9010












  • iroszob
    #8890
    Új dokumentumfilm hamarosan: Days of our Lives
  • Tigrisreka8
    #8889
    Ez nagyon jó :D ilyet én is akarok :P
  • artschi
    #8888
    lol :DDD
  • Wolfsnack
    #8887
    cd art
  • szefi68
    #8886
    Nagy érdeklődéssel várom,mivel én Queen rajongó vagyok,a legidősebb lányom pedig Lady Gaga Fan.
  • iroszob
    #8885
    Briantől hallhatunk majd egy szólót Lady gaga új albumán. :)
    The show must go on.
  • 0ppika
    #8884
    igen kb :D
  • B0B0
    #8883
    Jaaaaaaaaaaaj :) Ez annyira szar, hogy már jó
  • 0ppika
    #8882
    ez...

  • larrylurex
    #8881
    Ez annyira vicces, hogy nincsenek is rá szavak. Tegnap vettem egy Celtic fölsőt, de azonnal dobom is ki, és szerzek egy Albertirsa home-away-training kit kombót, bármennyibe is kerül. "Sose isznak-sokat-átbeszélik a tanulságokat". Zseniális.
  • iroszob
    #8880
    Én úgy vagyok vele, hogy amíg Brian meg nem hallja és nem mondja el, hogy neki ez mennyire tetszik és jelenteti meg Queen+ név alatt, addig nincs nagy gond. A Queen+Five meg hasonló produkciók inkább voltak gyalázatosak.
  • kennedy69
    #8879
    nekem nem tetszik a Queen,de ez azért gyalázatos.
  • iroszob
    #8878
    Nem is tudom, hogy vezessem fel ezt a hírt.
    Inkább nem is mondok semmit, magáért beszél. Ez lenne: http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110319-az-albertirsa-klubhimnusza-kisse-furan-dolgozta-fel-a-legendas-queendalt.html
  • larrylurex
    #8877
    Úgy értem, akármivel... :) Jó, ez egy kicsit túlzás, de már van egy rough demóm dobbal, zongorával gitárral meg basszussal, a dobot mondjuk sample-ökből raktam össze. Na ez az utóbbi két mondat akkora felvágás volt, hogy szégyellem is magam.
  • hedgehog122
    #8876
    úgy értem TE milyen hangszerrel szállnál be? :)
  • larrylurex
    #8875
    Akármivel! :)
  • B0B0
    #8874
    Szegény Endre, nem nagyon való ő rádióba a dadoglós beszédével :) De a műsor biztos jó lesz
  • hedgehog122
    #8873
    no és milyen hangszerrel? ;)
    amúgy lehet én is benne lennék, mégpedig szintivel...... :)
  • hedgehog122
    #8872
    Jeee!!! ezt muszáj bemásolnom! :D

    Queen életműsorozat a rádióban
    A Rádió 17-ben minden héten szerdán 22 órakor (ismétlés szombat reggel 6, kedd reggel 4) hallható a Kedvenc Queen Lemezeink című műsor, melyben Molnár Attila a Magyar Queen Rajongók Klubja Kulturális Egyesület képviselőivel, Andrásfay Endrével és Mol ...tovább »nár Andrással bemutatja a zenekar albumait. Az első adásra február 16-án kerül sor, és természetesen az 1973-ban megjelent első Queen lemez kerül terítékre. A 16-18 részesre tervezett életműsorozat egyenként egy órás adásaiban szó lesz az adott lemez stúdiómunkálatairól, az egyes dalok születéséről és utóéletéről, a lemezhez kapcsolódó zenekari sztorikról, háttér információkról.

