7639
Duke Nukem Forever
  • Kongy
    #6034
    Amúgy nekem is nagyon tetszik a játék, egyszerűen fél óra alatt annyi dolgot találok benne, amit egy Crysis 2-ben pl soha... szal minden elismerésem a készítőké, bár azt is mondhatnám Duke szavaival élve, hogy: "Yeah, but after 12 fucking years it should be"...
  • woy
    #6033
    ezt én is észrevettem
  • gregtom6
    #6032
    Na jó, kezd nem tetszeni a játék:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Annyira tisztán látszik, hogy a 3 mellű királynő után csak úgy random be van rakva a báros pálya, egyáltalán nem illik oda, de nem tudták hova berakni. Egyszerűen tisztán látszik.
    Ráadásul utána meg visszaugrunk a csatamezőre, egy helikopterre...hát no comment.
    Ez úgy nézett ki, hogy a 3DRealms megcsinálta ezeket, nem tudta hogy összeilleszteni, csak pályákat csináltak.
    Jött a Gearbox, és ők rakták egybe...mint egy pályacsomag, no comment az egész.

    Ettől függetlenül jó játék, csak látszik ez az összeilletlenség. Megmondtam előre, h ez lesz korábban itt valamelyik kommentben.
  • wesker24
    #6031
    Vagy játszon a 3DMark-al ! xD
  • xxxpaulxxx
    #6030
    Nos játszottam vele egy keveset és tényleg nem rossz... bár ez az rc caros pályácska nem jött be:D

    Amúgy néha úgy érzem, hogy ez nem Duke, hanem egy kicseszett Sokoban játék:DD
  • wesker24
    #6029
    Vazee ez rohat jó játék ! xD

    spoiler] Most épp a 3 csöcsű ribanc fészkében vagyok ! [/spoiler]
  • Shep
    #6028
    Hát öcsém rohadt jó a játék a grafikát szidókat nem értem szerintem az összkép teljesen korrekt, jó nem egy Crysis de korrekt. A játékmenet is tök állat, a harc végre nem a COD-os fedezékbe bukva kilövöldözök hanem folyamatos mozgás lövés, akárcsak régen. Nem csalódtam a játékban. Akinek meg nem tetszik lehet menni az új csodákkal játszani szerencsére van elég egy kaptafára menő háborús lövöldözős "csoda".
  • Csokis
    #6027
    Ismerős a páncél?

  • Kongy
    #6026
    Viccelsz? Egyik haveromnak Black Opsban sikerült kiraknia egy faszt emblemnek a fegyójára :D:D:D:D
  • DOGMAN
    #6025
    Hehhe a konyhában ahol először van mikró, tegyetek bele popcorn zacskót, aztán nyissátok ki az alatta levő szekrényt és tegyétek bele azt is ami ott van :DDDDDDD
  • Danryu82
    #6024
    Nagyon zsír ez a játék, most kb 1 órája győztem le a golyószórós, rakétás főellenfelet. Pihentettem a szemem, bár nehezen állom meg, hogy egyhuzamba ne játszak.
  • TDC Geronimo
    #6023
    Kurva játék abbahagyhatatlan :(
  • grebber
    #6022
    Ő akar az első lenni aki itt végigvitte!Egyhuzamba gyorsan végigviszi!
  • Fpocok
    #6021
    A konténeres résznél...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Használjátok a fénymásolót a seggetekkel, kaptok EGO-t :D
  • Rage47
    #6020
    hát érdekes, hogy pont most tűnik el
  • Dency
    #6019
  • Dency
    #6018
    Beszarok! :D Inception:
  • S8DJ
    #6017
    Szerintetek Vass Gabi belehalt a megjelenésbe?
  • wesker24
    #6016
    Na akkor már én is rakok be egy pár képet !











  • Maxtreme
    #6015
    jah, meg nem ma volt. Most 17 éves a srác. Remélem manapság már nem rajzolgat ilyeneket :/ :D
  • Maxtreme
    #6014
    hát tudod. Annyi idősen még lehet "vicces" egymás között, de azért tizen vagy huszonévesen hogy valaki még mindig itt tart, hát ő jah :)
  • CalebJoe
    #6013
    ezért lett mára annyi meleg
  • balee4
    #6012
    6 évesen faszt rajzolt? Furcsák ezek a mai 6 évesek, nekem ennyi idősen nem ezen járt az agyam.
  • balee4
    #6011
    Tényleg igaz: egyre jobb a játék ahogy haladunk előre, most már kijelenthetem: tetszik a játék, vannak benne jó ötletek, sőt még fejtörők is. És mennyi de mennyi poén, pl. a báros résznél rengeteg a mini játék és az ego növelő cucc. (pl. gloryhole is van a WC-ben, szakadtam rajta :D )
  • gergou
    #6010
    Hát nem is értem, miért panaszkodtak, teljesen normálisan lehet az analóg karral célozni, mint minden más fps ben boxon :) Semmi akadás, vagy egyéb.
  • Fpocok
    #6009
    Az nem jó... mert akkor a kibaxott irányítás miatt lenne nehéz. Az meg nem fun.
  • Shep
    #6008
    Pedig itt többen panaszkodtak, hogy nem az igazi. PC-n meg ugye nincs semmi gond.
  • gergou
    #6007
    nekem boxon semmi bajom az irányítással, semmi akadozás, vagy hasonló.
  • gergou
    #6006
    Hát, egyre jobban tetszik :) Tele van egy csomo kis hangulatos poénos résszel. Meg abszolut nem akar komoly lenni :)
  • Shep
    #6005
    Játsszál boxon :)
  • Dency
    #6004
    Jaja nekem is tetszik hogy mindennel lehet szórakozni. Én jelenleg olyan résznél tartok amikor duke bárjában vagyok :D
  • tommygear
    #6003
    na nekem eddig nagyon bejön a game, tetszik, hogy el lehet szórakozni minden ki szarral :) a grafikára se lehet mondani, hogy csúnya egyáltalán, a játékmenet is fasza

    ez meg lol :D

  • Fpocok
    #6002
    Egy nagy baj van a játékkal: Hardon is piszok könnyű :S
  • Rage47
    #6001
    én sem, sosem értettem ezt igazából
  • Shep
    #6000
    Egyébként az EDF itt is Earth Defense Force, mint a Red Factionban?
  • Dency
    #5999
    Hát én a Post Special Effect-et kikapcsoltam, szerintem semmi értelme, elhomályosítja a képet és annyi.
  • Shep
    #5998
    Hát én még sosem éreztem késztetést arra, hogy férfi nemi szervet rajzoljak. (próbáltam aláírni a kispulyának a könyvet, hát nem sikerült :))
  • Maxtreme
    #5997
    Az unokaöcsém is mindig ezt csinálta, csak ő 6 évesen :))
  • Maxtreme
    #5996
    Jah meg mellé piszok jól sikerült optimizálni. Az avg fps oylan 90-100 körül van. AA-val és 16XAF-el.
  • Maxtreme
    #5995
    Ue2.5 ide vagy oda, szvsz nem oylan csúnya ez. :)



















    A játékmenet meg olyan mintha kb úgy 14 évet visszamentünk volna az időbe :)
    Fanoknak, és akik az előddel játszottak tetszeni fog, codon meg crysison felnőtt vérpistiknek tuti nem.