9010












  • mozso3
    #8530
    Konkrétan Puskás Petivel, aki szerintem egy mínusz 99999-en álló, hullamosó zenekarba (esetleg) illő fiú.Utálom, mert ő tipikus példája a "csinált" sztárocskáknak, és nem értem, miért lett ilyen felkapott.Ja, és a Jóban rosszban-ban is játszik, és vicces, hogy a lecsúszott énekesecskékből azonnal sorozat-sztár lesz:)
  • qwertrt
    #8529
    Konkrétan kivel van gondod?
  • larrylurex
    #8528
    Nem kéne szórakozni az oda-vissza fordítgatással, csak lekapni a polcról egy könyvet...:)
  • iroszob
    #8527
    Hátha észreveszi valaki, hogy van igény az összes dal szövegének magyar fordítására. :)
  • B0B0
    #8526
    Hát igen, a fellépők névsora tántorított el engem is :)
  • larrylurex
    #8525
    Én szurkolok, de valahogy a nevek alapján "cikiség-szagot" érzek. De tényleg szurkolok. Ha valaki megnézi és jó, szóljon!
  • mozso3
    #8524
    Hát, nem is tudom...Valahogy utálom a magyar zenét, és nem tudok elvonatkoztatni ettől...Persze, tök jó a kezdeményezés, csak nem értem, miért nem lehet mindezt az eredeti szöveggel...És nem szeretem Puskás Petit meg Tóth Gabit sem...Varga Miklós viszont zseniális...Nem tudom, érdemes-e elmenni???
  • iroszob
    #8523
    Biztos hallottatok már erről a készülő musicalről. Én kiváncsian várom. De legalábbis úgy gondolom, hogy ha a készítők tisztelettel állnak a feladathoz és rengeteg munkát belefektetnek, akkor már rossz szó nem érheti őket.
  • mozso3
    #8522
    Drága iroszob!A számból vetted ki a szót...=D
    Nekem John a kedvencem...Tisztelem,mert tudta, hogy a csúcson kell abbahagyni, szeretem, mert ő áll hozzám legközelebb.Mármint a személyisége:szinpatikus, meg olyan megfontolt, normális, szelíd és szerény...És tényleg:nagyon nagyon szeretem:)
  • iroszob
    #8521
    Lehet Briant meg sem ismernéd hajfesték nélkül. :)
  • NonsenS
    #8520
    Tényleg durvák ezek a képek. Először én is csak lestem, hogy kit kell nézni
  • larrylurex
    #8519
    Ez vajon Robert vagy Michael esküvője?
  • larrylurex
    #8518
    2003-ban meg is jelent albuma, sőt még Brian is játszott rajta, sőt még az Earth és a Doin' Alright is rajta volt. Tényleg megvan" még.:)
  • 0ppika
    #8517
    hát kb, az utolsó klippekben is őszült meg öregedett rendesen, pedig ő a legfiatalabb ugye ...
  • B0B0
    #8516
    Szerintem ezt nagyon sokan támogatnák. Volt is egy kisebb interjú Staffellel a Lover Of Life filmben, tehát még "megvan".
  • B0B0
    #8515
    Basszus, úgy néz ki, mint egy hetvenéves.
  • grizzly21
    #8514
    meg se ismertem eloszor:)

