7639
Duke Nukem Forever
  • IMYke2.0.0.0
    #5953
    Olvastam. Azért bátorkodtam kissé torkolóra venni a saját stílusomat, mert bár megsértődhettél, másképp is a szemére hányhatod - ráadásul, ő sem az a pisis 14 éves vérpistuka, aki épphogy feléri ésszel a PC működését...

    Kulturáltan is vissza lehet ám szólni másnak :)))

  • IMYke2.0.0.0
    #5952
    Jé, Téged is látni errefelé! :))))
  • Wlanseraf
    #5951
    Stílus?? nézd meg mire írtam.... kérdeztem valamit... amilyen a válasz olyat írtam én is..
  • Rage47
    #5950
    tessék
  • Frank99
    #5949
  • Ariakus
    #5948
    Ez az Sg fórum, itt ne várj mást. Egyébként teljesen igazad van.
  • IMYke2.0.0.0
    #5947
    Stílus!
  • IMYke2.0.0.0
    #5946
    Hopp, Te is leírtad :)
  • Wlanseraf
    #5945
    Muterodnak annak te ostoba paraszt...
  • IMYke2.0.0.0
    #5944
    Unreal motor van alatta, csak nem a hármas (UE3), hanem a kettes (Warfare után kapták kézhez) és azt tuningolták szénné.
  • Wlanseraf
    #5943
    na arra semmit nem csinál.. ha megnyomom ha nyomva tartom.... ezért furcsáltam mert ugye elég egyértelmü hogy minek kéne lenni..
  • wesker24
    #5942
    Elmentem max 40 dollárig amikor akkor is tul licitáltak onnantól kezdve csináljanak amit akarnak engem nem érdekel !
  • wesker24
    #5940
    Már ugyis mindegy rohat köcsögök mindig túl licitálnak !

    30 Dollárt volt kint E-bayen a DNF Steam key de mindig tul licitáltak igy hagytam a francba az egészet !
  • IMYke2.0.0.0
    #5939
    Legalább NE az ő videóját szúrtad volna ide... überbénafaszláma a csávó.
  • Rage47
    #5938
    milyen aukció?
  • MerlinW
    #5937
    space... tudod, a leghosszabbat. A négyzet alakú lyukba pedig a kockát kell rakni... a kör alakúba pedig a golyót.
  • PunkZoli
    #5936
    space
  • Wlanseraf
    #5935
    retardált vagyok amikor a legelején fölmászok a mob hátaára és megfogja a csövet.. mi a faszom az az SPC gomb?
  • wesker24
    #5934
    Jah szerintem is elég jó game lett !

    Amugy én is megveszem majd de nem most mert még nem járt le az aukció !
  • Rage47
    #5933
    elég jó game lett, demo után nem hittem volna...
  • Prince23
    #5932
    Ti találtok multin szervereket? egyet sem látok amúgy. az okés h most jelent meg, de egy próba nem ártana multinál sem...
  • gregtom6
    #5930
    Na, már megérte 14 évig fejleszteni:D
    Szó szoros értelmében vért izzadtak a 3DRealms-esek, hogy most te jól érezhesd magad:D

    Amúgy ha belegondoltok, kész csoda, hogy ez még megjelent. Egy rakás játékot állítanak le, olyanokat is, amik már majdnem készen vannak.
  • woy
    #5929
    valahol szép valahol igen csúnya ,de nem zavaró .a játékmenet meg szerintem teljesen rendben van.
  • TDC Geronimo
    #5928
    Fél órája tolom kb de gecijó :D

    graf meg teljesen rendben van.
  • Fpocok
    #5927
    -nál tartok... eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Aki meg a grafikáért játszik...
  • TBTPumpa
    #5926
    Enjoy!
  • Prince23
    #5925
    Na közben megnéztem a metacriticet:

    Pcgames - 81
    Cynamite - 80
    Gamestar - 68 (lol?)
    videogameszone - 77
    Gamer - 70
    Gamereactor - 70 és 50
    Ausgamers -50

    Guardian - 40

    egy tuti, a németeknek nem jön be a DNF. a Guardian meg alaposan lehúzta.

    Én is mintha hiányosságokat vélnék felfedezni szinte mindenhol, minden kategóriában, a pályák is elég nyersek. Duke-al, csajos részekkel egyébként minden rendben van.
  • Prince23
    #5924
    Kicsit mintha vontatott lenne a játékmenet, nem? eddig olyan 8/10 a game. Jó sok acsievement van benne, még a leglényegtelenebbért is kapok :D
  • Gabe18
    #5923
    Amit a grafikára ír, az X360-on teljesen igaz.
    A liftes dolgok is lehet hogy igazak, de az ilyeneket más játéknak is elnézzük amiben ilyen. Meg eleve ha jó a játék, ez a kutyát se érdekli.
    Mondjuk én egy ilyen 3-4 bekezdéses valamit nem neveznék tesztnek...
  • Krinyo
    #5922
    átmész egy másik szerverre
  • URH
    #5921
    Belépek steam-re. Elkezdeném telepíteni a cuccost. Elkezdi updatelni, erre 67%nál úgy megállt mint a szar. 10 perc alatt kb nőtt azóta 1%-ot. Ennyire le van terhelve a steam, vagy mi ilyenkor?
  • CalebJoe
    #5920
    kajak benne van Christian Bale kirohanása

  • Shep
    #5919
    Amúgy a grafika utálókat nem igazán értem sokkal csúnyább játékok is jöttek ki mostanában ez meg ugye egy több évvel ezelőtt abba hagyott projekt amit végül csak összehoztak úgyhogy nyilván nem úgy néz ki, mint amit eleve 2011-re szántak kiadni. Ennyit a grafikáról.
  • Fpocok
    #5918
  • Shep
    #5917
    A harc régen is unalmas volt, sosem a harc volt az erőssége a DN-nek (SZERINTEM).
  • MerlinW
    #5916
    Question:
    "what engine is it using? Not bashing at all, just curious. thx"

    Answer:
    "Unreal. I believe we branched off somewhere around the Unreal 2 time when they added static meshes. Since then we've redone the rendering 100% and it's a fully modern engine."


    Oké, Gearbox által módosított UE2:) A lényeg ua:)
  • Krinyo
    #5915
    Akkor tévedtem, menthetetlen vagy. Egyébként a DNF nekem sem a szívem csücske, sőt...de grafikával dobálózni nem kicsit gyerekes.
  • Csokis
    #5914
    Főleg, hogy nem UE3 van alatta.
  • Rage47
    #5913
    ezért nem ő lett a hg itt
  • MerlinW
    #5912
    Amíg csak saját topikokkal csinálja eltekintek felette, de kicsapom a balhét ha a normállal csinálja ezt:)