Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rage47
#18524
én is kaptam 1-t. haverom is kapott 1-t.
úgy látszik, most ezt szórja a rendszer xD
csokalaci
#18523
használj Xpadder -t

http://facebook.com/musicleander

#18522
kapd be, még ezt a kevés kis örömömet is elrontod😛

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

rhazid
#18521
én vasárnap kettõt is kaptam belõle.

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#18520
LooooolXD
Vettem xbox360 controllert... poénból kipróbááltam tf2vel... valamiért nem jön össze sajna... bénázgatok, mert csak a mozgás gombok mûködnek, más nem... lelõ egy demo... és láss csodát
kaptam egy camera beard-ot😄😄😄
1. "sapim"😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Viktor99
#18519
>😞 Másik vidije... xP
Jim Morrison
#18518
És ki az a barom aki erre keres rá youtubeon ?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#18517
A k*rva valve bazze. Amióta kidopták ezt a szart, nemtok bball on kiivul nemtok egy szerverre se felmenni...Rohadjon meg! betölt, majd kilép...f*sz*******

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#18516
Kösz bammek' 😄
csokalaci
#18515
#18512 <#eplus2>

http://facebook.com/musicleander

Viktor99
#18514
De ki az a barom aki ilyet tölt fel?
#18513
<#finom>

Viktor99
#18512
:C
elitehun
#18511
A szupermarket az túlzás. inkább boltocska XD
Rage47
#18510
de, azt bújjuk egész nap...😄
bocs, én inkább játszom😊
#18509
XD

Nandris94
#18508
mondja egy szupermarket

Crabby

angelslie
#18507
Lol hogy ezt 2naponta elmondod <#idiota>

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

sonic syndicate
#18506
lol, hogy itt senki sem olvas changelog-ot <#idiota>

#18505
Azt hittem h az valami szerver Feature 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#18504
csapattársakról van szó igen, elkezd villogni a feje felett egy piros kereszt amikor találatot kap;
az ellennél meg kiírja amit te sebzel be neki
motyodlee
#18503
XD

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

sonic syndicate
#18502
mondja egy rák

Nandris94
#18501
elmebeteg D:

Crabby

Zomil
#18500
😊
számomra az egyik top anime 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Viktor99
#18499
Ez természetes 😄
Rage47
#18498
akkor az lettél ilyen medic pro
Viktor99
#18497
Én észrevettem tegnap és szerintem a medicé elég használható... Én a sebzés kiirást is bekapcsoltam, de mondjuk nem tudom minek :/
Beast Machine
#18496
Nem is az, hogy látja, hanem hogy mennyit.

...vágod?

elitehun
#18495
Hogy látja hogy ki sebzõdik? 😮
#18494
azt észrevettétek ,hogy bõvült a mutliplayer options? és van benne mostmár damage kiírás ala RPG-k? no meg a medicnek is van 2 új funkciója, hogy látja ki sebzõdik, még ha nem is ordibál
Viktor99
#18493
Semmi, azt leszámítva hogy miután leszedted az egyik a másik 8 kapott minket hátba! 😄 De tényleg jót nyomtunk! És persze Ice is sokban besegített
Rage47
#18492
de hisz simán lebontottam üveggel a sentryket, mi a gond😄
Viktor99
#18491
Pub Medicelés receptje:
Végy egy nác... vagyis egy német szanitécet, s adj hozzá némi überscifibe illõ gyógyító fegyvert. Ezzel megalapoztuk a süteményünket. A rahedli ember közül ragadj ki egyet, lehetõleg a friends listedbõl (ha tud is játszani az elõny) és ragadj le nála. Néha kattintgass ide-oda, hogy ne privát medicezzenek le.
1. Legfontosabb szabály: "Használd az übert ha kell, ha nem!"
-Ha egy 10HP-val rendelkezõ tag zuhan ötven méter magasból (és véletlenül Rage a neve) és neked 100%-os Überchargeod van, akkor ne félj elnyomni és ezel megmenteni bajtársad életét.

2. Fontos szabály: "Az über nem játék"
-Adott rengeteg sentry, egy demoman vagy egy soldier, 100%-os überchargeos medic. Összefüggést észrevette valaki? Hát igen! Csak az a baj hogy nem a társad. Mert amint elnyomod rá az übert rögtön elõkapja az üvegét vagy a lapátját és azzal esik neki a sentrynek...

3. Alapvetõ szabály: "Rage ne vedd komolyan"
-De télleg 😄
Rage47
#18490
jó kis darálás volt v3ktor😄 kár hogy nem vettem demot arról,mikor megmentettél😄
kakaoskalacs
#18489
lol 😄DDD mekkora oltás iylet szoktam elkuldeni a rojtos isten f******
Ha meg nem healeled az a baaaajjj

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Julius Caesar
#18488
Mai darwin díjasunk valami Ps. D-betûs emberke, nem emlékszek. Azt mondta, hogy ne üvöltözzek emdickért, noob vagyok, ad is IP címet noob szerverre és menjek el. Mondom pub, nem vagy admin húzz a picsába és leszarom és muteoltam.

Sok a retardált. Legyen boldog!

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

elitehun
#18487
Ezt inkább hanyagolom. 😉
angelslie
#18486
Hát jó én hekkelek. Amúgy ha akarsz jöhetsz mert megyünk megint 😄

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

elitehun
#18485
Ki is kapott sok cuccot ma?<#fejvakaras>
Crabby: Aki tud játszani az kap cuccokat is <#beka3>
angelslie
#18484
Ja ma is mennyit kapott. De azért jó piszkálni mikor scouttal erölködik😄

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Nandris94
#18483
de te ilyenhomo vagy hogy 90000 cuccot kapsz 1 meccs alatt >:C

Crabby

kakaoskalacs
#18482
ez epiiiiic 😄 amugy nem birom a Neon Genesis Evangelion-t de értem a képt 😄

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

angelslie
#18481
Akkor is én vezetek a 6al 😄
Na de most legalább tudunk viking raidolni :d

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

trident
#18480
Azt hittem ez az a topik.

"Ha ez az a szint, ahogyan ma egy állítólag civilizált ember értékeli a n?i szépséget, akkor az a véleményem a világról, hogy sunáznám."

foxpal
#18479
Akkor egy Team Fortress - szemetek gyüjteménye topikba😄

Julius Caesar
#18478
Nekem tetszenek a képregények, nyugodtam linkelhettek sztem. Ha ide nem akkor hova?

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

#18477
ejj ejj😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Nandris94
#18476
nekem minden megvan C:

miután harmadszor értem el a muilestoneokat <#idiota>

Crabby

foxpal
#18475
nekem már csak a kardom hiányzik meg a kürt pedig készen vannak a szaros küldik...