Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Nandris94
#18624
legutóbb egy 5éves monta ezt rám :o

Crabby

motyodlee
#18623
27e???<#wow2>
nem alábecsülésképpen, de én 15 körülre saccoltam. Nem rég vettem egy darbukát, az volt 26e.

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

Aquir
#18622
A diatonikusak olcsóbbak, ez 27e Ft.
Nekem annyi közöm van fúvósokhoz hogy egy ideig klarinétoztam még gyerekkoromban, persze ez más 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Viktor99
#18621
Utálom...
#18620
hmm hmm
Unreal pack megér 13eurót?😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

sonic syndicate
#18619
jut eszembe,, ha itt mindenki olyan jól tolja demoval, akár bballozhatnánk is :3

Viktor99
#18618
Azt a pulcsit ami ráesett a radiátorra és szép kiégett folt lett rajta 😄DD
#18617
semmit
amit szeretnék azt nem tudja megadni nekem senki...
amúgy igazából bevásároltam már magamnak ajándékokat saját pénzbõlXD
Baszgitár erõsítõ (régit eladva+kis ráfizetés), webcamera (ami szarakszik windows 7el) xbox 360 controller... ruhák
Jah meg az új gép még szeptemberben.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Viktor99
#18616
Bazdmeg N a hülye képeid 😄DD
angelslie
#18615

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

kakaoskalacs
#18614
mennyi egy iylen én is gondolkoztam szajharmonikan de nemvagyo ka témában jeles igy felhagytam az ötlettel 😊

igy karacsonyra a bevételböl amit Jézus átad nekem 3 dolog merult fel ps3, kamera ,ruha :\

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Aquir
#18613
Alapvetõen minden fajta máshogy hangzik. Van amelyik "csak" a hangja miatt különleges. Ez egy standard modell, a kromatikus volta azt jelenti, hogy minden kulcsban lehet játszani rajta.

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

motyodlee
#18612
akkor ezt bizony kötelezõ lesz lejátszani 😊

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

angelslie
#18611
De perverz vagy te :S

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Viktor99
#18610
Krómosabb
Viktor99
#18609
A télapót
angelslie
#18608
Ez hangzásban más mint a hagyományos szájharmonika?

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Aquir
#18607
karácsony utánra magamnak egy kromatikus szájharmonikát, mást nem is kértem, ez meg érdekelt

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Rage47
#18606
camera beardet
angelslie
#18605
Mitkértek karácsonyra?:o

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Aquir
#18604
nincsen "igen"-smiley

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

kakaoskalacs
#18603
nah megvan az elsö rajongom 😊<#circling><#eljen><#eplus2>

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#18602
Utolsó mondat <#igen>

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

kakaoskalacs
#18601
ösztönböl tolom sokakat ez zavar :\
medic vagyok ki életeket felkavar

rimelt de szar :_D

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Viktor99
#18600
😄DD
Jim Morrison
#18599
mer te mivel vagy jó?
elf meg paladin itt nem számiit.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

sonic syndicate
#18598
sztem rákos lett <#idiota>

#18597
csak csöndbe legyél Crappy

Nandris94
#18596
jaés répalé fasz :C

Crabby

Nandris94
#18595
hát a soldierhez télleg nemkell nagy tudás... se demohoz D: az is azt bizonyítja h a fórumon mindenki jó velük xd lõnikell ozt jóva'! azt meg h mennyivel lõjje elé a rakétát az az elsõ 5 percben megnyilvánul, és ez az airshot, és a jumpot is magába foglalja... ammeg why pro gaming sux... xd a soldierrel vannak legtöbben "pro"-k, mert leragadt az agyiszint náluk 😞


estefelé értelmes mondetokat írok hmmh

Crabby

elitehun
#18594
Jah hogy te vagy az a Jim Morrison a steamen a barát listámon XD
Jim Morrison
#18593
<#gonosz3>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#18592
<#zavart2>

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#18591
Az természetes! ^^
Rage47
#18590
v3ktor jobb
Jim Morrison
#18589
N, mekkorát daráltun 😄 Jó medic vagy <3

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

elitehun
#18588
Én dettó 😊
Narxis
#18587
szerintem is
én is ezekkel vok a legjobb

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

sonic syndicate
#18586
@elite_hun
jumpok? airshot? airstrafe?

sonic syndicate
#18585
HAHAHAHAHAHAHAHA <#idiota>

Rage47
#18584
szerintem is
és én pont ezekkel vok legjobb😊
#18583
Demoman és Spy igényli a legtöbb skillt szerintem...

elitehun
#18582
Ezt úgy értettem hogy nincs érdemleges dolog amit ki kéne tapasztalni. max annyi hogy mennyivel lõdd elé a rakétát. semmi taktikája nincs
elitehun
#18581
Ezaz. Bármelyik béna gyökér az elsõ 5 percben megtanulja kezelni.
#18580
hogyne lenne noob? lol

Julius Caesar
#18579
Mennyit kockultok ti? nekem a medic az elsõ 49,5 órával és spy (vagy pyro) az uccsó nem egészen 10 órával.

Js és a solly nem noob.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Aquir
#18578
A demoman-em lett most az elsõ, közel 200 órával, beelõzte az engineert
A nyílegyenes noob rakétákat lövõ soldier meg az utolsó, 40-nel =) elég világos az állás

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

angelslie
#18577
A pajzs a karddal együtt igazán jó 😊

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

angelslie
#18576
És mi is a probléma ezzel?

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

#18575
én demoval meg soldierrel tolom és 1 acsit kaptam eddig demomannel 😄