7639
Duke Nukem Forever
  • Shep
    #7070
    Az a 2009-es verzió kicsit hosszabbnak és érdekesebbnek tűnik főleg a második része a játéknak, abban ugye kellett volna Bombshellel is menni, bár hát hátha a DLC-ben benne lesz. (ami majd lehet kiderül ,hogy csak kacsa)
  • woy
    #7069
  • kill3r21
    #7068
    néztem a 2009es videót, kb azóta nem változott a grafika....2009 nyarán kijött volna akkor ütött volna...
  • MrAndree
    #7067
    Na látod ez például nem is hangzik rosszul. Dolgozz még rajta kicsit és mehet a forgatókönyv Hollywoodba.
  • dronkZero
    #7066
    Igen, most már kezdek megvilágosodni! A 3DRealms a fejlesztésre szánt pénzeket egy agymanipulátor kifejlesztésébe fektette, és mára az egész világot a kontrollja alatt tartja!

    A játék sem jelent meg, mi már mind 1997 óta a saját ürülékünkben fetrengve nyáladzunk, csak közben azt hisszük, hogy megjelent a játék és játszunk vele!

    Igen, igazad van, biztosan így van!
  • MrAndree
    #7065
    Amúgy meg a vita tárgya itt elsősorban az volt, hogy a 3DR ezt a játékot jobban csinálta volna meg mint a GB amire én mertem azt mondani, hogy ez nem feltétlenül igaz. Bocsánatot kérek ezért.
  • MrAndree
    #7064
    Örülök, hogy érted a poént. Nem tudtam, hogy amit te mondasz az igaz, csak azért mert olvastad valahol meg ezt mondták itt-ott.
  • dronkZero
    #7063
    Na igen, ha nem az a lényeg, hogy mi igaz, hanem hogy mi az izgi, akkor persze, csináld csak.

    Következményeképp meg hülyének fognak nézni sokan.

    Valamit valamiért.
  • MrAndree
    #7062
    Szeretem az összeesküvés elméleteket. A legszimplább magyarázatok unalmasak.
  • Fpocok
    #7061
    Azokkal ne foglalkozz. Azok pénzért csinálják. Inkább hidd el, amit a haver mond... de ezt nem csak azért mondom, mert jókat mond róla.
  • dronkZero
    #7060
    Nem, általában én szembesítem az embereket a hülyeségükkel.

    De most komolyan, gyártasz egy DNF-es összeesküvés-elméletet, mi a faszt vársz reakcióként a "hát te hülye vagy, baszdmeg"-en kívül?
  • MrAndree
    #7059
    Na mondjuk ez nálam is így van.

    Megjegyzem, a játékot még nem próbáltam mivel a messzi Angliából kissé lassan postázzák ide, szóval fogalmam sincs tetszeni fog-e. Szóval a sok 3 pontos kritika baromira megnyugtató. Mondjuk ismerőseimnek meg tetszett szóval majd kiderül.
  • Shep
    #7058
    Nem lenne vele semmi bajom hiszen magamtól vagyok ilyen hülye, nincs szükségem továbbképzésre.
  • MrAndree
    #7057
    Gondolom gyakran szembesülsz te is ezzel a problémával.
  • MrAndree
    #7056
    Ha én megkérdezem tőled, hogy "te magadtól vagy ilyen hülye vagy képzed magad?" akkor az is csak egy kérdés?
  • dronkZero
    #7055
    Ha hülye vagy, akkor azt szóvá teszik az emberek. A világ már csak ilyen gonosz.
  • Shep
    #7054
    Szerintem azért tűnik az a legjobbnak, mert másabb a sztori, meg ott a szamaras papa is :)
  • MrAndree
    #7053
    Hát még ez is jobban hangzik, mint azt hogy kőkeményen dolgoztak rajta, csak annyira jóra akarták, hogy inkább eltolták még 10 évvel...
  • exact6
    #7052
    Jaja, attól elfog valami retró hangulat, mint mikor a Duke3D-vel játszok. Valahogy az Duke-osabb (bár lehet, hogy csak a grafika miatt, mert emlékeztet rá? ;P)
  • Shep
    #7051
    Nem lehetett kiadni, mert nem is csinálták a játékot az csak egy trailer volt direkt, hogy a népet vakítsák vele.
  • wesker24
    #7050
    Jaja a 2001-es Duke Nukem-et kellett volna befejezni és kiadni mostani szintre !
  • Shep
    #7049
    Milyen személyeskedés? Egy kérdést tettem fel, hogy te annak vetted a te gondod. Ez a személyeskedés ezen a fórumon valami mánia lehet, vagy nem tudom. Érdekes módon régen nem volt ilyen, oda lehetett szólni a másiknak ha nem tetszett valami ma meg már ha a legapróbb dolog is "ne személyeskedj". Istenem!
  • MrAndree
    #7048
    Azt kellett volna befejezni és kiadni.
  • Shep
    #7047
    Engem a 2001-es érdekelne leginkább, mert az tök más volt, mint a későbbiek.
  • MrAndree
    #7046
    Elfogytak az érvek és jön a személyeskedés? Vártam már mikor jutunk el ide. Tovább tartott mint gondoltam...
  • exact6
    #7045
    Azért jó lenne ha a közeljövőben elérhetővé tennék az eddigi Duke verziókat, mint anno a Duke3D bétáját az 1 éves évfordulón. Tök szívesen kipróbálnám őket... :)

