9010












  • iroszob
    #8850
    Az esetleges bónusz dalok miatt, meg hogy jobban fog szólni az új lemez, mint a régi.

    "Island Records will be home to the Queen catalogue from January 1 2011, with the label aiming to change people’s perception of the band as a greatest hits phenomenon."
  • larrylurex
    #8849
    :) Csak nem az EMI szakítás miatt....?
  • iroszob
    #8848
    Karácsonyra ne kérjetek Queen albumot! Márciusban jelenik majd meg 5 új. :-)
  • pipeppers
    #8847
    Most nem azért, de az a neonzöld ágyékkötő semmi jót nem ígér.
  • larrylurex
    #8846
    John írjon. Az tényleg nagyot szólna! :)
  • larrylurex
    #8845
    A kettővel ezelőtti szériában volt már.
  • qwertrt
    #8844
    Abból a magyart. Egész érdekes könyv, bár túl sok új információval nem szolgál. Azt várom már, hogy Brian vagy Roger írjon egy könyvet a Queenről, abban végre lehetnek olyan részek, amelyet a rajongók nem ismernek unalomig. (Mint pl. Nick Mason könyve a Pink Floydról.)
  • iroszob
    #8843
    Én a 2011-es évtől várok nagyon sokat: új kiadó, film, újra kiadott albumok esetleg bónusz dalokkal,... Nagyon jó évük lesz, ha a lemezeladásokat nézem. Kérdés, hogy mi fanatikusok is kapunk-e valami újdonságot.

    A "Freddie Mercury élete saját szavaival" c. könyvnek magyar vagy angol változatát vetted meg? Erre nem emlékszem.
  • iroszob
    #8842
    Nemrég úgy értettem, lesz Queen is a Megasztárban. ;(
  • qwertrt
    #8841
    Itt van pár kép a könyvből, hátha valakinek megjön hozzá a kedve