    oregszik, de jo kedve van:)
  • iroszob
    #8513
    Mostanában nem esett szó Johnról:
    képek
  • NonsenS
    #8512
    Igen, ez meglehet. De akkor polgármesterként nem teszünk hasonló kijelentéseket....
  • qwertrt
    #8511
    Na most mondd, nem lehet mindenki naprakész. Nyilván meg akarta mutatni, hogy milyen fiatalos, szereti a zenét, de közben nem volt képben, hát, van ilyen. Nyilván nekünk is van olyan zenei stílus, melynek nem tudjuk a nevezetes halottait.
  • NonsenS
    #8510
    Úristen. Ez vagy kacsa, vagy szánalom.hu.....
  • 0ppika
    #8509
    Freddie Mercuryt is szeretné felléptetni Zágrábban a horvát főváros polgármestere.
  • larrylurex
    #8508
    Én már régóta nem értem, miért nem dumálják rá Tim Staffell-t egy eddigieknél szélesebb együttműködésre. Valamit összebohóckodnának, akár még egy turné is beleférne, és tökjó koncerteket lehet tartani 4-5000-es csarnokokban is. Ennél autentikusabb nem is lehetne a felállás, és az a vélt/valós kényszer se lenne, hogy csak bombasztikus Queen slágereket játszhatnak. Timnek tökjó hangja van, és róla aztán senki nem gondolná, hogy Freddie-t akarja pótolni. Elvégre neki köszönhetjük.
  • mozso3
    #8507
    Hali!
    Azon a videón, amin az am.idolban énekelt együtt Brianékkal, sztem az a másik srác jobb volt...
    Egyrészt szimpatikusabb is, de nekem a hangja is jobban tetszett.
    És elegem van Brianék akcióiból...Most már csak égetik magukat, inkább a hírnevük miatt járnak az emberek koncertekre, de már mindenki vén papagájoknak nézi őket.Fáj ezt mondanom, de én így látom.És tudom, hogy lerágott csont, de egyre jobban egyetértek vele:cseréljék le a nevüket, és oké..de ez a Queen+xyz...borzasztó, és engem iszonyúín elkeserít...:(
  • B0B0
    #8506
    Ez így van. Rodgers a világ egyik legismertebb blues-rock énekese. Az más kérdés, hogy a zeneírási képessége valóban nem a Queen tagjainak szintjén van. :)
  • qwertrt
    #8505
    Nono, azért az általában akik a Q+PR-t elítélik, azok is elismerik, hogy a maga nemében Rodgers kiváló rockfigura, jó énekes, jó dalszerző és frontember. Amerikában játsszák a rádiók a Frees és Bad Companys dalait. Más kérdés, hogy teljesen más stílus, mint Freddie, és mint általában a Queen.

    Én személy szerint nem bántam meg, hogy megvettem. Kezdetben adtam volna 4 pontot az ötből, az idő múlásával jobban kijöttek a gyengéi, de még így is 3 pontos nálam.
  • aadam
    #8504
    hát tényleg jó lenne ha igényes zenét készítenének.Szerintem a PR-el közös albumon volt pár egész jó szám de a többi elég gyenge volt szóval véleményem szerintem megvenni se érte meg annyira.

    Továbbá szerintem elkerülhetetlen hogy ne hasonlítsák az új énekest Freddie-hez.De egy jó énekes kell.Paul már jó pár éve énekel de azért nem sok jó száma van.Rádió se igen játssza.
  • B0B0
    #8503
    "Sajnos Brianék azt gondolják, elég ráírni valamire hogy Queen, azt magától elkapkodják a polcokról, semmit sem kell tenni érte, vagy csak minimálisat"

    Ezzel nagyon egyetértek
  • deacky #8502
    Az én véleményem szerint '92-ben az emlékkoncert után George Michael-el folytathatták volna Queen név alatt. Kevesebb port kavart volna mint ez az egyenlet
    Queen=(Freddie Mercury + John Deacon + Brian May + Roger Taylor)-( Freddie Mercury + John Deacon) + Paul Rodgers - Paul Rodgers + Adam Lambert?
  • iroszob
    #8501
    Olyan értelemben senki nem fog belépni ahogy az újságcikkek főcímében van, Freddie helyére, hogy elhagynák a név mögül a + jelet, ezt nem tennék meg; de azért ne legyünk naívak, hogy ezeket a híreket az újságírók generálják, meg hogy RW akart belépni, Brianéknek fel sem merült ez mint lehetőség. Én úgy tudom, hogy RW-szel 5-6 dalt felvettek egy új albumhoz, de aztán ő lépett ki.
    Sajnos Brianék azt gondolják, elég ráírni valamire hogy Queen, azt magától elkapkodják a polcokról, semmit sem kell tenni érte, vagy csak minimálisat (lásd különböző önfeldolgozások, ugyanazok az unalomig játszott dalok a különböző fellépéseken). Miért lenne vonzó egy ilyen együttműködés valaki számára, aki önerőből szerzett magának nevet? Csak veszíthetne vele.
    Azt, hogy új dalokat írnának valakivel akármilyen néven, én el tudnám fogadni ha már annyira csinálni akarnak valamit, hogy 30 éves dalokat játszanak és semmi mást csak mindig mással, azt már nem.
  • qwertrt
    #8500
    Robbie Williams akart lenni énekes, de a Queen nem ment bele. Az pedig, hogy valaki Freddie helyére lépjen be, mindegyik szereplő számára végtelen megalázó lenne...
  • grizzly21
    #8499
    igy mar ertem, koszi! hat igen, van hatasuk meg ma is:)
  • iroszob
    #8498
    Volt ugye 2 Q+PR koncertturné, amik önmagukban nem voltak rosszak, sőt; de Queen mércéhez mérve nem váltottak ki sok érdeklődést. Viszont az nem igaz, hogy egy átlag rádióhallgató, aki mondjuk szereti a Queent (még egyszer: itt azokra gondolok, akik a GH-ekről ismernek néhány dalt, tehát nem fanatikusok akik a névhasználaton problémáznak), ne lenne vevő egy Queen+ formációra, ha neki tetsző énekes előadásában hallaná újra a számára kedves dalokat, tehát egy megfelelő énekessel egy album és egy turné is eladható lenne, sikereikben meg tudnák közelíteni a "régi Queen"-t. Nem hiszem el, hogy Brian őszintén azt tudná mondani, hogy ő elégedett ha pár ezer albumot eladnak (mert sok parazita letölti inkább, azért ilyen kevés az eladott példányszám), meg hogy 100 ezer ember helyett a tizedének játszanak (de az jobb, mert sokkal személyesebb).