    Hallgatható az FM 96.8-on (Budapest keleti fele), illetve interneten a http://www.radio17.hu/ oldalon.
  • larrylurex
    #8871
    Queen cover contest? Aki úgy gondolja, dolgozzon fel egy szabadon választott Queen számot, rögzítse valahogy, és töltse föl valahova. Hmmm...?
    Simán beszállok én is egy pályaművel, csak hogy legyen min röhögni...:)
  • B0B0
    #8870
    Nem mondanám, hogy az a gitárjáték vállalható, de majd edzek rá :)

    Válasz gomb a hozzászólás kék fejlécének jobb szélén
  • hedgehog122
    #8869
    BOBO: Én meg nagyon tudnák örülni, hogyha esetleg betekintést engednél a Queen-es gitárjátékodba.....esetleg joutube-ra felrakva? :)

    Ui: hol a francba van itt olyan, hogy válasz gomb?? :D
  • B0B0
    #8868
    Nekem otthon a gitáron figyelt be a Love Of My Life. Végre el tudtam játszani, ha lassan is. Én ennek tudok már örülni :)
  • hedgehog122
    #8867
    Üdv mindenkinek!

    Most hétvége Queen hétvége a NEO FM-en!!

    Egy Love of my life már befigyelt..........én már ennek is tudok örülni :)...............és még van hátra másfél nap :)
  • B0B0
    #8866
    Boldog új évet, Queen-esek! Hihetetlen, hogy idén már 20 éve lesz :(
  • iroszob
    #8865
    Erre gondoltam. A hivatkozott oldalon néztem is élőben az utolsó egy órát. Kicsit szakadozott, ezért nem mondanék bővebb véleményt. A "táncosok" szerepét nem értettem, úgy mozogtak mint tornaórán a kisiskolások sorakozóhoz. Egyébként (ez szintén nem tetszett) hogy a musical dalai hangzottak el, ugyanabban a változatban, hangszerelésben. Tabáni viszont jól énekelte az Innuendot, ez egy kisebb meglepetés volt.
  • Gaborku
    #8864

    Itt meg lehet nézni a teljes koncertet
  • lampard99
    #8863
    magyar elő adásra gondolsz? mert ha igen akkor nem csoda hogy kongani fog :D xD én már hallottam és nagy kalap szar.
  • iroszob
    #8862
    Megy valamelyikőtök a "The show must go on" előadásra? Budapesten nagyon sok plakátját láttam, villamosokon.
    Ha hinni lehet ennek az oldalnak, az Aréna kongani fog az ürességtől.
  • grizzly21
    #8861
    30 eve halt meg John Lennon..
  • B0B0
    #8860
    Érdekes:

    http://www.youtube.com/watch?v=jjD6DvKD0Js
  • iroszob
    #8859
    Freddie

  • B0B0
    #8858
    Hihetetlen, hogy már 19 éve neki :(
  • larrylurex
    #8857
    19
  • 0ppika
    #8856
    Freddie Mercury 1946. 09. 05. - 1991. 11. 24.

    RIP :(
  • larrylurex
    #8855
    Jaja! Tom Chaplin egyébként is teljesen rendben van. A Keane egy picit nyavajgós zene, de elmegy.
    Viszont az Roger Daltrey-s koncert azért vicces, mert kb minden résztvevő vagy CBE, vagy MBE vagy Dame vagy mittudomén. Egyébként meg Roger is igazán kaphatna valami nyomorult MBE címet, ha Brian már CBE.:)
  • iroszob
    #8854
    Azért csak ne essenek át a ló túloldalára: Queen + Roger Daltrey

    Inkább ezzel a sráccal csinálnának több fellépést. Aki a 3d-s (???) változatra vár, ne nézze meg. video
  • larrylurex
    #8853
    It's a hard life?! Kúl!
    Egyébként gyanús ez nekem!:) Már múltkori Taylor Hawkins & the Coattail Riders koncert cameo alatt is csupa olyan számot játszottak, amit még anno sem. Remélem, kezdik megérteni, hogy ez a jó út. Apropó, nem ismertek véletlenül arról a koncertről egy -az ismert iszonyatosan torzuló- youtube videótól különböző felvételt?
  • B0B0
    #8852
    Várjuk :)
  • iroszob
    #8851
    Végre nem a szokásos műsor. Tegnap Brian+Roger a következőket játszották egy fellépésen:
    These Are the Days of Our Lives, Seven Seas of Rhye, Last Horizon,
    It's a Hard Life, We Will Rock You
    Videó decemberben lesz. :)