7639
Duke Nukem Forever
  • ZZ88
    #7153
    A lifajtó elé dobtam neki 4 csőbombát, azt egyszerre rányomtam, utána már nagyon gyorsan ment, még 1* kösz.
  • Fpocok
    #7152
    Ez a legendát megölték duma hülyeség.
    Szerinted jobb lett volna, ha nem jelenik meg, és soha semmilyen duke játék nem lesz? Szerintem nem.
    Kijött végre a legendás DNF? Igen.
    Szar lett? Igen.
    Történetet folytatta? Igen.
    Duke hangulat megvolt? Igen.

    Szóval kicsit túlságosan felfújod a dolgot... kijött egy duke hű rész, ami szar volt... köszönhető a sok huzavonának. Ettől még nem halott. Szóval relax... várunk pár évet és jön a minőségi duke játék.
  • ZZ88
    #7151
    Köszi, kipróbálom, nekem a többivel közel se volt ennyi gondom, de fáradt is vagyok, biztos ezért.
  • Shep
    #7150
    Sajnállak ,hogy ennyire megzuhantál egy játék miatt. Borzalmas lehet de tényleg.
  • Fpocok
    #7148
    Aki azt mondja, hogy egy nagy szar, nincs benne semmi jó, az hülye.
    Aki azt mondja, hogy tökéletes a játék, az is hülye.

    Ennyi idő után átvették is kiadták... ez tudod mit jelent? Hogy most már nincs megkötve a kezük, dolgozhatnak nyugodtan a következő részen.

    "mert eddig tart a sokk, hogy ENNYIRE tönkrekúrták ezt a legendát. "

    Öööö... hát ez is egy nagy hülyeség.
  • Shep
    #7147
    A doboz körül kell körözni és pl. shotival lelőni. Gyerekjáték, az egyik legkönnyebb Boss.
  • Rage47
    #7146
  • ZZ88
    #7143
    A Shrink Machine part II nél, elakadtam ebben a rohadt Bossban, mi a nyerő taktika?
  • Fresh Duke
    #7142
    A gond az, hogy folyamatossan fikázza a játékot. Ha nem tetszik ne járkálj ide, hanem ugass a kod topikban. Bejössz, egyszer leírod, hogy nem jött be, elmész, és ennyi.
  • grebber
    #7141
    Soha nem értem az ilyen kommenteket.Sok embernek nem tetszik na és?
    Ez a játék topikja ha 50 ezer magyar tolja és 50 ezren írják ide hogy egy rakás szar szerintük (szerintem is) akkor mi van?
    Istenítse az is akinek nem tetszik vagy nem értem.
    Had írják be legalább látszik 100-ból 10 embernek bejön.
    Nem mellesleg a FEAR 3 valóban hulladék.
    Az meg a másik nem mellesleg,hogy attól még valami rakás szar végigviszem,mert akkor merg a sok nagyfejű azzal jönne "végig se vittem mit ugatok".Így legalább a végigjátszás után mondhatom hogy szarok!
  • Diezel
    #7140
    végig olvastam zéró fröcsögését, de hasonló véleményen vagyok, mint a többiek: ha nem tetszik, ne játssz vele. nekem tetszik, én játszok vele, shepnek tetszik, ő is játszik vele, és a többiek is. mindenki tudja hogy hogy sikerült, de ez már egy kicsit unalmas, hogy még mindig a szapulás a divat (amúgy megjegyzem mostanában minden megjelenő új játéknál ezt csinálják - lásd fear3 topik . és lefogadom a fear3mat is csorgó nyállal játsszák végig alvás meg evés nélkül, de az is szar : DDD

    az autó fizikájáról meg annyit hogy ez már kötekedés a köbön, hogy szar az autó fizikája, ez egy FPS, nem egy versenyszimuláció.
  • tommygear
    #7139
    unalmas vagy nagyon
  • Jaka923
    #7138
    Hallgass Shep-re és ne rontsd itt a levegőt!
  • Shep
    #7137
    Hát mert talán nekem tetszik a játék és leírom a tapasztalataimat. Szerinted meg egy gyenge játék, nem is igazán tetszik neked de mégis azzal töltöd az idődet, hogy itt ócsárolod (érdekes). Nekem ha nem tetszik egy játék, max egyszer leírom és utána még a topic felé se nagyon nézek, minek foglalkozzak olyan dologgal ami nem tetszik.

