7639
Duke Nukem Forever
  • gregtom6
    #6609
    Far Cry 2 szintén. Újratermettek a 0 mestinttel rendelkező katonák az őrpostokon, unalmas küldetések a tök kihalt szigeten, amin csicseregtek a láthatatlan madarak, meg bár vadállat rohangált. Nagyon izgalmas volt. A feléig pedig eljutottam, de a Just Cause több izgalmat jelentett nekem.
  • Dency
    #6608
    Balls of steel edition-ból nekem csak az a szobor kéne vagy miaz :D
  • gregtom6
    #6607
    "lejár a szavatossága" A Crysisnak kellene lejárt szavatosságúnak lennie, nem egy ilyen játéknak.
    Azt miért kellett annyira isteníteni, még a kritikusoknak is? Tiszta szar volt, már bocs, tele volt buggal, én speciel végig se játszottam. Kreativitása kimerült abban a hiperszuper nanosuitban, aminek a képességeit egyáltalán nem lehetett a játékban használni. Semmit nem ért a páncélzata, még kevesebbet a lopakodás. Egy nagy nulla volt.
  • Shep
    #6606
    Igen az is jó volt aztán a második rész már nem ütött akkorát.
  • Shep
    #6605
    Jogi viták miatt nem adták ki de google a barátod :) Ez is probléma, hogy sokan nem ismerik a hátteret és jönnek a 2011-ben ilyet kiadni dumával.
  • gregtom6
    #6604
    De például a BioShock se volt újszerű, semmi újat nem mutatott. De mégis a világa annyira egyedi volt, és annyi kreatív dolog volt benne, h muszáj volt végigjátszani, abba se lehetett hagyni.

    A DNF-ben meg folyamatosan meglepődtem, hogy atyaúristen, ez pl eszembe nem jutott volna, hogy ilyen ötleteket rakjak bele. És legalább 10-15 ilyen jelenet volt benne.

