7639
Duke Nukem Forever
  • Diezel
    #6829
    Az azért nem egyszerű mikor a ledöglött, saját agyarával szemenszúrt Battlelord busz méretű golyószóróján egyensúlyozgatok : DD
  • S8DJ
    #6828
    DLC-ben lesznek új fegyverek.
  • Frank99
    #6827
    akkor vissza!
    télleg öreg vok'
  • Diezel
    #6826
    Kihagyhatták volna ezeket a lézerfegyvereket belőle. Viszont az nagyon király, hogy amiket én eddig megszereztem azok ugyanúgy néznek ki, mint a régi Duke 3D-ben (a jó kis háromcsövű mészáros, shoti, pisztoly, rakétavető). Meg szerintem egy kicsit "túl korán" találkozunk a komoly szörnyekkel (Battlelord, meg a focipályás barna gólkirály).
    Amúgy alapvetően nagyon tetszik, már csak azért is mert hát mégis csak Duke Nukemmel játsszunk újra, 1996 után :)
  • tommygear
    #6825
    valamit akkor elnéztetek :DDD
    a sztriptízbárban kell vibrátort keresni az pedig kb a játék közepe
  • Frank99
    #6824
    lol
    igazad van
    de én nem a youtubon nézem előtte meg, hogy mi jön, azt hittem vége van.... az alien királynő után....
  • berlinboy6329
    #6823
    lol
  • berlinboy6329
    #6822
    A végén?Minek a végén?
  • Frank99
    #6821
    MI?????????????????

    tegnap ott hagytam abba, mert kinnt volt a gyerek, azt hittem vége van....

    bazz...
  • tommygear
    #6820
    a végén?? jó ha a játék közepe az a rész
  • Frank99
    #6819
    egyébként nagyon rövid, tényleg.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy a végén a vibrátor és gumikeresés egy vicc...
    TUDOM hogy ez egy ilyen játék, de inkább raktak volna bele egy + pályát....


    10-en ezerért nem vettem volna meg, de 8x-ért is karcsú, amit adtak.

    Én is azok közé tartozom, akik akkor tolták, és várták.

    NAGYON karcsú, és bizony lehetett volna szebben is kivitelezni 2011-ben. VALÓBAN vannak jó ötletek, jó poénok, de hiányzik mégis valami, úgy globálisan.

    holott megvettem, ellentétben azokkal, akiknek itt jó része pofázik, és nem vette meg.

    uff. beszéltem

    öregróka.....
  • Frank99
    #6818
    ahogy nézem neked nem sok van itt, látva a 3 db sárgát.....
  • Chipii
    #6813
    Videó beállításoknál a vertical sync-et kapcsoljátok ki, nekem csodákat művelt.
  • Shep
    #6812
    Grafika a lényeg, mert attól egy szar játék is jónak tűnik :) Több cikkben olvastam ilyet, hogy nem a grafika a lényeg de ... Akárhogy is nézzük aki lehúzza azok nagy többsége akár kimondja akár nem a grafika miatt húzza le a játékot.
  • tommygear
    #6811
    képtelenek rá
  • Rowlend
    #6810
    Szakadjatok már le a grafikáról :D
  • Bokafix2
    #6809
    Sztem ez nemkicsit lett elrontva, mármint grafikailag... az egy dolog hogy már az E3-as videón is látszódnak a bugok, de ilyen alacsony részletességű textúrákat manapság... ezt még a Doom 3 is veri helyenként... A régi pixeles Dos-os Duke Nukem szebbnek hatott akkor, mint ez most.
    A graf olyan mintha a Spark készítette volna a játékot, Bár azért néha visszaad egy kicsit az eredeti fílingből.
  • xxxpaulxxx
    #6808
    Húúú ez a duke burger kurvajó kis pálya volt:D
  • reménytelen
    #6807
    Amúgy azért neked címeztem, mert a két fegyveres limitről jutott eszembe a gondolatmenet, a többit már általánosságban véve értettem, szóval nem személyesen szól neked, amit esetleg az irrealisztikus elvárásokról írtam, hanem az emberek többségéről.
  • reménytelen
    #6806
    Hát igen, a két fegyveres rész az, ami nem illik a képbe... sokkal jobb lett volna, ha már az "oldschool" lövöldözős játékot akarják visszahozni, hogy ne legyen ilyesfajta limit.

    Amúgy nekem tetszik a játék, sok jó ötlet van benne, csak az alapvető probléma, hogy elhúzzák sokáig ugyanazokat az ötleteket.

    Véleményem szerint Duke legnagyobb előnyének a hipermacsóságnak / menőségnek kellene lennie, és ehhez kellene még ilyen "over the top" faktorokat rakni, amitől pont hogy már a ciki határán lenne, de még nem...

    Példának okáért: olyan kivégzés, hogy az idegen száján kipattint egy sört, megissza, majd azzal leüti, vagy kitépi az agyarát, azzal szúrja szíven, vagy a seggébe dugja a shotgunt, és úgy lövi szét...

    Aztán ott lehetne még sokkal több menő beszólás, hasonló szintűek, meg szóviccek, meg ilyen "túlmenőzések", szóval nem a grafika meg az ilyenek számít Duke-nál, hanem a túlspékelt menőzési faktor.

