7639
Duke Nukem Forever
  • Fpocok
    #6869
    Ááá... ezt nem lehet megölni.
  • Fpocok
    #6868
    Már rég meg lett volna, ha nem csal a gép.
  • Shep
    #6867
    Be kell húzódni a fekete kisbusz mögé.
  • Fpocok
    #6866
    Basszus, már 16odszorra ugrok neki a gátas bossnak :S
  • xxxpaulxxx
    #6865
    Hát csak tudod... manapság így jobban eladható egy játék:)
  • tommygear
    #6864
    de igen, csak ez multiban nem állja meg a helyét
  • xxxpaulxxx
    #6863
    Mert maga az alapjáték nem értelmetlen lövölde:DD

    Amúgy ez a multi ilyen tipikus DM... mint a Quake meg az UT-k... túl sokszor láttuk már ezt
  • tommygear
    #6862
    értelmetlen lövölde ez a multi, nem kellett volna bele
  • johny85
    #6861
    így végigtolva a gamet,nem volt egy nagy durr.Kb 10 évvel ezelőtt nagy game lett volna,de mostanság elég gyenge,rövid,semmi spec.effekt,physx 0.
    Mesterséges inteligencia kb dos-os színvonal.
    Nehézségi szint is lol,egyszer túl nehéz(elfogy az ammo)máshol meg semmi gebasz.Ugrálos részek megint csak lol,újra kezdem vagy 30x.
    Egyszer végig lehet tolni,de ennyi.
  • xxxpaulxxx
    #6860
    Hmmm... azt hittem, hogy az autós jelenetek idegesítőek lesznek, de egyáltalán nem... abszolút kellemesek:)

    Viszont a Mighty foot az itt a verda neve lenne? Nanehogymár!!!:D
    És ezzel mi a helyzet?:D
  • xxxpaulxxx
    #6859
    Ezen most röhögtem egyet:DD

    "Damm... Desert road... no gas... and no CHICKS":D
  • Rage47
    #6858
    igen
  • Diezel
    #6857
    Csak én fedeztem fel hasonlóságot (illetve pontos mását) a szteroidok és a Doom Berserk-je között?
  • dronkZero
    #6856
    És nem a grafika miatt.
  • morzsi555
    #6855
    Az olvasók pontjait ki nem szarja le :)
  • Chipii
    #6854
    Pont azon gondolkoztam, ha a crysis 2 motorjával és grafikájával menne, mekkorát ütne:)
  • Chipii
    #6853
    olvasók pontjai ugyanott: 6.1, 6.7 :)
  • morzsi555
    #6852
    GameSpot PC Review 3.5 :)
    IGN PC 5.5 :)
  • dronkZero
    #6851
    Mi, olyan bajod van, mint a csókának a Mementóban? Az előbb kérdezted, hogy miért gagyi... Ez, amit írtam, úgy mondjuk egy szóval, hogy gagyi.
  • Ironman2
    #6850
    Hát nem egy Crysis 2!
  • Rage47
    #6849
  • reménytelen
    #6848
    Jaja, erről írtam #6806-ban.
  • Shep
    #6847
    Nem igazán értem, hogy ezt miért írod de ki mondta, hogy nem?
  • dronkZero
    #6846
    Na ne mondd már, hogy nem látod, baszki! Az egész Duke imidzs egy ZSkategóriás Schwarzenegger-utánzat keménykedős faszagyerek, aki simán elmenne egy ZS-kategóriás akciófilmben. Nézd már meg, hogy a beszólásait milyen filmekből vették!