    Mellesleg a Híradót nézitek? Vaddisznót ütöttek el az autópályán. Pig cop? O:
  • zöldeshányás
    #6603
    Ha kész volt 4 éve, és akkor ütött volna miért nem adták ki akkor?Vártak addig amíg "lejár a szavatossága"?Mellesleg nem csak mi ketten vélekedünk így ugyanis a legtöbb gémermagazin lefikázta, nem is csoda...Annyit azért pozitívumként hogy szerintem tényleg poénos.Jókat mosolyogtam a beszólásokon. :)
  • Shep
    #6602
    Szerintem kettőnkön kívül senki nem vélekedik itt így erről a játékról, mindenkinek nagyok voltak az elvárásai és ezektől nem tudtak elvonatkoztatni ezért csalódás nekik a játék.
  • Shep
    #6601
    Hát mert nem is ezt csinálták 14 évig, ez amit most kaptál kb 4 évvel ezelőtt kész volt. 4 évvel ezelőtt ez a grafika bőven lemegy kategória lett volna, és a játékmenet miatt sem panaszkodtak volna ennyien.
  • gregtom6
    #6600
    Na látjátok, én meg semmit nem vártam a játéktól, még korábban pont itt fejtettem ki, h biztos csak össze lesznek dobálva a pályák, meg minden, és végig azt hittem, h ez csak sima fps lesz. Meg persze amúgy is hányingerem van a főszereplőtől:D
    És annyira pozitívat csalódtam, hogy nekem tetszik a játék, és az előző részeket is végig fogom vinni(csak a Manhattam Projecttel játszottam anno, azt is csak félig vittem végig)
    És nem azt mondom, hogy van ettől jobb, mert lehet, h van jobb, de azok más kategóriák. Ez a saját kategóriájában győztes.
    És van rengeteg olyan mai játék is, ami a nyomába sem ér, mert rettentő kreatív dolgok vannak benne.
    Hiába, h átvett rejtvények, meg mik vannak benne, de legalább vették a fáradtságot, és raktak bele ilyeneket, nem csak sima shooter, és ez tetszik igazán benne.
    Egy legenda, és a HL mellett is tarthatnám akár, mert annyira jó.
  • Solid Snake
    #6598
    The Real Duke Nukem
  • zöldeshányás
    #6597
    Oké, akkor sok boldogságot kívánok.És a többi kakit is élvezd úgy ahogy ezt. :D
  • zöldeshányás
    #6596
    Nem kellett volna hogy csodát alkossanak.Elég lett volna egy igényes játékot összehozni...Legalábbis ennyi idő alatt...A graFIKA kb 2006-os szinten van.Hangok terén elmegy.Játékélményt a poénok mentik meg a nullától.Tele van láthatatlan falakkal.Mi szintén fos, bár mit várok a disznóktól? :) Azért ha már megszereztem végigviszem, hátha valami csoda folytán megtetszik.
  • Jaka923
    #6595
    Én pénzt adtam ki ezért a "szutyokért" és nagyon élveztem/élvezem, úgyhogy nem kell sajnálni.
  • Shep
    #6594
    Én meg azokat akik valamilyen oknál fogva csodát vártak és csalódottságuk miatt nem tudják/tudták élvezni a játékot. Így aztán mindenki le van sajnálva :)
  • zöldeshányás
    #6593
    Nagyon sajnálom azokat akik pénzt adtak ki ezért a..."játékért"!Az igazi, Duke Nukem megszentségtelenítése ez a szutyok...
  • Krinyo
    #6592
    Demagógiából
  • MerlinW
    #6591
    Belőlem:)
  • 5c0rp330n
    #6590
    konzol bashing (mikozben a jatek 85%-a arra fogyott) aztan nyilt warez. szerintetek a fejlesztok mibol elnek? igazi pecegeming hangulat!
  • Krinyo
    #6589
    Ez a torrent neve...Magyarul "Duke Nukem Forever DVD5"
  • MerlinW
    #6588
    Ööö minden verzió DVD5:)
  • IMYke2.0.0.0
    #6587
    Hát, akkor nagyon mérges vagyok. Mert ezt is nagyon lassan tudtam "megvásárolni".
  • Krinyo
    #6586
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    dvd5 és razor nem jó, a skidrow verzió viszont hamar betölt.
  • IMYke2.0.0.0
    #6585
    No, ebben segíthetnél - az off topikban. Nálam a sok perces eset van, ugyanis.
  • Shep
    #6584
    Kék világító golyót kell odagörgetni.
  • Krinyo
    #6583
    Nem mindegy hogy melyik verzió. Én 3-at próbáltam ki. A harmadik normálisan, 10 sec alatt betölt, a másik kettőnél 1 perc volt.
  • High end PC #6582
    itt mit kell csinálni? csak körbe körbe járkálok...ráadásul kiviszi a szemem ez a night vision
    kössz
  • MerlinW
    #6581
    Törtet próbáltam ki először, nálam ott is pillanatok alatt betöltött.
  • Krinyo
    #6580
    Nem nála van a hiba, hanem a tört verzióban.
  • IMYke2.0.0.0
    #6579
    Meg még további fél millió embernél...
  • 5c0rp330n
    #6578
    nalam 5-10 masodpercnel tuti nem tolt tobbet soha, szoval a hiba nalad van :)
  • Ron Ragm
    #6577
    Miközben a játék tele van Half Life 2-ből lopott physics puzzleval.

    Kicsit olyan érzésem van mint a bulletstormnál - nem kritizálunk valamit ha aztán ugyanazt csináljuk (khmHaloregenéletkhm)
  • Fresh Duke
    #6576
    Ok, szia.
  • Zenszkij
    #6575
    Hát gyenge grafika, de ez nem is lenne gond. Azonban ez a töltögetés! Megőrülök. Kiírogatja a tanácsokat vagy 20at és csak utána lehet továbblépni. Többet töltöget a gép mint maga a játék. 4 giga rammal azért nem kéne...Törlöm is a picsbe.
  • tommygear
    #6574
    "I hate valve puzzles."
  • IMYke2.0.0.0
    #6573
    Á, hülye vagyok ma :)
  • Shep
    #6572
    Balls of Steel, azért már na :)
  • IMYke2.0.0.0
    #6571
    Nincs - most nézem a képet a Steelball Edition-ről.
  • Shep
    #6570
    Ezeket a demobol fejtették vissza ,hogy elvileg ezek lesznek majd a DLC-k a megjelenés után.
  • IMYke2.0.0.0
    #6569
    Emlékeim szerint, a Steel Ball-ban benn van.