  • Shep
    #7044
    Akkor ajánlom figyelmedbe az extrák menü alatt elérhető idővonalat!
  • Shep
    #7043
    Amúgy te néha gondolkozol is vagy csak úgy spontán ontod magadból az okosságokat?
  • MrAndree
    #7042
    Elolvastam kb. mindent amit akkortájt írtak amikor becsődölt a cég, és pontosan az jött le belőlük, hogy gőzük sem volt már, hogy mit csinálnak...
  • MrAndree
    #7041
    Volt mennyi, 30 perc videó egy 8 órás játékból, amiben valószínűleg mutogatták a leginkább elkészült részeket? Az infók meg? Messziről jött ember azt mond amit akar ugye, kicsit nehéz komolyan venni akárkitől 3DRnél a DNF esetében, hogy "majdnem kész volt". Ja, már 8 éve majdnem kész volt. :) Persze boldogan ringassa magát mindenki abba a hitbe, hogy ha adnak még fél évet 3DRnek akkor ez egy kurvajó játék lett volna amit a GB másfél év alatt elbaszott, de attól ez még nem lesz igaz.
  • bertino
    #7040
    metalt birjatok ?
  • Shep
    #7039
    Olvass már el pár cikket a DNF fejlesztéséről, hogy mi miért történt stb, aztán gyere vissza.
  • MrAndree
    #7038
    Vagy gondolod, hogy a kiadó átugrott 3DR-hez körülnézni, látták, hogy 2 hónap múlva kész a játék és ekkor úgy döntöttek, hogy inkább elzárják a pénzcsapot? Ugyan. Bármit is hisznek a népek, nem hülyék dolgoznak ott, látták ők pontosan, hogy ha 3DRen múlik akkor még 5 év múlva is "when it's done".
  • Shep
    #7037
    Jó nem vitázom veled, mert nem olvastad el a játékról szóló infokat, nem nézted a 2009-es videokat stb.
  • MrAndree
    #7036
    Az valószínűleg minden volt, csak nem kiadás közeli.
  • Shep
    #7035
    Csak az a gond ,hogy mikor a GB átvette, egy kiadás közeli játékot vett át összetákolták, kivettek, átvariáltak dolgokat meg összehoztak egy szar konzolportot.
  • Fpocok
    #7034
    "Ha a GB most kap lehetőséget és mondjuk 2-3 évet hogy csináljon egy saját Duke játékot akkor le tudnak tenni olyat az asztalra, hogy senki egy szót se szólhasson."

    Ebben reménykedem én is.
  • MrAndree
    #7033
    Éppen ezt mondom. Túl jó játékot akartak, egy olyat amit viszont képtelenek voltak összehozni. De ez nem is változott volna, elüldögéltek volna még rajta ők 10 évet is, ha a kiadó nem húzza ki a dugót. Gearboxnak meg valószínűleg ki lett adva, hogy van másfél évük, hogy befejezzék, így ilyen "apróságok" mint például engine csere szóba se jöhettek. Ha a GB most kap lehetőséget és mondjuk 2-3 évet hogy csináljon egy saját Duke játékot akkor le tudnak tenni olyat az asztalra, hogy senki egy szót se szólhasson.
  • Shep
    #7032
    Most őszintén te nem láttad a videokat, hogy készült a játék, állandóan engine-t cseréltek változott az egész koncepció stb? Egész egyszerűen túl jó játékot akartak és átestek a ló másik oldalára ezt unta meg a TT.
  • MrAndree
    #7031
    Akkor ugyan miért is nem tudott a játék megjelenni 12 évig ha tényleg dolgoztak rajta? Ennél komplexebb játékokat fejeznek be 3 év alatt. Oké, tegyük fel, hogy tényleg csinálták. Ez esetben viszont olyan játékot akartak csinálni amit nem lehetett megvalósítani. Lehet, hogy ha megjelenik olyan formában ahogy ezt a 3DR elképzelte akkor ez lett volna minden idők legjobb játéka ami után kb. be lehet zárni a játékipart mert megszületett a tökéletes. Csak éppen nem jelent meg, pont azért mert esély sem volt rá, hogy egy ilyen játékot össze tudjanak rakni. 12 évnyi parasztvakítás után meg nehogy már még a 3DR-t kelljen hiányolni, hogy "jaj, miért nem ők".