    Egyébként valószínűleg a warez miatt volt gondja a srácnak, mivel az eredetivel az égvilágon semmi bajom nem volt. Buggal is csak 1-el találkoztam az is grafikai volt és nem pedig a játékmenetet befolyásoló.
  • MerlinW
    #7136
    Azért mondom, sorolhatnánk itt reggelig.
  • URH
    #7135
    Splinter cell 4nél is az egyik release nagyon szar volt.
  • MerlinW
    #7134
    Az lehet, de a legál DNF 5mp alatt tölt és nálam sosem omlott össze 2 végigjátszás alatt. Egyébként nem tudom hány ujjad van, mert ezek mind bugosak voltak legalább a crackfix-ig: Mirror's Edge, Fable 3, Witcher 1-2, DNF, Assassins Creed 1-2, Mass Effect 1-2, HL2, Crysis, Alice Madness Returns, Dead Space 2, Bulletstorm, COD4, Stalker, Mafia 2, POP:FG, Just Cause 2, Saboteur... folytassam?
  • URH
    #7133
    Tényleg sokkal bugosabb a tört verzió. Persze ez nem minden játékra jellemző.
    De erre jó példa megint csak a HL2. Ott is voltak problémák a törtel.
  • dronkZero
    #7132
    Ja, persze, jó kifogás. Kb egy kezemen meg tudom számolni az elmúlt 10 évből azokat a játékokat, ahol a crack baszta tönkre a dolgot...
  • MerlinW
    #7131
    Mert warez...
  • URH
    #7130
    Szerintem meg semmivel sem volt jobb a HL2-es autós részeinek a fizikája. Ott is kb. papírkönnyűnek tűntek a kocsik.

    És még mindig nem a kritikával van a bajom, hanem az előadás móddal.
  • dronkZero
    #7129
    Nem, mi?
  • Ron Ragm
    #7128
    "Daikatan feeling :D"
    Nana, azért túlzásokba ne essünk.



    DNF legalább bugmentesen és crash nélkül fut.
  • dronkZero
    #7127
    Bazdmeg, de ha BORZALMAS a fizikája, akkor mit írjak?

    Igen, jól látod, az Unreal Engine tökéletesen alkalmatlan a járművek kezelésére. Éppen ezért elbaszott kurvanagy HIBA volt próbálkozni vele. Egyébként a Source jobb munkát végzett, ott egész korrekt a dolog.

    Azt meg, hogy téged mi érint kellemetlenül, őszintén leszarom. Attól, hogy neked nem TETSZIK a kritika, nem lesz baromság.

    Én a kedvenc játékaimat is objektíven szemlélem, nyugodtan jöhetsz fikázni bármit, ha úgy tartja kedved.
  • URH
    #7126
    Én biztos nem baszogatnálak emiatt, hogy nem küldted ki. Általában én se pörgetek ki valamit, ha nem tetszik.
    Elvakult fan sem vagyok. Sokkalta jobb volt a 3d annak idején. De ilyen baromságokat, azért nem írnék, hogy rossz az autós rész fizikája meg mit tudom én. Mondj egy zárt terű fps-t, amibe a járművek fizikája jobb ennél. Hát nem tudsz, mert nincs. Ez egy ilyen műfaj, nem kell el várni tőle olyat, amit sose nyújtott. Lásd, ha veszel egy családi autót, ne várd tőle, hogy olyan lesz mint egy enzo ferrari.