    Viszont Brianék azon ötlete, hogy az összehasonlítgatások elkerülése végett az énekesnek semmilyen Freddie-re emlékeztető vonása ne legyen (Paul), nem talált megértésre. Mindenki legyintett, amikor meghallotta, hogy Paul máshogy énekel, az mindegy hogy jól vagy sem.
    Viszont az USA-ban többen az American Idol indulása óta hasonlóságot vélnek felfedezni Freddie és Adam között. Lehet hogy Brianék most arra gondolnak, hogy "rendben, ha nektek ez kell, próbáljuk ki".
    Szóval szerintem tényleg felajánlották Adamnak az énekesi feladatokat a Queen+ formáció részeként, még ha csak egy USA koncertturné erejéig is, mint ahogy ezt megtették néhány éve Robbie Williams-szel is. Csak szerintem megint nemleges lesz a válasz.

    A WWRY musicalben meg bolond lenne Adam szerepelni, mikor önerőből sokkal nagyobb sikereket érhet el. Én egyébként azt sem bánnám, ha együtt dolgoznának, de akkor egy új albumot készítsenek, ha már annyira akarnak valamit csinálni. Mert mit csináltak 91 óta? Szinte semmit. Tiszteletre méltó a múltjuk, de ugyanarról húzzák le a bőrt, többféle értelemben is (pl. 2 koncertturné szinte ugyanazokkal a dalokkal). Vagy dolgozzon roger a szólóalbumán, ahogy azt pár hete mondta egy videóüzenetben.
  • larrylurex
    #8497
    Csak azokat a dolgokat emeltem ki, amik kb. közvetlenül Queen-hatások. Freddie és a fekete körömlakk, Lady Gaga (többször elmondták már, hogy a Radio ga ga miatt ez a neve, és az egész glam körítés is többek között a Queen hatása. Az egy másik kérdés, hogy Lady Gaga jó-e...) és Katy Perry, aki úton-útfélen jelzi, hogy ő Queen rajongó, egyszer még Freddie-nek is beöltözött(!), illetve rendszeresen énekel Queen számokat a koncertjein. Arrafelé egyre inkább divatba jön a glam és a Queen-nosztalgia. Ez persze csak az én meglátásom.
  • highlander15
    #8496
    Ezek szerint pedig...
  • grizzly21
    #8495
    szerintem azt senki nem gondolja, meg Brianek sem, hogy barmi visszahozna..
  • highlander15
    #8494
    Szerintem ez az egész már csak erőlködés,vergődés.Hiába keresnek új énekest, a régi Queen-t már semmi sem hozza vissza.
  • grizzly21
    #8493
    az utolso sorodat nem ertem
  • larrylurex
    #8492
    Adam Lambert szerint.

    A németeseknek: "Nehéz kérdés, mert hogyan is lehet nemet mondani arra, hogy a Queen-ben legyek? De eközben a saját dolgaimat szeretném csinálni, ez a célom. Ha tehetném, mindkettőt megpróbálnám.Bármikor szívesen fellépek velük, ha kérik, de közben csinálnom kell a saját lemezem is. Meglátjuk."

    Vegyük észre: fekete körömlakk, Lady Gaga, Katy Perry.
  • larrylurex
    #8491
    A produkció tényleg rendben volt, ez vitán felül áll. Ez a srác tényleg egy jó énekes, de egy szoros együttműködés (értsd: Q+AL) neki se lenne jó.

    Az más kérdés, hogy valószínűleg teltházas USA turné jöhetne a mostani totálbukó után.