9010












  • Facsiga68
    #8810
    Konkrétan az nem tetszik benne, ahogy lefikázzák Rogert és Briant, mintha két senkiházi lenne, aki Freddie nélkül éhenhalt volna. És homályos célozgatások arra, hogy valaki valamikor valami csúnyát mondott Freddie-ről. Nem tetszik na. Ezeket a kommenteket a vendégkönyvben találtam. De az is lehet télleg, hogy én vagyok túlérzékeny. Öregszem, ez van. :)
  • larrylurex
    #8809
    Nem olyan vészes ez az oldal, nem értem mi a gondod. Láttam már sokkal gázabbat is. Egy kicsit kusza, de rajongói oldalnak simán jó. :)
  • grizzly21
    #8808
    nem neztem meg a linket de szerintem nem jo helyen jarsz
  • Facsiga68
    #8807
    Sziasztok!
    Páratlan élményben volt részem nem sokkal ezelőtt. Megosztanám veletek.
    http://mariusfanfitionok.honlapepito.hu/

    Bocs, hogy csak így írom be, de a rencer 30 napig nem engedélyez URL beszúrást, merthogy nemrég regisztráltam.
    Erről a honlapról csak annyit, hogy sok marhaságot olvastam már a Queenről, de ez az oldal viszi a pálmát, rezeg a léc rendesen. Ha lenne valami internetes díj a legvisszataszítóbb honlapoknak, akkor én rájuk adnám a voksomat.
    Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Talán csak én reagálom túl ezt az egészet?
  • mozso3
    #8806
    Húú, nagyon köszi a linket!!!:)
    Nem is tudom, mit nézzek meg ezek közül...A Garden Lodge talán a legvonzóbb:P
    A rajongói klubban mi van?Lehet, hogy ez lökött kérdés, de fogalmam sincs, milyen egy ilyen klub...:S
    Köszönöm mindenkinek a segítséget=)
  • B0B0
    #8805
    :)

  • B0B0
    #8804
    Menj el a rajongói klubba. Egy kis épületben Hammersmithben!
  • iroszob
    #8803
    Szia,
    én még nem voltam Londonban. Nézd meg ezt az oldalt: katt
  • mozso3
    #8802
    Sziasztok!Segítség kéne.Úgy tűnik, hogy ősszel lehetőségem lesz eljutni Londonba.Milyen Queenes helyeket érdemes meglátogatni ott???Van valami szentélyük a városban???Vagy bolt, ahol hozzá lehet jutni "ereklyékhez"???
    Előre is köszi, ha tudtok segíteni, asszem, sokat jelentene:)
    Rendelést esetleg felveszek...:P(vicc volt...!!!:)
    Az Abbey Road alapdolog lesz, remélem=D
  • pipeppers
    #8801
    köszi szépen.
  • 0ppika
    #8800
    '86 július 27. ugye, naptár szerint vasárnap... szerintem 20:00-kor kezdték
  • pipeppers
    #8799
    Tudja valaki, hogy'86-ban hány órakor kezdődött a koncert? És milyen napra esett?
  • larrylurex
    #8798
    Ilyesmi helyeken próbálkozz. Valószínűleg csak neten tudod megrendelni, próbáld a keresőben a "freddie mercury jacket/yellow jacket/wembley jacket/magic tour suit" stb. kombinációkat.
  • 0ppika
    #8797
    Igen, Ő. A Miskolci Nemzetközi Operafesztiválon lépett fel múlt szombaton, kb. 25 fős kórussal és 30 fős szimfonikus zenekarral...
  • larrylurex
    #8796
    Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ez a Nightwish-es Tarja?
  • 0ppika
    #8795
    igen, nagyon állat volt :)
  • pipeppers
    #8794
    Gyönyörű!
  • lampard99
    #8793
    Nem tudjatok veletlenul hogy hol tudok venni Freddie Mercury kabatot pontosabban oat amiben I was born to love you-ban van rajta és vagy Magic tour-os kabatok.
  • 0ppika
    #8792
  • Tigrisreka8
    #8791
    Legjobb dalt nehéz választani annyi jó közül :)
  • qwertrt
    #8790
    Most nézem, hogy legjobb dal szavazás nem volt...
  • iroszob
    #8789
    Most már az új verziók is torrentezve vannak. Ezek az eredeti mesterszalagról lettek lemásolva (az 1-3 sessionök kivételével). Utólagos szerkesztés nélkül. Mi kell még? Ilyen válogatást ha hivatalosan megjelent volna, én is megvennék.
    A recsegős verzió forrása meg még talán a több mint 30 évvel ezelőtti rádióadás.
  • larrylurex
    #8788
    A queenzone-on lévő, session szerint szétvágott anyag mennyiben különbözik ettől?
    Mondjuk az utóbbit is csak queenzone-os torrenten találtam meg, amiben az a gond, hogy általában nincs egy peer sem. Én igyekszem kerülni a rapidshare/yousendit/megaupload stb. féle megoldásokat.

