tól - PS-en át PC-ig. Ezt is megveszem. Viszont tényleg igaz. hogy hányadék egy grafikája van. A játék mechanizmus is fos, darabos. Okádék játék lett , gyorsan összerakva. Majd a következő Duke jobb lesz. Megvenni viszont nem tanácsos, csak az elvakult fanoknak a polcra dísznek! Sokkal jobb játékok vannak ennél.
  • gregtom6
    #5897
    Figy, én konkrétan akármikor végigjátszom neked a Half Life 1-et a maga hányadékabb grafikájával, és ÉLVEZEM nézni. Leszarom a grafikát, nem az a lényeg.
    Tavaly nyáron a Diablo 1-el játszottam, életemben először, és élveztem.
    Úgyhogy éntőlem lehet fekete fehér kockákból álló is az egész képernyő, meg még vibrálhatna is, én akkor is játszanék vele, mert ez egy LEGENDA...
    De menj Crysisozni akkor!
  • Diezel
    #5896
    Látszik hogy ilyen mai játékos vagy, az van belétek oltva hogy csak a grafika számít semmi más (fogj kezet a cikkíróval), szerintem jó játék a Duke4Ever, csak mostanság sportot űztök abból hogy mindent fikázunk ami nem pont úgy néz ki mint a valóságban, de lenne egy javaslatom: öltözz be gyúk nukemnek (gyúrj új 10 évet) majd menj be az iskolaigazgatóhoz, ha majd iskolás leszel, és mondd neki hogy "Fuck 'ja, hail to the king baby" és akkor ott lesz neked egy valósághű grafikájú jelenet
  • Shep
    #5895
    Menjél játsszál a FutureMarkkal!
  • Krinyo
    #5894
    Tipikus 14 éves reakció. Kinövöd.
  • berlinboy6329
    #5893
    a Minecraft is akkora foshalmaz..Hogy néz már ki?Mi az a szar?Hogy lehet minden kocka alakú?Pffff...és még a csákányban hatalmas recék vannak,hogy tudja azt fogni?

    2011-ben ez a szint?Na ne már.

    És hogy még az élőlényeknek sincs rendes anatómiájuk az már csak hab a tortán.
  • Fpocok
    #5892
  • Ulthane
    #5891
    Akkor én is idióta vagyok, mert konkrétan 40 percig bírtam ezt a szeméthalmot játszani. Amit a konzolosok írnak, tényleg igaz, nézzétek már meg, hogy néz ki mondjuk Duke "infoszobája", nézzétek meg a teljesen sík gombokat a számítógépen, a kijelzőket, hányadék az egész. 2011-ben ez a szint? Na ne már.

    Nem azt írta, hogy azért szar a grafika, mert 20 centire van a gombtól a keze, az már csak hab a tortán. A te szövegértelmezéseddel van hiba..
  • samsung123
    #5890
    Na durva, a konzolképviselet!

    Ui: Szerintem a grafika igen is sokkal jobb mint egyes, mostani játékokban, és a tisztelt cikkírónak tulajdonképpen attól csúnya konkrétan, hogy 20cm-re van a keze a gombtól mikor megnyomja. Na ez tényleg idióta:)
  • artschi
    #5889
    :DDDD
  • woy
    #5888
    pár érdekes videó a múltból

    DNF 2003
    DNF 2006
    Beta 2011
  • Diezel
    #5887
    ebben a régi trailerben benne van két kultuszfilmszereplő is a terminátor meg a the thing : D
  • Diezel
    #5886
  • Diezel
    #5885
    LOL :D én a Duke 3D-ből a Death Row pályára emlékszem mikor a fordított kereszt mögött volt egy halott Doom katona, és Duke rákommenntál:
    "Hmm, that's one doomed space marine."


    a kedves cikkírónak pedig (aki a tesztet írta): dugja a fejét a piszoárba
  • Jaka923
    #5884
    Na, megjött a játék!!!
  • Fpocok
    #5883
    Néztem TotalBiscuitet... bevallom nekem nagyon tetszik ez az ego növeléses hp cucc... Emiatt érdemes mindent kipróbálni, megnézni, megkeresni... és nem ilyen hülye papírokat kell keresni, mint más játékban.
  • Seth
    #5882
    Ne ítéljük már el a konzolosokat egy ilyen idióta firkász miatt ,aki 1 problémáról beszél két bekezdésen keresztül és olyan primitív dolgokon akad fenn, amik triviálisak szoktak lenni és szemet kell hunyni felettük
  • Jericho19
    #5881
    Hmm...ez a majom aki írta a tesztet szerintem kb. 15-20 percet játszott a játékkal.
  • Fpocok
    #5880
    Hagyjad. A konzolosok ennél a játéknál nem számít: Az átlagéletkoruk annyi, mint a fejlesztési idő...
  • Jaka923
    #5879
    Úristen, mekkora egy szenny teszt. Hiába, konzolos...
  • Frank99
    #5878
    most dekódol a steam....

    majd meló után próba...
  • Jaka923
    #5877
    Nekem 8-9 óra között szokták kézbesíteni mindig, úgyhogy ez jó jel.
  • woy
    #5876
    olyan 2 óra játszás után , annyit mondok : eddig k*rva jó
  • newc22
    #5875
    Kíváncsi leszek erre a 14 órás játékidőre!!! :)
  • Fpocok
    #5874
    :D

    Az attól függ merre laksz.
    Nekem pl mindig 10-11 között szokták hozni... PONTOSAN. De nyugi... ha 14 évet kibírtál, akkor pár órát még kifogsz :D
  • Jaka923
    #5873
    Remélem, 8 óra után már jön a futár :D
  • PunkZoli
    #5872
    Na, szerintem így első blikkre a game über.
    multi meg hangulatos, van egy lakosztályod, ahol unlockolni lehet majd trófeákat, szobrokat, gondolom további interaktív dolgokat is majd mint a biliárd, flipper.

    Ez a játék maga az interaktivitás. Az egódat, azaz a hp-t ezekkel lehet növelni. Teszek be pár képet, az első 1.5 óra + kis multi, a többit majd privátba töltöm fel.

    képz
  • Gabe18
    #5871
    Akkor egy valami biztos.
    Legyen a játék akármilyen, a tizenakárhány éves várakozás véget ért...
  • woy
    #5870
    most jelent meg steamen
  • TDC Geronimo
    #5869