7639
Duke Nukem Forever
  • ZZ88
    #6736



    Itt nem látok poroltót + még fegyverem sincs, csak a két öklöm.
  • gduck
    #6735
    Egész jó lett a játék, a negatív sajtó meg bekaphatja
  • URH
    #6734
    23 pályás asszem vagy valahogy a körül.
  • johny85
    #6733
    talán próbáld meg kilőni a poroltót,hátha segít!
    Hány pályás a game?
  • ZZ88
    #6732
    Ez érdekes.
  • tommygear
    #6731
    nálam max 15 mp
  • RatBaG #6729
    a legtöbb embernél pár sec alatt betölt... "mindenki".
  • ZZ88
    #6728
    Thx.
  • ratgab
    #6727
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eladások lásd Steam, Digit Disztrib!

    A logó meg reklám (ergó fizetni kell érte, akár Nvidia, akár Ati-ról van szó, főleg, hogy ezzel kétségtelenül hardver eladásokat generálnak maguknak), nem hiszem, hogy szívjóságból kiraknák!

    Nvidiás/ati-s ember, meg igencsak költséges móka lenne szerintem (egy aktív dolgozót csak azért fizetni, hogy nem a saját cégének dolgozzon), hát ennél még némi pénzmag átadása is költségtakarékosabb. Nyilván nem ismeretlen fejlesztőknek adják ezen logókat, de a nagyobbak megkapják és szerintem EA is pofánröhögné Ati-t, Nvidiát is, ha fejlesztési segítség formájában akarnák kirakni a logójukat egy Dragon AGe vagy Mass Effect játékra...

    "Alap-probléma: eladások": Aki szart csinál az ne csodálkozzon, hogy kevés az eladás! Érdekes módon a Bioware még nem nagyon panaszkodott, Bethesda nem nagyon panaszkodott és a CDPR is elégedett volt az első heti 400 000 (ebben nem tudom benne van-e a Digitális eladásból származó) eladott Witcher 2-vel (majd az lehet érdekes összehasonlítási alap, amikor XBox-ra kiadják a játékot, ott vajon mennyi kel el az első héten?)



    Az offot ezzel a hsz-el be is fejeztem!
  • ZZ88
    #6726
    Mindenkinél ilyen lassan tölt, tehát ez általános hiba.....

    Nálam kb 2.5 perc.
  • Fpocok
    #6725
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lődd ki a falon a poroltót
  • ZZ88
    #6724
    A játék elején Duke a hadiszállásáról való kitörésnél elakadtam a tüzes falnál, hogyan kell túljutni rajta?
  • 5c0rp330n
    #6721
  • Fpocok
    #6719
    Jaja... vicces, hogy amúgy Ő az, aki egyből moderál, ha egy rossz szót mondunk az ő "kedvenc játékára". Ráadásul semmi kitaláltat, csak a tényeket.
  • Sir Cryalot
    #6718
    Gagyindex : D

  • Rage47
    #6717
    divat lett fikázni a játékot, gratulálok nekik:)
  • Maxtreme
    #6716
    Pont a napokban lestem rá (újra)
    A v5-ös már sokkal jobban néz ki :)

  • morzsi555
    #6715
    De örülök, hogy nem tetszik hancunak, pc guruban sokszor rinyált, hogy milyen jó lesz majd :D.
  • Ironman2
    #6714
    A király visszatért,de meztelen.

    Pont az Index cikke hiányzott a sorból
  • Fpocok
    #6713
    In Soviet Russia, Nukem Dukes You!
    Sajnos a beágyazás le lett tiltva. Kapják be!
  • woy
    #6712
    valami történt mert duke visszakerült steamen az első helyre az eladási listán
  • barmi
    #6711
    Olvasgattam kicsit és találtam egy olyan javaslatot hogy adjak egy unistallt a AMD dual core optimizer proginak és próbáljam meg úgy indítani :) Majd ha hazaérek kipróbálom hátha megoldja :D
  • Fpocok
    #6710
    20 sec a reális... néha még annyit sem.
  • barmi
    #6709
    Nálad is hosszú?? Nekem is vagy 2 perc minden töltés pedig állítólag csak kb 30 másodpercnek kellene lenni. (és a gép nem is csinál semmit csak az első húsz, harminc másodpercben töltöget aztán utána meg csak várok valamire...)
  • Fpocok
    #6708
    Kipróbáltam mi lesz, ha a titty bárban meghalok... azt hittem lesz valami... mégiscsak tudjátok. De sajna nem. Kezdhettem elölről.
  • highlander15
    #6707
    Jó game lett,csak rövidek a pályák,és kurva hosszú a betöltési idő,eddig többet néztem a betöltőképernyőt mint amennyit játszottam.
  • PunkZoli
    #6706
    saveket kipróbálta már valaki más gépen? a cloud feltölti a checkpoint állást is abba a 43 kilóbájtba?:D
  • tommygear
    #6705
    :DD
  • xxxpaulxxx
    #6704
    Bakkkeeer és tényleg ott volt:D Csak én elhajítottam a sarokba még az elejénXD Mind1, köszi:)
  • tommygear
    #6703


  • xxxpaulxxx
    #6702
    Pfff:D
    Köszi:D
  • Kongy
    #6701
    Pár pikáns shot + TPS mód tőlem:






  • Fpocok
    #6700
    Duke és valami híres celeb whack-a-duke ot játszik.
  • xxxpaulxxx
    #6699
    Végigkattintgattam az egész asztalt... mind1... már tovább jöttem:D Ha megkérlek leírod spoilerben mi van a dvdn?:P (bár van sejtésem:D)
  • Gabe18
    #6698
    Nyilván irreális amit írtam.
    De az egyszeri játékost nem érdekli hogy hányan, és meddig csinálták. Csak az hogy milyen a végeredmény.
  • 5c0rp330n
    #6697
    ez nem egy elmelet, hanem egy szilard teny, amit barmilyen mostani multiplatform jatek eladasainak eloszlasa a platformok kozott 100%-osan alatamaszt.
  • tommygear
    #6696
    ott kell lennie, ne lemezt keress hanem egy dvd tokot :D
  • xxxpaulxxx
    #6694
    Nincs:/
  • Bence94
    #6693
    mondjuk hogy külön adnak 3 fegyvert meg 3 multi mapot és egyelőre furcsa, hogy 15!!! single mapot dlc-be? nem pofátlanság az anyjukat... 2 fegyver lehet nálad az is zavaró szerinte mikor ez egy duke nukem...
  • dronkZero
    #6692
    Ezen az elméleteden azért még dolgozzál egy kicsit szerintem...