    Nem a negatív kritikával van a baj. Hanem, miért kell ilyen idióta gusztustalan módon az ember arcába mondani folyamatosan, hogy szar-szar és kb. ennyi.

    Vagy menjünk át mi is a te egyik általad kedvelt játék topicjába írogatni 2-3 szavas értelmetlen lehúzásokat? Mert hát ugye ez egy nyílt fórum, megtehetjük. Sőt mindjárt végig megyek a játék topicocon és beírom mindhez, hogy egy szar de azért 5-6 órát játszottam vele.
  • sz4bolcs
    #7125
    Najó, DNF-nél láthatólag nem voltak a fejlesztőknek különösebben nagyratörő álmaik, mint Romeronak a Daikatana esetében. :)
  • sz4bolcs
    #7124
    Daikatan feeling :D
  • sz4bolcs
    #7123
    Ma vittem végig a játékot, gondoltam, beírok valamit, de szóra sem érdemes...
  • dronkZero
    #7122
    Ugye milyen kurvajó nekem?
  • Fresh Duke
    #7121
    Irigylem a sok szabadidődet: hogy jut időd végigvinni egy játékot (amit utálsz), egész nap szidni azt a topikjában, és emellett még mindig van időd kiverni a posztjaidra.
  • dronkZero
    #7120
    Én aztán nem érzem magam kellemetlenül egy cseppet sem... :P

    Ha nem játszottam volna végig, akkor most azzal baszogatnál, hogy mit pofázok, ha nem is láttam, úgyhogy nyasgem. Különben meg olyan könnyű és rövid volt, hogy igazán nem volt tétel végigjátszani.

    Ahhoz meg szokjál hozzá, hogy ez egy nyilvános fórum, és nem csak elvakult fanok járnak ide.
  • URH
    #7119
    Bírom az ilyet. Idejön a játék topicjába és fikázza, mintha a világ legszarabb játéka lenne, aztán még ő érzi kellemetlenül magát, hogy vissza szólnak neki, akik kedvelik ezt a gammát.

    Másik, amit szeretek ha valaki szarnak nevez egy játékot, de azért kipörgeti. El tom képzelni a gondolat menetet, ahogy haza jön a 8 óra melóból vagy suliból: "Hmm, mit csináljak mai kevéske szabadidőmben? Áá meg van játszom a DNF-bel utálom mint a szart és irritál minden egyes része, de azért elkúrom rá mindennap a kevéske szabadidőm és végig játszom."


    Shep azért írogat ide, mert szereti ezt játékot. Ellenben te csak itt Eliteskedsz és szidod ezt a játékot, meg bele kötsz minden apró kis szarságba. Én személy szerint nem kedveltem a kalandjátékokat még se megyek oda, hogy mekkora szar ez meg az.
    Ezek alapján szerintem jogosan mondja a csávó, hogy unatkozol.
  • dronkZero
    #7118
    Mondja ezt, aki egymaga 80%-át gyártja ennek a topicnak...
  • Ron Ragm
    #7117
    Leginkább az a legnagyobb probléma vele az embereknek hogy monoton, unalmas és nagyon fillernek érződik amit csak azért raktak bele hogy elhúzza a játékidőt.
  • Shep
    #7116
    Te kurvára unatkozhatsz szerintem.
  • dronkZero
    #7115
    Hát, csak annyi, hogy a Terep2nek jobb fizikája volt '97ben...
  • Shep
    #7114
    *autós akart lenni
  • Shep
    #7113
    Pedig az autó pályákat nagyon lehúzta szinte mindenki de véleményem szerint azokkal sincsen különösebb gond.
  • ZZ88
    #7112
    A kritikák alapján egy szarra számítottam, de éppen ellenkezőleg, nagyon is jó lett ez a játék, engem maximálisan szórakoztat, a gyengus grafikát simán lehet felejteni játék közben. Most a Mighty Footos résznél járok, ez eddig az egyik kedvenc pályám.
  • Shep
    #7111
    Hogy te ebbe is bele tudjál kötni, semmi másért. :D