9010












  • szefi68
    #8930
    A Queen soha nem tudott (sajnos) igazi átütő erő lenni Amerikában.(Még Freddie-vel sem)Ezért is maradt abba pl a Paul Rodgers féle formáció.Nos,Lady Gaga mindenképpen megoldaná az amerikai piacot is,de az igazi Queen rajongók nem tudom miként fogadnák azt a formációt.Látványos lenne az biztos,Lady Gaga karizmatikus énekes az is biztos.Minden esetre
    az biztos,hogy Freddie pótolhatatlan .Nélküle már nincs Queen.Ezért is marad távol John Deacon is .Ő bevállalta.Bár mindig kilógott a sorból egy picit.
  • iroszob
    #8929
    Vajon Bobo visszasírja Paul Rodgers-t?
    Én nem bánom mit csinálnak, csak ne Queen néven tegyék és valami újat alkossanak, ahelyett hogy a régi dalokat énekeltetik el a 5ive-tól kezdve a Muppet Show szereplőin át Kerry Ellis-ig mindenkivel.
  • larrylurex
    #8928
    Bizony ám! Nem olyan nagy hülyeség egyébként (szerintem Lady Gaga tök vállalható), de az elég furcsa lenne, amikor az I'm in love with my car után a Bad Romance jön. :)
  • iroszob
    #8927
    Lehet hogy igazam lesz? Queen + Lady gaga
  • larrylurex
    #8926
    Hát, ez nagyon jó ötlet! Olyanoknak kéne pályázni, mint ez.
  • iroszob
    #8925
    Tényleg nem rossz, de azért még várjuk meg hogy a Stone Cold Crazy is ugyanígy megy-e neki.
    Közben zajlik egy videoklip készítő verseny is, a legjobb videó lesz a Sheer Heart Attack hivatalos klipje.
  • 0ppika
    #8924
    nagyon jó!
  • grizzly21
    #8923

    Hat ez nem semmi..

  • iroszob
    #8922
    Viszont a Queen újra történelmet ír: az első együttes, amely összerakja saját tribute zenekarát és koncertturnéra küldi. ;)
  • iroszob
    #8921
    Roger tehetségkutatót indít. Nem olyan vészes, de el nem tudom képzelni, mitől lenne sikeres és vennék emiatt milliószámra a lemezeket az USA-ban.
  • iroszob
    #8920
    Brian mostani kollaborációit látva kezdek attól félni, hogy az év végén megjelenő "Queen Forever" albumon önfeldolgozott Queen dalokat hallhatunk majd különböző énekesekkel.
    Úgy tudtam, az újrakevert albumok nem jelennek meg nálunk. Találtam egy érdekességet: Invisible man , Roger énekli.
  • larrylurex
    #8919
    A legjobb, hogy a Don't stop me now hivatalos youtube videojának a top rated commentje az, hogy "Valamit meg akartam nézni a google-on, de már nem emlékszem, mi volt az". :)
  • tutituti
    #8918
    Azért kerestem ki a videót,mert nagyon jó lett és hátha lemaradt róla.N
  • qwertrt
    #8917
    baszki, hogy pont aznap nem gugliztam!!! de azért meg vagyok hatva, és tetszik :D
  • Tigrisreka8
    #8916
    Nagyon király ez az új Google logó :D Mindig tetszett amiket így kitaláltak mert nagyon ötletesek szoktak lenni és már vártam hogy Freddie szülinapjára hátha csinálnak :D
  • tutituti
    #8915
    Visszakerestem gyorsan a forrásból.
  • tutituti
    #8914
  • iroszob
    #8913
    google logó, remélhetőleg világszinten mindenhol
  • iroszob
    #8912
    ... Aztán repülőre ült és tegnap fellépett egy "zenei" díjátadón.
  • iroszob
    #8911
    Brian F. May lecserélte klumpáját
  • grizzly21
    #8910
    Most queen megy az mtv-n!
  • highlander15
    #8909
    Na talán most...
  • highlander15
    #8908


