7639
Duke Nukem Forever
  • #6236
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kb. 2 óra még
  • Ron Ragm
    #6235
    Az a vicces hogy pont ez a 2 fegyver rendszer a könnyebb, mert gyakorlatilag kézenfogva végigvezet a játék hogy melyik fegyvert mikor használd azzal hogy a szituációhoz illő fegyvert tolja az orrod elé ahelyett hogy neked kellene beosztanod a lőszert hogy mikor mit használsz.
  • gregtom6
    #6233
    Én eddig azt hittem, hogy ez a cucc kb egy szinten lehet a Postal 2-vel, végig azt hittem.
    De nem, ez nagyságrendileg jobb, kevésbé durva, és sokkal élvezetesebb. És persze jóval REÁLISABB is.
  • gregtom6
    #6232
    Hát pedig annyira nem valószerűtlen ez az egész játék, de mindegy.
    Vannak ettől jóval irreálisabb játékok is.
  • Shep
    #6231
    Így sem túl nehéz a játék úgy meg aztán tényleg gyerekjáték lenne az egész. Majd a Rage-ben lehet nálad egyszerre 100 fegyver :)
  • Krinyo
    #6230
    Duke és a realitás egy mondatban...ezen felkacagtam
  • gregtom6
    #6229
    Hát már alig van eszméleténél a disznó, ha fejberúgod, szép, hogy ott esik össze úgy, ahogy van.
  • IMYke2.0.0.0
    #6228
    Ja, de egy rúgással ki tud nyírni disznófejű szörnyeket...
  • gregtom6
    #6227
    Azért nem lehet nálad több fegyver, mert ez a reális.
    Ő nem Serious Sam, hogy zsebből ágyut rántson elő, meg még ezer fegyvert.
  • 5c0rp330n
    #6226
    amugy mas is tapasztalt irrealis szaggatasokat neha ha bizonyos dolgok fele nez? pedig irrealisan durva gepen jatszom. meg az egyszerre 2 fegyver, abbol is erosen limitalt toltenyszam elegge irrital, fel nem fogom miert nem birtak rendesen megcsinalni, amit mondtak ra az nem magyarazat. ezeket leszamitva bejon a cucc, van egy hangulata :)
  • #6225
    Szerintem olyan 8 körül mozog. Elkezdtem most legnehezebb fokozaton, de aszem ebbe beletörik a bicskám :) Nagyooon kemény!
  • woy
    #6224
    egy régi kiszivárgott kép



    és a valóság


  • Sir Cryalot
    #6223
    szerintem igazából nekik mind1 mi csak dolgozni ne kelljen vele
  • IMYke2.0.0.0
    #6222
    Ehhez képest milyen DLC-ket kapott a játék? :)
  • kill3r21
    #6221
    ez nagy oltás....xD
  • Rodman6
    #6220
    Gearbox vagy 3D Realms teljesen mindegy mert a név alatt még a tagok változhatnak.
  • Rodman6
    #6219
    Szerintem nagyon jó játék. A grafika is szép, attól hogy nem tükröződik vissza minden, és inkább rajzfilmszerű mint élethű. A harc is élvezetes, nem fullad unalomba számomra.
  • TDC Geronimo
    #6218
    na végigvittem én is, király volt :)
  • Shep
    #6217
    A báros, álmodós pálya tök mindegy ki csinálta szerintem tök jó és egyáltalán nem lóg ki a játékból. Amúgy meg ebben a játékban pár pálya alatt több minden történt, mint más játékokban egy egész végigjátszás során.
  • gregtom6
    #6216
    #6125 alsó bekezdése neked (is) lett írva.
  • gregtom6
    #6215
    Igen, ilyen, ezért nem is tetszik igazán.
    Bár ott eleve más emberekkel vagyunk, és nem folyamatos a történet, cutscene-ek tömegével van átvezetve.

    Jó, mondjuk igaz, h azóta nem volt ilyen random berakott pálya, szóval lehet, h az direkt olyan. Azt hittem, h több ilyen is lesz, álmodással, v valamivel megmagyarázva.
  • tommygear
    #6214
    is for
  • IJIazz
    #6213
    Power armor are for pussies :D :D
  • IMYke2.0.0.0
    #6212
    Nem védem a játékot, de...

    Mert a Call of Duty újkori-széria nem ilyen?
    Amikor négyféle karakterrel egyszerűen "berobbansz" (kábán feltápászkodsz - eddig csak ~12 alkalommal lőtték el ezt)...
    A pályák ott is random vannak összedobva, és több éve istenítik azt a hulladékot.

  • tommygear
    #6211
    mi az hogy pont akkor? :D
    úgy van vége a pályának, hogy elájul és utána álmodik, nem tudom mi kivetni való van ebben
  • gregtom6
    #6210
    Na jó, de pont akkor álmodik?
    Ezt már a Gearboxosok csinálták oda, hogy valahova be tudják szúrni a báros pályát, hogy ne hagyják ki a véglegesből.
    Én is tudtam, h álmodik, meg minden, de akkor is, az olyan töltelék hangulatú.
  • tommygear
    #6209
    na ez nagy hülyeség

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a királynős pálya után álmodunk amit duke 2x is elmond, a csatába meg úgy kerülünk, hogy repülővel jöttek értünk a katonák az "álompálya" előtt...
    nincs itt semmi egymásra dobálva
  • MerlinW
    #6208
    23 pálya van 50 szakaszra és 10 helyszínre felosztva.
  • Shep
    #6206
    Mikor 2040-ben? :)
  • barnasopiane
    #6205
    a multival hogyan lehetne játszani tudja valaki?
  • gregtom6
    #6204
    Hát szerintem az alap játékban van kb 15 pálya, bár most nincsenek előttem a fájlok.
    Én a kivágott részeket várnám vissza bennük, nem újakat, arra ott lesz a köv. DN, ami talán hamarabb elkészül.
  • Shep
    #6203
    Számolj utána, 15 pálya az legalább +3 óra ha nem több.
  • gregtom6
    #6202
    Hát akkor elég karcsú a játék, ahhoz képest, hogy 16 órát mondtak róla.
    Nagyon kíváncsi leszek én azokra a single player dlc mapokra.
  • Shep
    #6201
    Nem lényegtelen, mert nem mindegy, hogy 1 harc 1 percig vagy 2-ig tart, az ilyen COD-ot végigvittem 3 óra alatt szövegek nagy része mögött az áll ,hogy legkönnyebb fokozaton végigszaladtak rajta.
  • PunkZoli
    #6200
    irreleváns, mediumon
  • gregtom6
    #6199
    De milyen nehézségen vitted végig?
  • PunkZoli
    #6198
    persze, chapter selectre már megnövekedett egóval mész vissza, viszont szerintem mindenképpen vidd végig a játékot és utána szedd fel azt a pár egót selectnél
  • 5c0rp330n
    #6197
    chapter select-nel latom h jonehany ego-t otthagytam.. ha ujra megcsinalok egy palyat es felszedem az egokat akkor azok meglesznek ugymond a legutobbi mentesemnel is? (vagyis ha a legutolso palyat valasztom palyavalasztasnal) csak ugye elveszne a checkpoint, de nemtom vesztek-e vele valamit ha csak kivalasztom a palyat ahol tartottam.. vagy inkabb hagyjam a francba?
  • IMYke2.0.0.0
    #6196
    Meg DLC-k, vagy MOD-ok.
  • samsung123
    #6195
    Ja és szerintem pont elég szép! Majd úgyis jön egy folytatás, egy mai, legkorszerűbb motorral is szerintem!