7639
Duke Nukem Forever
  • #6154
    Az úszás nagyszerűen lett kivitelezve, gartulálok a készítőknek.
  • IMYke2.0.0.0
    #6153
    30 mp-ig bírtam.
    Pedig Quake 1-2-3-ban én is jumpolok folyamatosan, játék közben (maiakban is, ha engedi).

    De ettől majdnem elhánytam magam.

    Érdekes, ha én csinálom, nem vagyok rosszul tőle :)
  • Seth
    #6152
    Szuper, ennél nagyobb kockaságot ki sem lehetne találni.
  • Fpocok
    #6151
    Vissza az ugráláshoz. Emlékszem régen mennyit KZ mapoztam... fel is baszta az agyamat állandóan, de olyan jó érzés volt, amikor eljutottam jó sokáig :D
    Azért ennyire jó nem voltam. Konzolosok kedvéért: EZ NORMÁL SEBESSÉGEN VAN.



    Remélem nem offoltam nagyon tommy :D
  • Shep
    #6150
    Szerintem közel sincs annyira lebutítva, mint a mai játékok többsége lehet ez okoz pár embernek gondot, ha nem villog a nyíl, hogy mit csináljanak akkor csak néznek ,hogy mi van.
  • Ron Ragm
    #6149
    Nem hiszem el hogy kétszer is ugyanúgy elírtam hogy "szomorú".
  • Ron Ragm
    #6148
    Az a szomorű hogyha még csak viccelnének is tényleg vannak akik igen.

    Élvezzétek a fegyver limitet, a totál linearitást és a villogó "ezt kell használni" butított játékmenetet - ez a modern korszaka a játékoknak.
  • Shep
    #6147
    Hát én eddig komoly gondolkodtató résszel még nem találkoztam igaz a bárig jutottam tegnap úgyhogy utánam ég bármi lehet de, hogy valaki már a legelején elakadjon az szerintem csak poén lehet.
  • Fpocok
    #6146
    Még nem vittem végig... de volt egy két olyan rész, ahol kellett egy kicsit gondolkodnom... 2 perc max.
  • Csokis
    #6145
    Semmit, az marad alap! Csak a FOV fix kell + nekem a Remove DOF Effect.
  • Shep
    #6144
    Ugye csak szórakoztok, hogy elakadtok benne, meg nem tudtok rendesen ugrani?
  • JethroHUN
    #6143
    FOV boostnak mennyit + írtál be?
  • Krinyo
    #6142
    Az teljesen mellékes hogy mit, vagy mivel lősz, a kategória ugyanaz marad. Ennyi erővel lehetne 500 féle kategória :)
  • Csokis
    #6141
    A távolban lévő tárgyak nem csak egy mosott szarok lesznek, hanem élesek. Számomra így jobb.
  • FSpofon
    #6140
    mert nem konzolon vagyunk és a gépünk meg tud jeleníteni egy kis foltnál nagyobb területen is éles képet
  • JethroHUN
    #6139
    Ezt megnézem én is, tényleg kicsi ehhez képes az alap fov beállítás, még 16:9ben is. a depth of field kikapcsolása az mért jó?
  • Csokis
    #6138
    Áhh, mennyivel jobb így játszani, hogy ezzel a kis progival megnöveltem a FOV-ot, és nincs DOF!

  • Fpocok
    #6137
    Mondj.
  • FSpofon
    #6136
    l2p
  • Fpocok
    #6135
    Elolvastam a cikket. Tele van baromsággal.
  • JethroHUN
    #6134
    Tudok én neked olyan ugrálós játékot mondani amivel jól megizzadsz gépen, bill.-el.
  • Ron Ragm
    #6133
    Gyerekek azért az már szomorű ha ebben is képesek vagytok eltévedni
  • Fpocok
    #6132
    Amúgy ez egy konzolos buziság... ott tényleg szar lehet ugrálni. De PCn ez TERMÉSZETES!
  • JethroHUN
    #6131
    a portal, az nem shooter :) csak Fist Person
  • Fpocok
    #6130
    Nem értek egyet.
  • Krinyo
    #6129
    "az FPS-ek és ugrálós részek nem férnek meg egymás mellett."
    Portal 1-2?
  • Calver
    #6128
    kedves Triptych Games és Gearbox!
    az FPS-ek és ugrálós részek nem férnek meg egymás mellett. alapvető probléma, hogy az ember nem igazán látja a lábát, nem nagyon tudja belőni hogy hova fog érkezni, ja, és hogy SZART SE LÁT A FEGYVERÉTŐL. azok számára, akik FPS-t telepakolnak ugrálós részekkel, van a pokolnak egy speciális szeglete. tele van nemi erőszakot kedvelő feketékkel, ami viszont nincs, az síkosító. én készülnék lelkiekben.
    ja, és a játékos látja, ha kitömik az aktuális játékot időhúzó részekkel, úgy h nincs igazán mögöttes tartalom.
  • Zoliz
    #6127
    OK ki kell menni az ajtón :) LOL
  • JethroHUN
    #6126
    Másfelé nem is lehet...
    Nem tudom, h ténylegesen mennyi időt töltöttek munkával, de a lövöldözés fps creator szinten van :S
  • Palinko
    #6125
    +van
  • Palinko
    #6124
    mikor van az a a libikókás cső ott mit kell csinálni?
  • Zoliz
    #6123
    Azt hittem Duke buta, de sajnos fejlődött a világ. Nem tudom mit kell csinálni a legelején.
  • Shep
    #6122
    Mindig csak előre kell menni!
  • Zoliz
    #6121
    Mit kell csinálni a legelején mit kell rajzolni? Vagy mi van? Hova kell menni és minek? Elakadtam ebben a xarban.
  • Ron Ragm
    #6120
    "A scriptelés szerintem dicsérendő dolog, mert életszerűvé teszi az egészet."

    Nincs is baj a scripteléssel amíg megfelelően bánnak vele de amikor háromnegyed órán át mész végig a teljesen lineáris folyosón úgy hogy az arcodba nyomják őket hogy át se tudod lépni közel 0 játékmenet mellett (nem, a kisautós vagy az ágyús részt nem nevezem játékmenetnek) ott már gondok vannak.

    A Far Cry 2 meg elég jó kis játék, legalábbis fényévekre van ennek az elejétől.
  • Fpocok
    #6119
    Én nem figyeltem.
  • Csokis
    #6118
    http://www.flawlesswidescreen.org/

    Duke Nukem Forever:
    - Disable DOF/Blur seperately
    - Show Console/Log Window (-log)
    - In-Game FOV
  • xxxpaulxxx
    #6117
    Yup!:D
  • Lucifair
    #6116
    Az mindenkinek leesett h az ikrek neve a két Olsen ikeré?
  • gregtom6
    #6115
    Sokkal jobb. Az elején még nekem se tetszett annyira, mert annak a felét ismertem videókból, de onnantól fenomenális.
    A scriptelés szerintem dicsérendő dolog, mert életszerűvé teszi az egészet.
    A linearitás is jobb, mint a teljesen nyitott játéktér. Pl egy Far Cry 2 borzalmasan szar egy "agyon scriptelt" játékhoz képest.