7639
Duke Nukem Forever
  • High end PC #6649
    kössz
  • Krinyo
    #6648
    lezsugoritod magad, felugralsz a mosdora, onnan be a falba
  • High end PC #6647
    de hát ezt már megcsináltam, lekicsültem, bementem a lukon egy új helyiségbe, áramot ott levágtam, aztán belülről kinyitottam az ajtót és most nincs semmi...
  • kill3r21
    #6646
    kicsinyitsd le magad, vagyis elötte áram lekapcs, aztán kicsinyités, beugrasz ott a lukon azt onnan már menni fog
  • Seth
    #6645
    Komoly? Zsugorodj le és balra elugrálsz a lyukhoz
  • High end PC #6644
    abban a budiban, ahol van egy lekicsinyítő meg nagyító gép, már levágtam a főáramkört
  • Krinyo
    #6643
    képet
  • High end PC #6642
    nem tudok kimenni a budiból, szétbasz az ideg
  • zöldeshányás
    #6641
  • Chipii
    #6640
    Lassú betöltésre a megoldás: vsync off - durva, hogy ettől függ a pályabetöltés ideje, de igaz:)
  • zöldeshányás
    #6639
    Még annyit hogy ha szerinted ez szép akkor próbálj ki néhány '09-'10-'11-es játékot...Feltéve ha bírja a géped...
  • kill3r21
    #6638
    azért a hosszúságra nem lehet nagy panasz, most vagyok a demoban lévő második pályán...télleg vannak vicces dolgok igy 2011 nyarán, de azért annyira nem rossz a game...pár dologban megkell védjem, gyerekek akármit mondtok a pályák eléggé változatosak, meg maga a játék is...nem az év játéka, de azért egy misét megér...jó igy egy kicsit kizökenni a modern kori játékokból....ez olyan mint filmben az expendables....nem nagy cucc de mégis jó :D
  • zöldeshányás
    #6637
    Hiába véded a játékot akkor is szar. :D

    #6631:
    Én játszottam több DN-el is.Modenrnek mondható gépem csak 1 éve van.Ez előtt Laptopom volt 2 évig ami nem igazán játékra lett teremtve előtte meg egy 300Mhz-s csodamasina.Vannak elvárásaim egy mai játéknál.Pl. dx11 ide vagy oda van akinek bejön van akinek nem.Egy 2011-es játék támogassa, mivel nem azért vettem 45eHuf-ért videokarit hogy csak úgy legyen mert burzsujköcsög vagyok.Ez persze még csak a grafika része ami manapság nagyon sokat jelent a mai gémereknek, viszont ez nem minden, illetve nem ennek kéne a fő szempontnak lennie.(tudom hogy elsősornab azt fikáztam).Ez a játék megfelel egy remake-nek(legalábbis fegyverek terén vélek némi hasonlóságot felfedezni :).Jójó de köze nincs semmiféle mai elváráshoz.Arra jó hogy újra átélhessük a régi DN-et.Különben kinek jutna eszébe elővenni tolni vele egy kicsit...
  • High end PC #6636
    de most komolyan
  • Krinyo
    #6635
    Egy óriásit szarni
  • High end PC #6634
    be vagyok zárva a klotyóba, ott mi a tökömet kell csinálni? :S
  • Gabe18
    #6633
    Hát annyiban egyetértünk hogy a játék legelején mikor először mászunk a szellőzőben, na az volt talán a játék legszebb része.
  • gregtom6
    #6632
    Hát nemtom, én speciel sose szerettem a Duke Nukem játékokat, egyetlen eggyel játszottam, a Manhattan Projecttel, és mégis tetszett.
    "szinte a levegőben kerüli meg ami útban van." Mi van? Én ilyet nem láttam egyszer sem.
    "animáció ami helyenként szintén botrányos", szerintem meg kiváló. Ahogy korábbi videók is mutatják, többféleképp csinálnak a lények bizonyos mozdulatsorokat. Szerintem élethű.
    "Élből lehúz a grafika mint alap", Hát én ennyire szépen megcsinált szellőztető rendszereket még nem láttam egy játékban sem, mint ami itt van, pedig már mögöttem van több száz játék.
    És megjegyzem, nem szerettem a Duke Nukem játékokat.

    A Half Life 2 is nagyon jó, meg ez is. De már ezt annyiszor kifejtettem.
  • Gabe18
    #6631
    Hát így a végére érve azt hiszem kétféleképpen lehet ezt a játékot értékelni.
    Az első a Duke Nukem rajongó, aki évek óta várja, játszott a régi alapművel (esetleg már akkor mikor az megjelent), és eleve úgy áll hozzá hogy végre itt van. Akkor 7 pont. Főleg az eleje igazi Duke Nukem hangulat, lehet irtani a malacokat, elhangzanak poénos beszólások. Mondhatni egy "rajongó" azt kapja amit vár. De ahhoz már nagyon elvakultnak kell lenni hogy az alapvető hibái felett ezek ellenére is eltekintsünk és magasabbra osztályozzuk.
    A másik az "egyszerű" fps játékos aki 2011-ben úgy ül oda hogy ez is egy játék a sok közül. Lehet hogy tud az "előéletéről" de nem ez alapján áll neki. Nem érdekli hogy egy másik korban ez klasszikus volt, és nem érdekli hogy 14 éve fejlesztik, ki tudja hány leállással és újrakezdéssel. Na akkor jönnek a gondok, mert akkor bizony jóindulattal 5 pont. Élből lehúz a grafika mint alap. Aztán ott az animáció ami helyenként szintén botrányos. Hát hogy fut ez a Duke? Ahogy rángatja a fegyvert jobbra-balra az szörnyű. De kedvencem az ugró disznók. Akik a levegőben is tudnak kanyarodni, ha eldönti hogy neked ugrik akkor ilyen tereptárgy nevű dolgok nem akadályozzák, szinte a levegőben kerüli meg ami útban van. Az ötletesség is csak egy darabig tartott. A játék utolsó harmada, kb. mikor abban az üzemben bóklászunk, az már elég lehangoló lett és unalmas. A célzás a Railgun-on kívül teljesen felesleges abban a formában ahogy elő van adva. És még lehetne sorolni jó pár hibát.

