7639
Duke Nukem Forever
  • Ryder62
    #6074
    Nah játszottam egy kicsit (3 óra ) a játékkal. Eddig jó de valahogy mikor kiértem az utcára összerándult a gyomrom. Nem vagyok grafika huszár sőt a belső terekkel sem volt bajom de ahogy az utca kinézz, borzalom.

    A másik valahogy annyira nem fogott meg. Nem éreztem azt hogy nem tudok kilépni belőle. Erre közre játszik a nyomorult betöltö képernyő. Olyan sokáig tölt hogy elveszti az ember a lendületet. Kb 2-3 perc mire betölt egy pálya. lol sőt még halál után is kb ennyi idő.

    Így elsőre nem mondom hogy rossz de nagyon lassan indult be ráadásul szinte csak a loading képernyőt bámulom. A nehézség is kicsit fura. Lőnek ezzerrel meg sem érzem erre jön a pigcop és két ütéssel már pirosan villogok.
  • wesker24
    #6073
    Amugy nálam növkeszik az EGO ha teljesitem a dolgokat jah és nekem nem razor relesase van hanem a sokkal nagyobb méretű verzió ami 6,28 GB volt !
  • Dency
    #6072
    Az jó, utoljára néztem volna ott meg.
  • Rage47
    #6071
    nálam sem
  • tommygear
    #6070
    am az ego nálam sem növekszik hiába teljesítem a dolgokat
  • Rage47
    #6069
    makrók
  • Dency
    #6068
    De hogy kell spoilerbe rakni? Abba raktam volna a HSZ-eimet ha tudnám hogy hogy kell.
  • gergou
    #6067
    Soha nem vettem még DLC -t semmihez, de erre sztem majd befizetek :D
  • Shep
    #6066
    ÁÁÁ ez nem igaz, hazudsz! :) Lehet a 15 pályás DLC-re tartogatták :)
  • Ry0K3N
    #6065
    Power armor is for pussies :D
  • woy
    #6064


  • Fpocok
    #6063
    Ha lehet, akkor a spoilereket spoilerbe tegyétek pls.
  • Shep
    #6062
    Mondjátok, hogy a szamaras papa a sivatagban nem maradt ki!
  • Shep
    #6061
    Nekem is, remélem jó sok van még hátra! Most bontottam le a fél épületet a bontógolyóval :)
  • tommygear
    #6060
    ahogy haladok előre egyre jobban tetszik
    részemről újrajátszós
  • gergou
    #6059
    Nem tudom, engem ha valami jól össze van rakva, nem zavar, ha pár évvel ezelötti szinten van. Ha gagyi, és low budget, az nagyon zavar. A demo alapján ezt is gondoltam, de a full azért egészen más :) Jó ez a game :)
  • Krinyo
    #6058
    Akkor lekésték a vonatot
  • Shep
    #6057
    Nyilván azért, mert ez lényegében egy 2-3 évvel ezelőtti cucc.
  • Krinyo
    #6056
    Na tolom már egy ideje, jöhet a szubjektív vélemény. Elképesztően jó ötletek és poénok vannak benne, viszont ugyanennyire vannak primitív és elavult dolgok. Nekem kicsit low budget a cucc. Ha 2-3 évvel ezelőtt jött volna ki, nagyobbat ütött volna.
  • balee4
    #6055
    Erre nem is figyeltem, jó poén. :)
  • Dency
    #6054
    Az azért van berakva mert ugye Duke a harc után tiszta vér és elájult, tehát ezt álmodja/képzeli #6019. hozzászólásban azért raktam be azt a képet mert az Eredet filmből van az a hülyeség amit megkell pörgetni és ha eldől akkor nem álmodsz, viszont ha forog folyamatosan akkor álmodsz. Tehát Duke álmodik. De ezt csak akkor érted ha láttad a filmet. Utána hogy hogy van a repülőn és semmi baja azt nekérdezd.
  • strebacom
    #6053
    Oh majd oda jutok köszi szépen!!
  • balee4
    #6052
    Ghost Town-ban, az egyik házban.
  • strebacom
    #6051
  • strebacom
    #6050
    Ez hol-e van??
  • wesker24
    #6049
    Na akkor megmikrozzuk ratgab fórumtársunkat is ! xD
  • wesker24
    #6048
    Én már azon túl vagyok Most vagyok a Hive pályán !
  • balee4
    #6047
    Patkányt meg lehet mikrózni, beszarok. :D
  • Danryu82
    #6046
    Oksa köszi a segítséget.:)
  • Fpocok
    #6045
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mássz fel a daru karján, át az épitkezésre... ott lesz.
  • Danryu82
    #6044
    Én elakadtam, nemtalálom egyszerűen a Batteryt (aksit) egy markolóhoz hasonló sárga géphez. Hól van? Egyszerűen mindent végigkutattam amit csak lehetett. Help!!!
  • Shep
    #6043
    Most megyek a Duke Dome-ba, az kb. hány %?
  • Shep
    #6042
    Ézin játszottad fogadok :)
  • nr1ranger
    #6041
    Na végigtoltam, jó játék lett, a hangulat megvolt :) Játékidő tekintetében nem hosszabb mint a mai átlagFPS-ek szal olyan 6-8 óra körül van.
    Ami nekem hiányzott:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Reméltem hogy lesz valami pálya fent az űrben is, esetleg megmentünk egy pár csajt, elvégre ezért pörgött fel Duke és darálta halomra az alieneket. Sebaj, kell hagyni valamit a DLC-kre is.


    Majd ha olcsóbb lesz mindenképp megszerzem "rendesbe" is.
  • Shep
    #6040
    Ja ami külön tetszik, hogy a Boss-ok nem tűnnek el a pályáról hanem ott maradnak és meg lehet őket szemlélni fel lehet rájuk mászni.
  • Shep
    #6039
    Egyébként mit mondanak hány óra a játékidő?
  • Shep
    #6038
    Mekkora poén volt mikor a hallban pár EDF-es taggal karöltve Duke leszedett pár disznót és meg szólat az egyik, hogy ez az most jól lesebeztük őket, erre a másik, hogy Duke jelenlétében nem így beszélünk és nyomott pár jól hangzó dumát. Hát kész mekkora poénok vannak.
  • gergou
    #6037
    Nekem igazán az tetszik ebben a játékban a legjobban, hogy nem realisztikus akar lenni a hatalmas lenyűgöző grafikájával/világával, hanem hangulatot ad, például a micrós popcornos rész alatt határozottan megéheztem :D, nameg amikor böfögve összenyomja a sörösdobozt... megszomjazik az ember... :D
  • Frank99
    #6036
    az pont egy qva jó ötlet!
  • Kongy
    #6035
    Ja, és el lehet nekik nézni h nem függ össze néhány pálya, örüljünk a ténynek, hogy KIJÖTT a játék, és épp AZT toljuk!!!!