    Egyébként szerintem jó ötlet lenne ezeket hivatalosan kiadni. Valamennyire válogatás, de a Gigaultramegagreatest Hits próbálkozásokhoz képest ég és föld a különbség. A Spread Your Wings kiváló húzószám lehetne. Elképesztően jól verzió, bár csak egy elég recsegős verziója van meg nekem eddig.
  • B0B0
    #8787
    Nekem konkrétan megvan a '89-ben kiadott Queen at the Beeb, de azon nem ezek a felvételek vannak.
  • iroszob
    #8786
    Ismered a Queen at the BBC/Beeb kiadványt? Ha igen, akkor nem kell tovább magyaráznom. Régen hallgattam, de a Doing all right, Spread your wings, Great king rat a BBC számára rögzített verziói lényegesen különböznek a végül az albumra került megfelelőiktől. Ezekre azért emlékszem, mert nekem jobban is tetszenek.
    De a WWRY gyors verzióját egész biztos ismeritek. Ennek stúdióverziója eddig nem, vagy csak nagyon rossz minőségben volt elérhető. Eddig. Bővebben itt olvashatsz erről.
  • B0B0
    #8785
    Na mesélj! Mi benne a pláne?
  • iroszob
    #8784
    A queenzone.com oldalon töltsétek le a BBC sessionöket, akkor is ha már megvolt valamilyen minőségben. Nem fogjátok megbánni. :)
  • B0B0
    #8783
    Ettől függetlenül minden kiadó valami válogatással indít. De reméljük, hogy melléraknak valami értékelhető extrát is.
  • aadam
    #8782
    igazad lehet.meg a legtöbb válogatáson úgyis ugyanazok a számok vannak
  • iroszob
    #8781
    Ha igaz, hogy a régi kiadó sokallta a pénzt amit kértek és ezért mennek át a Universalhoz, akkor azok meg gondolom szeretnék mihamarabb viszontlátni valamit a befektetett pénzükből. Bizakodó vagyok, muszáj valami új anyaggal is előállniuk, a válogatások már mindenkinek megvannak.
  • larrylurex
    #8780
    Sőt! Sleeping on the sidewalk! Á! Ez az egész dolog nagyon jó!
  • larrylurex
    #8779
    Szóljon nekik valaki, hogy ezt kéne csinálni!:)
  • iroszob
    #8778
    Tenement Funster és Long Away 2010-ben. Nem rossz.
  • iroszob
    #8777
    Brian folytatja kampányát!
  • iroszob
    #8776
    Néhány dalt a youtube-ról.
  • qwertrt
    #8775
    nem működik a link, az alsót kell kimásolni
  • qwertrt
    #8774
    link
  • qwertrt
    #8773
    Egy viszonylag új cikk a Rolling Stone-tól, afféle áttekintés. Hááát... nem túl kedvező:

    http://www.rollingstone.com/music/artist/album/news/;kw=[artists,8665,37592,107269]
  • aadam
    #8772
    valaki tudnak nekem adni egy linket hogy honnan tudnám letölteni valamelyik 1979 Live Killers koncertről készült videót lehetőleg jó( vagy egész jó) minőségbe?
  • larrylurex
    #8771
    Ha jól vettem ki, Brian indított egy kampányt a rókavadászat ellen. Ez önmagában még nem lenne gond, de a témának erősen politikai színezete is van, és ne felejtsük el, hogy Nagy Britanniában (is) kampány van. A rókavadászat elég "tory" dolog, így Brian rókás története akár labour/libdem akciónak is tekinthető. Meg is lett az eredménye, ez a David Parsons nevű Leicestershire-i politikus be is szólt, hogy a vadászat vidéki tradíció, és sok vidékinek, aki nem szedte meg magát a zeneiparban, ez nyújt védelmet a háziállatai számára, illetve ezt azoknak kéne megvitatni, akiknek "a tenyere nem csak a gitár nyakától érdes".
    Brian bepöccent, és kilátásba helyezte az úr kibelezését. Haha. Brian. Haha...