9010












  • B0B0
    #8730
    Egyetértek részben.
  • B0B0
    #8729
    Ugyanaz, mint a #8523-as hsz-ben belinkelt produkció
  • grizzly21
    #8728
    Sajnos nekem ezek mind sulyos bunnek tunnek, tul jo a queen ahhoz hogy igy lehessen eloadni a szamaikat..
  • iroszob
    #8727
    Ugyanaz mint mi?
    A honlapjukon meghallgattam a dalrészleteket, volt amelyik tetszett, meg láttam néhány youtube-os videót. De az előadást magát nem láttam.
  • B0B0
    #8726
    #8523 :) Szerintem ez ugyanaz a stáb
  • iroszob
    #8725
    Bővebben? :) Vagy nem ajánlod?
  • Tigrisreka8
    #8724
    Ja ezt ismerem :)
  • Breki33
    #8723
    Erről van valakinek infója?

    Érdemes rá elmenni?

  • B0B0
    #8722
    :) Aranyos
  • Tigrisreka8
    #8721
    jaja :)
  • 0ppika
    #8720
    hehe ez jó :D
  • larrylurex
    #8719
    Kiefer Sutherland: "[Brian May]...he was one of the reasons I started playing the guitar. He was also one of the reasons why I quit."
  • B0B0
    #8718
    Most épp a Stairway-től sajog a kezem így reggel :)
  • qwertrt
    #8717
    A Stairwayt én is próbáltam, nehéz... Queenből én a Friends Will Be Friends gitárját ajánlanám, az eleje legalábbis egész egyszerű volt. Hozhatnak sikerérzetet még az egyszerű, ostinato szerű Metallica és GNR riffek.
  • mozso3
    #8716
    no meg ott van a AOBTD, amit már itt említettek, annak is nyilván a basszusa...meg a One Vision is jó látványos tud lenni...Is this the world we created.Abban az is jó, hogy pici kis motívumok is vannak benne, amiket felhasználhatsz máskor is
    Sok sikert, légy naggggyon kitartó:) A Stairway to heaven-t én is nyúztam, szép szám, lehet vele babérokat aratni.Ami még jó (ha szereted:) az Oasis, mint együttes.Akkusztikus számaik vannak főleg, így aztán királyul lehet játszani sima damil-húroson is:)
  • mozso3
    #8715
    Sziasztok!Uhh, vagy egy éve nem jártam erre...szégyenlem is magam, de örömmel látom, hogy újra beindult az élet!!!:)
    Bobo, én kb 2 éve tanulok gitározni, és gondolhatod, hogy rögtön Queennel próbálkoztam:P DE, egyrészt Brian futamai elég fineszesek, szóval jobb valami könnyedebb dologgal kezdeni, másrészt sima akkusztikuson totálisan más, vagyis nem tűnik olyan "hú-de"-nak, ha értesz...elektromoson ellenben nagyon hamar el lehet érni azt, hogy a család ne zárkózzon be a legtávolabbi szobába, hanem felismerjék és értékeljék a dalocskákat...A Crazy little thing called love például elég egyszerű, és mutatós, és jó kis alap-rocky
  • pipeppers
    #8714
    Brighton rock :D
  • B0B0
    #8713
    Köszi. A More Than Words-öt nyúzom már elég régóta, mostanában meg rákaptam a Stairway To Heavenre. De hogy a Queen sem maradjon ki, a Who Want To Live Forever vokálját az elsők között tudtam eljátszani :)
  • B0B0
    #8712
    Egyenlőre egy kölcsöngitár. Sima akusztikus. A márkája, elég meglepő módon, suzuki :)
  • Tigrisreka8
    #8711
    Sok sikert Bobo :)
  • larrylurex
    #8710
    Milyen gitárod van?
  • B0B0
    #8709
    Ok, köszi, majd ha annyira fog menni, hogy nem szégyenlem, akkor jön videjó :)
  • McGrady
    #8708
    én a Now I'm here-t, vagy az AOBTD-ot gondolnám, aztán később meg mindennel lehet próbálkozni :-)
  • B0B0
    #8707
    Helyes, helyes. Csak azért kerestelek, mert időközben elkezdtem gitározni tanulni és csupán annyi kérdésem lenne, melyik Queen számot ajánlod így a kezdeti időkre? :)
  • McGrady
    #8706
    olvasgatok rendszeresen, csak nem szólok hozzá :-)
    éppen ma hallgattam valamelyik koncertet, bakeliten, nagyon kellemes volt, ismét rádöbbentem hogy mennyire zseniális... :)
  • Tigrisreka8
    #8705
    Hát anyám egyik 86-os könyvét XD Jó régi :) de én örültem neki XD Anyám nem érti, mért tartom olyan előkelő helyen azt a könyvet :) XD
  • B0B0
    #8704
    McGrady! Jársz még errefelé?
  • iroszob
    #8703
    Eddig mit olvastál?
  • Tigrisreka8
    #8702
    Én szivesen olvasnék egy ilyen könyvet :)
  • B0B0
    #8701
    De Rogerből simán kitelik! :)
  • larrylurex
    #8700
    Szerintem Brian ezután se fog, max "Asztrofizika mindenkinek" vagy "Érdekes falu - volt valamikor" jellegűeket.
  • qwertrt
    #8699
    Hát eddigi gazából még egyetlen egy tag sem írt egy igazán mély könyvet arról, hogy mi van az albumok mögött, az egyes dalok mögött (a lá Nick Mason), mikor mi történt - ezt én nagyon hiányolom!
  • fishsticks
    #8698
    ez zseniális szám
  • Tigrisreka8
    #8697
    :)
  • iroszob
    #8696
    Briantől félek, hogy már csak könyveket akar eladni albumok és koncertjegyek helyett. Bár a Kerry Ellis-szel készülő albumára kiváncsi leszek. :)
  • larrylurex
    #8695
    Annak idején engem sem engedtek el a Népstadionos koncertre, pedig már épp betöltöttem az ötöt.:P

    Én biztos vagyok benne, hogy jönnek még erre, Brian és Roger nem igazán tudnak a fenekükön maradni...
  • grizzly21
    #8694
    :D
  • Tigrisreka8
    #8693
    sajnos nem, hisztiztem is miatta anyukámnak...
  • iroszob
    #8692
    Koncerten voltál? :)
  • Tigrisreka8
    #8691
    Nagyját ismerem, de nem mindet :) Szeretem a rockosabb dalokat, de a balladákat is :)