    Hirtelen az jutott eszembe hogy tegyünk mellé egy másik sokat várt (na persze nem a DNF-hez képest) klasszikus játék folytatását. Half Life 2. Ami 2004-es. Kb mindenben jobb. Ma 2011 van...
  • MerlinW
    #6630
    Te vagy az aktuális fikamájer? Gratulálok, viszlát.
  • Dency
    #6629
    Egyszerűbb ha youtubon nézelődsz végigjátszással kapcsolatban.
    Lásd milyen rendes vagyok megkerestem neked:
    Walktrough
  • 062020
    #6628
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyik bombát fel kell rakni a nagy kerek rács közepére, utána mehetsz csak tovább
  • Seth
    #6627
    Visszafelé elhagytál egy tekerőt. Egyszerűen kövesd a csövet
  • STREEX
    #6626
    Hello most meg itt akadtam el: a képen látható kereket nem lehet elforgatni és így nincs levegő utánpótlás a csövekből akármerre megyek tovább sehol nem találok buborékot és megfulladok.
  • 5c0rp330n
    #6625
    abbol eleg nehez megelni, bar teged elnezve lehet h lehetseges.
  • Shep
    #6624
    Az még a játék eleje :)
  • High end PC #6623
    a nagy királynő a "ringben" az utolsó ellenfél és vége a játéknak?
    a Queen Alien, akit fél órája lövök pofán, de még csak a fél élete ment le..
  • Jaka923
    #6622
    A főmenüben kell lennie.
  • tommygear
    #6621
    végigjátszás után hol kell megnézni az extrákat?
    nekem nincs ilyen menüpont
  • MrAndree
    #6620
    Nem kedvencem a Crysis, de lopakodni igenis lehet benne, voltak egész pályaszakaszok amiken konkrétan átlopakodtam, persze sokszor harcra kényszerít a játék, de azért például az erdőben mindegyik őrjáratot ki lehet kerülni, de sokszor meg a bázisokon is simán lehetett.
  • Ironman2
    #6619
    Mi a bajod a Just Cause-val? Egész jó kis játék lett
  • zöldeshányás
    #6618
    A Crysis 1 sem tetszett az általad leírt dolgok miatt (a 2 viszont nagyon).A FC2 jó lett volna ha nem kellett volna a játék 80%-át kocsikázással tölteni.A jogi háttér meg nehogymár az én gondom legyen.Oldják meg ha már rajtam akarják megszedni magukat.A Just Cause-ról me gne is beszéljünk.Átportolt szar.Fujj.Lőném fejbe aki engedélyezte hogy így kiadják.
  • CalebJoe
    #6617
    az emelő segitségével meg kell keresni a hordókat súlynak
  • Seth
    #6616
    A darut a FING-os hordókkal kell lesúlyozni, 4 db van erre-arra
  • Seth
    #6615
    Az alagút végén, balra fent van egy lyuk amiben van egy ilyen fénylő gömböc. A közelben kell lennie egy örök robbanószert adó csomagnak, ha jól gondolom, hogy hol vagy .Ki kell robbantani abból a lyukból
  • STREEX
    #6614
    Segítsetek légyszi itt vagyok elakadva:


    Már mindenhova odamentem az emelkedős autóval és a daru megközelíthetetlen.
  • TommyC
    #6613
    több hordót kell belerakni! :)
  • High end PC #6612
    bezáródott mögöttem a biokapu, mindenhol szörnyek befagyva, a hátam mögött egy szakadék, de van a szakadék felett egy átjáró de túl magas a fal, hogy felmenjek
    Jó lenne már ha vége lenne ennek a sötét pályarésznek, irritálja s szemem
  • gregtom6
    #6611
    Hát lehet, hogy max grafikán érdekes volt, de közepes v alacsony grafon unalom.
    Én lopakodni akartam volna benne, de arra használhatatlan a játék. Nem tudsz sehol sem elbújni rendesen, nem úgy van kialakítva a játék. És persze tele van buggal.
    És mindig új dolgokat fedeztél fel? Hát nemtom, milyen új dolgok lehettek benne.
    (itt az első Crysisról beszélek)
  • Shep
    #6610
    FC2 szar volt a rossz ellenörzőpontos hülyeség, meg újratermelődés miatt de a Crysisok a kedvenceim, mindig más útvonalon megyek és negyedjére is fedeztem fel új dolgokat.