    Amúgy igazán kitalálhatnának még speckó fegyvereket is, szintén speckó halálokkal meg kivégzésekkel. :-)

    Amúgy összességében véve nem rossz a játék, bár nekem nem voltak irrealisztikus elvárásaim. :-)
  • tommygear
    #6805
    kész
  • 5c0rp330n
    #6804
    ez oke, de ha az en hsz-emet kitorlod, akkor az a minimum, hogy a trollkodo tudatlanok szardobalasat is torold ki, mert az en hozzaszolasom nagyreszt meg konstruktiv volt azzal ellentetben amire valaszoltam es kizarolag a szardobalasrol szolt. szoval vagy kitorlod azokat is, vagy egyiket sem, ilyen nincs, hogy csak az enyemet torlod. nem azert irtam be, hogy valaki csak ugy egy gombnyomasra kitorolje. mikozben a total ertelmetlen szardobalasok ott viritanak most is (lasd: pl #6758)
  • ntex
    #6803
    Megyek és lövökre jobb a Serious Sam :P
  • Diezel
    #6802
    Igen. Amúgy a játékmenet bejön egy fárasztó nap után a melóban, csak megyek és lövök némileg visszajön a régi Duke 3D-s érzés. azzal viszont nem értek egyet hogy csak 2 fegyó lehet nálunk egyszerre. a crysisban oké mert az amolyan realisztikus hatású, de duke pont egy ilyen izomarcú tökmagot rágó hipercsávó aki fél kézzel legyőzi az egész idegen brancsot.. akkor lehessen már nálunk az összes fegyó is egyszerre
  • strebacom
    #6801
    Meg a nagyfaxúak.....
  • ntex
    #6800
    Ha már van egy ilyen lehetőség a játkban kihasználom, és am legnehezebb fokozaton bizony kifekszel 3-4 találattól :D És bizony nem egyszer volt hogy nem értem el a következő fedezékig mire lejött a láthatatlanság és kapásból szétdaráltak XD
  • tommygear
    #6799
  • MrAndree
    #6798
    Valamint a rendkívül bölcs harcosok. Hogy ki melyik kategória azt meg az idő majd eldönti. :)
  • strebacom
    #6797
    Ez a baj hogy nalam is ilyen::::
  • MerlinW
    #6796
    Ne a pixeleket számold, hanem játssz a játékkal az istenért :))
  • MerlinW
    #6795
    Tudod kik lopakodnak? A gyávák:)
  • Diezel
    #6794
    Sűrű bocsánatkéréssel tartozom Ultrának a pár nappal ezelőtti arrogáns beszólásomért. Ez nálam ULTRA grafikai beállításoknál így néz ki Ez normális vagy valamit én rontottam el?

    hmm.. lehet jobb lett volna ha 2001-ben kiadják és nem Crysis grafika után látjuk ezt (szerintem)

  • tommygear
    #6793
    #6761
  • ntex
    #6792
    Osztom... :D Én is végiglopakodtam elsőre Delta Force fokozaton a játékot XD
  • gregtom6
    #6790
    Lol.

    dronkZero: Hát én próbáltam lopakodni, csak épp az egyik helyből nem találtam másik helyet, ahol el tudtam volna rendesen bújni, a lopakodó képesség meg elfogyott addigra.
    De nem egyszer volt, hogy azt hittem, nem látnak a fa mögött, mert én se láttam az ellent, feloldottam a lopakodást, és kiderült, h látnak.
    Jobb búvóhelyet meg épp ott nem találtam sehol.
  • dronkZero
    #6789
    Az első nem.
  • Shep
    #6788
    Tudom ,hogy ilyen volt de ettől még nem tetszik :)
  • dronkZero
    #6787
    Szerintem te voltál béna a Crysisban, én speciel elsőre, legnehezebb fokozaton végiglopakodtam a játékot. Aztán a Warhead-et is. Az az állításod, hogy a nanoruha lopakodó módja hasznlhatatlan, tényszerűen hülyeség.

    De pl az AI bekeríti a legutolsó pozíciódat, ahol láttak, meg ha zajt csapsz, azt is lereagálják, szerintem ezt értelmezted te használhatatlanságnak, de ez az AI erénye, plusz user error.

    A másik fele a dolognak, hogy a "komoly" Crysis több ökörködésre ad lehetőséget, mint a "poénjáték" DNF. Persze ahhoz játszani kell vele, meg kell saját ötlet, nem arcodba nyomott szarós-fingós "poén"...

    A Far Cry 2 viszont tényleg egy kalap szar.
  • DOGMAN
    #6786
    Sok kritika éri a játékot, hogy világítanak a gombok meg a földön a fegyverek, meg az ajtók, hogy merre menj.
    Game optionsban a 2Show hint"-et ki kell kapcsolni... mif.szért nincs ez alapban kinyomva PC-n? :D
  • strebacom
    #6785
    Ember! Akkor nem igen ismersz, a Crysis1 az igen de a 2 az egy hányadék, megvettem de gondoltam szétttaposom a lemezt és felteszem a Youtoubera...de eladtam.....A FarCry2, meg a maga szar pályájaival a nooboknak való 5-10 éves kisfaxú pöcsöknek........
    No most már ismersz....