7639
Duke Nukem Forever
  • dronkZero
    #7110
    És azt tudjuk, hogy ebben a forevá-ban miért lett Duke ilyen mélynövésű seggdugó?
  • Shep
    #7109
    Nincsen kod utálat, azokat is szeretem csak mivel az manapság a sláger játék ezért azt írom, de írhattam volna bármi mást is. Fantáziádra van bízva.
  • PunkZoli
    #7108
    nemlehet
  • dronkZero
    #7107
    Nemtom, mire ez a nagy CoD utálat, azokat is végig lehetett játszani egyszer. Meg ezt is.

    Többet meg egyik sem érdemel.
  • Shep
    #7106
    Hát még így is jobban élvezem, mint a COD-ok nagy többségét.
  • dronkZero
    #7105
    Te akarod legnehezebb fokozaton csinálni, élvezd ki szépen a 87. próbálkozás minden másodpercét is! :D :P
  • Shep
    #7104
    Azt próbáltam de 2 kell nekik és mire végzek az első 3-al már küldi a következő 3-at, gyakorlatilag soha nem ér véget és a dolog és kicsinálnak.
  • Jaka923
    #7103
    Pipe-okat dobálj hozzájuk, szépen magukhoz szívják és bumm!
  • Shep
    #7102
    Ja ok. Mikor rendesen meg kell ölni, hogy csináltad. Egyszerűen esélytelen vagyok. A kis retkek állandóan jönnek ráadásul a devastator ugye szart nem ér ellenük, mert visszalövik, így aztán csak magamat ölöm meg vele, arról nem beszélve, hogy a nagy dögöt is alig sebzi.
  • tommygear
    #7101
    valamit rosszul olvashattál
  • Gergosz2
    #7100
    Omg ezt a játékot tényleg 10 évig fejlesztették?

    Olvastam hogy már 10 éve lekezdték, de abba hagyták, meg sok fejlesztőcsapatnál járt már a game.

    De azt hittem hogy a gearbox előről kezte és nem lol!

    Annyira szidják ezt a játékot ideje lesz beszereznem.
  • Jaka923
    #7099
    Én is a legnehezebbről beszéltem.
  • fery02
    #7098
    Vagyis rajzgyűjtemény, érthetőbben. :)
  • fery02
    #7097
    Tud valaki olyan oldalról, ahol gyűjtőképek vannak DNF játékbeli rajzokról?
    Nagyon érdekelne. :)

    (korábban már láttam egy rajztehetséget igen, arról tudok. :))
  • Shep
    #7096
    De ez nem a sima hard fokozat hanem a legnehezebb amit egyszeri végigjátszás után bead. Egyébként megcsináltam de kutya nehéz vagy 20x biztos próbálkoztam és mikor megvolt a nyerő módszer akkor is kellett még legalább 5 próbálkozás mire sikerült. Most ott hagytam abba mikor végérvényesen el kell intézni a nagyot. Hát ez sem lesz egy 5 perces menet úgy érzem.
  • Jaka923
    #7095
    A holoduke + sör kombót inkább pont az anyára tartogasd. Az elején fedezékből szedd le a kis dögöket, majd amikor megjelenik az anya, aktiváld a holoduke-ot és a telepített géppuskával lődd. Ha minden jól megy, a holoduke lejáratakor már alig-alig lesz élete, amit a rakétavetővel tudsz gyorsan levinni. Szívós a dög, a végleges harc még nehezebb lesz majd vele.
  • Shep
    #7094
    Valakinek sikerült már legnehezebb fokozaton azt a részt megcsinálni, mikor jön vagy 10 csápos mocsok és utána meg előjön a az anyjuk? Egyszerűen képtelenség, mert addig eljutok ,hogy lelövöm nagy nehezen holoduke+sör kombóval a 10+ kicsit de utána a nagy szétkap a kék lövedékével.
  • Shep
    #7093
    Én azért még reménykedem a single player DLC-ben. Hátha ott benne lesz az úgymond fő boss harc.
  • dronkZero
    #7092
    Igen, ezt lehetett érezni a játékban is, hogy az a főszörny csak egy "placeholder", újrahasznosított ellenség bebaszva az "igazi" helyére, amíg az kész nem lesz... csak ugye az már soha nem fog elkészülni.
  • Shep
    #7091
    És akkor mi van?
  • woy
    #7090
    van talán 1cm is ezen a képen ami nem homályos
  • dronkZero
    #7089
    Mert nem bírja az engine.
  • Krinyo
    #7088
    Engem inkább az érdekelne, hogy miért csak 2-3 ellenféllel lehet egyszerre megküzdeni. Inkább lett volna 10-15 gyengébb ellenfél, mint 2 erősebb.
  • woy
    #7087
  • woy
    #7086
    :D
  • Shep
    #7085
    Ez is érdekes azért, látszik, hogy eredetileg a gátas rész sem olyan lett volna, mint amilyen most. (régen volt már elfelejtettük)
  • Shep
    #7084
    Azt nem értem ,hogy a GB miért változtatott az árnyékoláson, ez pl. sokkal jobban mutatott, mint ami a véglegesben van. :(

  • Diezel
    #7083
    LOL.. Duke Nukem Titty Cityben az egyik helyiségben az asztalon forog egy ilyen Inception-os pörgettyű amiből rá lehet jönni hogy duke álmodik
  • Benedek
    #7082
    PM ment...
  • Ryder62
    #7081
    köszi működik de nem tudok chaptert választani

    Most kezdi nagyon fölb*szni az agyam ez a szar.
    Érdekes elsőre semmi baja majd mikor másodjára tolnám végig (sőt még élveztem is) erre gondol egyet és mindig ugyan ott kifagy. Imádom
  • tommygear
    #7080
    #6996
  • Ryder62
    #7079
    hi

    valaki megtud dobni egy save fájllal? A mighty foot pályán mindig kifagy Nyomorék játék persze múltkor eljutottam a chapter 18-ig és nem volt semmi baja. Újra kezdtem erre tessék...

    Ha valaki megtudna dobni az azutáni pálya save fájllal akkor megkösszöném.
  • Fpocok
    #7078
    Akkor eddig csak elkerültem :D
  • Shep
    #7077
    Ez már a demo idején megjelent.
  • Fpocok
    #7076
    Kiváncsi voltam mikor jön az első ilyen "videó".
  • RelakS
    #7075
    és közben hallgatta, ahogy a katona áradozik, hogy milyen fantasztikus terv :D
  • Ryder62
    #7074
    Na neee :D Ezzel biztos elvolt egy darabig
  • MrAndree
    #7073
    Az igen.
  • CalebJoe
    #7072
    tud valamit a játékos, ha volt már sry
  • Bence94
    #7071
    engem is az nagyon érdekel hisz amit most kaptunk elvileg "ugyanaz" az anyag csak megvágva, kiegészítve vagy tönkretéve na ezt nem tudom.Nem játszottam még vele mert nekem is lassan jön júkéből, de szerintem tetszeni fog.Ez 2 fegyver limit dolog és sok ezer másra jó lenne egy magyarázat...