    http://picasaweb.google.com/110449701484260271570/QueenAsItBegan#
  • qwertrt
    #8840
    Sőt, megveszem az új Mark Blake-féle könyvet. Már a Pink Floydról is írt könyvet, a Q és Mojo magazinok főszerkesztője volt, nagy reményeim vannak.
  • qwertrt
    #8839
    Persze, magyarul nem is jelent meg, tudtommal.
  • B0B0
    #8838
    Angolul?
  • qwertrt
    #8837
    Megjött a Queen: As It Began könyv, nem volt olcsó, de azt hiszem megérte, jó vastag (292 oldal), és egész részletes információk vannak benne. Persze újdonságra nem nagyon számítok belőle, de mégiscsak egy alap könyv a Queennel kapcsolatban.
  • lampard99
    #8836
    a kerdes mar csak az ki fogja rendezni remelem hogy Guy Ritchie csinalja majd akkor minden benne lesz ami kell.
  • qwertrt
    #8835
    Mondjuk furcsa is volt már, hogy 6x évesen koromsötét a haja. Ez egy természetes dolog, végre rájött, hogy nincs semmi baj a zenélésbe tisztesen beleőszült rockveterán imázzsal. Respect.
  • larrylurex
    #8834
    Egyébként mióta Brian nem festi a haját, úgy néz ki, mint egy szórakozott professzor.
  • larrylurex
    #8833
    Szerintem SBC jó lesz. Ha tényleg lesz valami.
  • mozso3
    #8832
    Igaz, a Nyughatatlan az egyik kedvenc filmem, és tényleg, mindkét főszereplő zseniális. De azért egy Dr. Szöszi más súlycsoport, mint egy Brüno, vagy Borat... Ízlések és pofonok. Brüno-t jól formálta meg, ez nem kétséges, így hát azért reménykedhetem egy "hiteles" Freddie-megformálásban:)
  • B0B0
    #8831
    Kicsit több info itt
  • iroszob
    #8830
    "We have Sacha Baron Cohen, which will probably be a shock to a lot of people, ..." - Brian May
  • grizzly21
    #8829
    Lehet meg hogy jo fog kisulni belole. En pl a Bruno-ban nem is ismertem fel hogy ugyanaz mint aki a Borat-ot jatsza..tehat szineszi kepessegei vannak, ez mar valami. Az hogy azok a filmek tenyleg izlestelenek az 1 dolog, de az is volt a celjuk
  • qwertrt
    #8828
    Miért, gondoltad volna Reese Witherspoonról a Dr. Szöszi után, hogy Oscart kap June Carter szerepéért? Attól, hogy még nem villongott vele, lehet benne színészi tartalék, és egy jó lehetőséggel ki is tudja adni magából. Szerintem Mercury szerepe aranybánya ebből a szempontból.
  • mozso3
    #8827
    Ez egyszerűen hihetetlen!!! Ez a Sacha Baron Cohen eddig csupa botrányos alkotásban főszerepelt... Borat, Brüno, vagyis csupa gagyi, humortalan vígjáték, a jó ízlés határain kívül. Állítólag Brian "áldását adta" erre, de engem azért sokkolt. Remélem, megmentik a helyzetet egy jó rendezéssel. Hajrá!!!
  • qwertrt
    #8826
    Beszarok, ha a filmnek "Dynamite with a laserbeam vagy "Magnifico" lesz a címe. Gyakori az újságírók között, akik a Queenről írnak, hogy mindig beillesztik a furcsa dalszövegeket az írásba :D
  • qwertrt
    #8825
    Iszonyat, mennyit tud húzódni egy ilyen projekt. Remélem nem valami gagyi lesz belőle.
  • iroszob
    #8824
    Hivatalosan is megerősítve:
  • lampard99
    #8823
    hello most megy a VH1 en Best of Queen 11-12 ig valaki emgtudna szerezni és oda adni nekem pls thx
  • qwertrt
    #8822
    Csak az amazonról tudom megrendelni, de 8500 forint cakkpakk, mire átvehetem. Kicsit húzós... Tudtok valami részletet róla? Nincs valahol beszkennelve pár oldal belőle (mint a Purvis féle könyvről volt)?
  • iroszob
    #8821
    Te a tavaly megjelent válogatásalbumról beszélsz, amiről szó van, az közel 300 oldalas könyv. Nekem nincs meg.
  • B0B0
    #8820
    Itt is van
  • B0B0
    #8819
    Az nekem nincs, de megnéztem ezt a 14000 Ft-os könyvet a Libriben, amiben van 2 CD. Hát magában a könyvben van kb. 15 dalszöveg, meg pár kép. Semmi más. Szerintem nem normális az, aki megveszi ennyiért.
  • qwertrt
    #8818
    Valakinek megvan esetleg az 1992-es As it Began c. könyv (Jacky Gunn és Jim Jenkins szerzeménye)? Nagyon érdekelne egy eladó változat!
  • iroszob
    #8817
    Kerry Ellis & Brian May - Save Me (Live)
  • Facsiga68
    #8816
    Nem erről a fórumról írtam, szerintem elég egyértelmű.
    http://mariusfanfitionok.honlapepito.hu/ Ennek a honlapnak a vendégkönyvéről írtam, és továbbra is visszataszítóak számomra az ott leírtak.
    Az SG fórummal az égvilágon semmi bajom, sőt.
  • iroszob
    #8815
    "Ez a fórum" alatt nem ezt, hanem egy másikat kell érteni.
    De ha arról írtál, akkor félreértettem, bocsánat.
  • mozso3
    #8814
    Mär bocsänat, de szerintem is felreertes van a dologban... Ez egy forum, ahol a Queen-röl beszelgetünk, es nem igazän erdekel, hogy ki mindenki nezi meg, es mit von le ebböl. Mi is rajongoi vagyunk a zenekarnak, igy hät nem celunk annak lejäratäsa, söt, nem is törekszünk erre, bärmily hihetetlen! Es ha visszaolvassa, mi is igen visszataszitonak talältuk ezt a Zalatnay-dolgot! Olyanrol sincs szo, hogy nem tiszteljük Brian-t es Rogert, csupän arrol, hogy nehezebben fogatjuk el (mär aki) a Queen nev alatt törtenö toväbbzenelest. Szoval kisse megütköztem ezen a kritikän, es arra kerem, olvassa vegig a dolgokat, mielött idependerit valamit a nygapapärol meg a szegeny gyerekröl, aki ebbe beleolvasott.Megjegyzem, en 14 evesen (most 17 vagyok) csatlakoztam ehhez a forumhoz, es sokat segitettek, nem volt illuziorombolo, toväbbra is az egyik kedvenc bandäm!
    A betükert meg bocsänat, de nemet klaviaturärol irok...
  • iroszob
    #8813
    Brian új dalt írt: Dangerland
    Vannak benne jó részek, de összességében az Anthem jobban tetszik.
  • Facsiga68
    #8812
    Na az ilyesmikre utaltam. Nem állt szándékomban a honlap szerkesztőjét ócsárolni, sajnálom, ha ez jött le esetleg. Látom már, hogy hülyén futottam neki a dolognak. Igazán nem is én szúrtam ki ezt az oldalt, hanem a gyerek. És hát eléggé meghökkent, elég jól ismeri a zenekar történelmét, hallhatta itthon eleget, olvasnivaló is van bőven a témában. Hallgatni és néznivalóról nem is beszélve. Na hogy kilyukadjak valamire, azért tartom nagyon károsnak az ilyen megnyilvánulásokat, mert sokan készpénznek vehetik, és a fiatalabbak körében kialakulhat egy teljesen torz kép a bandáról, aminek a valósághoz semmi köze. Bár a fene tudja, ahogy bóklásztam ezen az oldalon, feltűnt, hogy az egyik hozzászóló részt vett a 86-os koncerten, tehát ő már igencsak negyvenkedhet. Vagyis a hülyeség nem korfüggő.
    Hogy mondjak egy hülye, de sajnálatos hasonlatot: gyerek Brian May Last Horizon-ját hallgatja teljes átéléssel, nagypapa kérdezi, hogy ki zenél? Gyerek: Brian May. Nagypapa komoly gondolkodás után: jaaaa, az aki a Zalatnayt feleségül vette.
    Szóval valami ilyesmire gondolok, amikor ágálok az ilyen oldalak ellen. Mert hát Brian May nem arról híres, hogy mit tud, hogy egy nagyon nagy banda gitárosa volt, hanem arról, hogy ő meg a Zalatnay.

  • larrylurex
    #8811
    Ú. Ennyire elsőre nem mélyedtem el benne, de tényleg elég érdekes párbeszédek mennek az üzenőfalon. Nagyon hamar kialakult a "jó-e a szex meg a drog?" parttalan vita, ami alapvetően hülyeség.
    Az öregedés meg nem kifogás! Nem vagy vele egyedül. :D