    Nagyjából az egész Duke téma egy nagy "annyira szar, hogy az már jó" poén.
  • dronkZero
    #6845
    Na mondjuk kb ez az egyetlen dolog, ami régen is pontosan tökugyanilyen volt.
  • Shep
    #6844
    Ha már legagyizol valamit akkor legalább vennéd a fáradságot és pár szóban leírhatnád miért is az, mert ez így csak egy értelmetlen leszólásnak tűnik.
  • stupido
    #6843
    Ezt a játékot a film+-os zs kategóriás filmekhez lehet csak hasonlítani. MEGAGAGYI. Pedig régen imádtam vele játszani, de ez most valami siralmas...
  • Diezel
    #6842
    csak szimplán elmentem a szörnyek mellett, néha nekimentem a sípcsontjuknak az fájt nekik : D
  • Sir Cryalot
    #6841
    Én már azon is röhögtem hogy "kiadták a multi fejlesztését" , hát lehet hogy az első CS alfával több meló volt.
  • Fpocok
    #6840
    Bár nem tudom milyen lehet PCn a multi. Biztos jobb, mint konzolon... de ezt nézzétek meg. Laggos, irányíthatatlan szar. És van aki még fizet is ezért.... a sok lúzer.
  • Frank99
    #6839
    már sejtem, hogy nincs vége, ha visszaolvastál, azóta tovább is jutottam...
    de köszi!
  • wesker24
    #6838
    Az még nagyon nem a vége jó ha a játék közepénél tartasz ! xD

    Amugy a 3 mellű Alien Queen tényleg ott van a szeren !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én most annál az istenverte fogaskerekes résznél vagyok amikor miniatűr változtaban kell átjutni a forgó fogaskerek lyukain nem kicsit nehéz !
  • tommygear
    #6837
    #6836
  • Chipii
    #6836
    Nem kell megölni őket, csak átjutni:)
  • IXEMGabeo
    #6835
    érdekes game, ez a kisautó vezetés furcsa, de szokható:D hogy oldottátok meg, amikor aprók voltatok, mivel spóroltátok meg a töltényeket? nehéz kicsiként megölni a nagyokat, vagy a kocsival ökleltétek fel a szörnyeket esetleg?
  • ZTM
    #6834
    Na végigtoltam...

    Bár nem játszottam az előző részével, nem tudhatom milyennek "kéne" lenni ha szabad ilyet mondani de, nekem kurvára tetszett!

    Nem tudom mi ez a sok lehúzós teszt, a grafika egész jó ha bár bőven van szebb és jobb grafikus motor de, szerintem ez is elviselhető, nem csak ez számít, a játékmenet pompás végig élveztem, a kis fejtörők is egész pofásak benne.
    Mindent összevetve nekem nagyon tetszett és szerintem ha nem is tökéletes megérdemli az elismerést!
  • gregtom6
    #6833
    Ja, ezt én is észrevettem. Szaladtam, és pont, direkt elémlőttek, úgy, hogy én pont beleszaladjak.
    És még akkor lepontozzák a mestintjét a játéknak, hát nevetséges.
  • berlinboy6329
    #6832
    És másfélszer annyi új map,mint a mostani singleben összesen..

    Viszont lehet h fos a játék meg ilyenek,lehet mondani,de végre van benne vmi amit azért hiányoltam már eddig mindenből...A játékok 99%-ban ugyanis ilyen nincs...

    Hogy ha megdölgik vki,akkor ne tudjunk már keresztül menni rajta,meg belefeküdni a hullájába...Legyen az ember,állat v akár élettelen dolog....Minden játékbane gyszerűen átgyalogolok rajta...

    Meg az octabrainek,amik rohadtul idegesítőek...Hardon toltam,kaptam egy lövést odalett az életem 96%-a...Ráadásul mocskosullő,amit szeretek..Nem az h darál,oszt a 95%-a mellé megy,hanem elém lő,én meg belesétálok..Főleg ha többen vannak,mozdulni sem lehet.
  • ZZ88
    #6831
    Jó hogy mondod, bánom, hogy bepipáltam az indításnál.
  • Frank99
    #6830
    én egyedül, mert a nem akartam a gyereket 13 évesen vibrátorral flusztrálni, azt hittem az alien királynő az a vége.....