    Ezt ismeri valaki?Elég régóta megvan már,de még magamon kívül senkinél sem láttam.
  • szefi68
    #8907
    Hála Istennek személyesen ott lehettem,hihetetlen nagy élmény volt élőben látni őket.A világ legjobbjai számomra ma is.Nagyon fáj a szívem,hogy olyan hirtelen vége lett...
  • artschi
    #8906
    Ma 25 éve, hogy fellépett itthon a Queen
  • qwertrt
    #8905
    Basszus, Brian de megőszült hirtelen, eddig biztos festette a haját.
  • larrylurex
    #8904
    Őszen, süketen, de még mindig menő. A szokásos FF cameo.
  • larrylurex
    #8903
    It's just rock n roll!:)
  • qwertrt
    #8902
    ez a tie your mother down, kifelejtettem:

    http://www.youtube.com/watch?v=tG3fA7viB7Y
  • qwertrt
    #8901
    Érdekes 2011-es Brian May videókra bukkantam:

    itt valahogy a Tie Your Mother Down kezdésébe sül bele (vagy nem kapcsoltak rá echoplexet, vagy csak direkt hecceli a közönséget):

    itt pedig Don't Stop Me Now szólóját nyomja elég hibásan:

    http://www.youtube.com/watch?v=xJUCoaHh60I&feature=related

    öregszik az ember? :)
  • larrylurex
    #8900
    Új info talán nincs olyan sok, de pl. a We are the champions felvétele, vagy az elpityeredő Brian és Roger már önmagában megéri.
  • qwertrt
    #8899
    Megnézem feliratosan, kíváncsi leszek, mi újdonságot tud nyújtani az erős mezőnyben, mert azért mostanában el vagyunk árasztva infókkal. Remélem tud újat nyújtani.
  • Tigrisreka8
    #8898
    Én is néztem Youtube-on a dokumentumfilmet :) Nekem nagyon tetszett, sok érdekes infó, videó felvétel volt benne :) a második rész vége meg nagyon szomorú ...és nagyon szép...
  • iroszob
    #8897
    Azt a fontos információt kihagytad, hogy elkészült a szólólemezével. ;)

    A dokumentumfilm persze a youtube-on is fent van. Ami nekem feltűnt (korántsem értek az angol szövegből mindent), hogy érintették a sikertelenebb időszakokat, "magyarázván a bizonyítványt": Hot space, USA-beli sikerek elmaradása, Sun city, Paul Rodgers, a sajtó állandó rossz véleménye,...
    Az utolsó 10 perc meg ... nézzétek meg.
    Persze jó lenne ha egy magyar adó leadná, hasonlóan mint a BBC, a 2. napon a 25. évforduló miatt a budapesti koncertet is.
  • larrylurex
    #8896
    Érdekes cikk és interjú.
    A lényege az, hogy Roger kezd megsüketülni. Elég komolyan károsodtak a hallóidegei az évek alatt, és mára hallókészüléket kell viselnie. De jókat poénkodik rajta. :)
  • larrylurex
    #8895
    A Queenzone-on már van torrent az első epizódról, elég sok seeddel, akit érdekel. Nem linkelek, mert torrentet nem illik... :)
  • iroszob
    #8894
    Most például arról beszélnek, mennyire nem volt pénzük a kezdeti sikerek ellenére, eközben a Death on two legs az aláfestő zene.
  • iroszob
    #8893
    http://www.bbc.co.uk/iplayer/tv/bbc_two_england/watchlive
    Itt nézhető élőben a doksi. Negyed órája megy, de már eddig is rengeteg általam sosem látott fotó, sőt videórészlet volt.
  • larrylurex
    #8892
    Közben itt van ám már ezis.
  • B0B0
    #8891
    Jó lenne mihamarabb viszont látni egy magyar adón is