Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csokalaci
#18874
nem tudom nekem tetszenek ezek az orange mapok 😊

http://facebook.com/musicleander

sonic syndicate
#18873
tudom, hogy ilyen egy alap map, de attól még ronda <#idiota>

Nandris94
#18872
NNNNNNNNNNNNNNNNNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO or yes

Crabby

csokalaci
#18871
<#idiota>

http://facebook.com/musicleander

Nandris94
#18870
In Soviet Russia, Map makes Tóni!

Crabby

csokalaci
#18869
ilyen az eredeti 😊

http://facebook.com/musicleander

sonic syndicate
#18868
#18865
még, hogy jól néz ki <#idiota>

csupa dev textúra 😄

Viktor99
#18867
Most lehet abbahagyni... Rage bácsi pls intézkedj!
Julius Caesar
#18866
Jajj elnézést hogy idemertem szólni.... Mert az sokkal jobb infó amikor imósok képeit linkelgetjük egymásnak.

<#nezze>

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Viktor99
#18865
FAN-os sandmanes ulow! <#eplus2>
Am jól néz ki
csokalaci
#18864
Amúgy elkészítettem a dod_orange_the_tower_v3 tf2-es verzióját [!BETA!]
Pár kép:






Katt a letöltéshez

http://facebook.com/musicleander

csokalaci
#18863
"újj" egy új ujj ? D:

http://facebook.com/musicleander

Nandris94
#18862
köszönöm eme csodálatosan újj információt

Crabby

angelslie
#18861
Tökre örülök hogy ilyen nagy felfedezésekkel gazdagítasz minket...

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

#18860
Annyira nem rossz 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Narxis
#18859
Ez jó video!<#sir>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#18858
Az alap az sokkal jobb... Az a kicsi pontosság nem ér meg DMG vesztést. Meghát amúgy is a spy a késére épít (aki tud ;P) és a revolver pedig max menekülésre vagy egyéb vészhelyzetben kell. Szerintem.

Am 1:26 az tényleg fail 😄
Julius Caesar
#18857
Ambasaddor nem vmi jó... Rátértem normál revolverre. Sokkal egyszerûbb és pontosabb. Am most elkezdek spykodni és majd "ovnolok".


1:26-nél szarrá röhögtem magam.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Aquir
#18856

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Nandris94
#18855
<#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya>

Crabby

Nandris94
#18854
igaz O:

Crabby

elitehun
#18853
Tanulság. Többet ne mutass neki semmit<#gonosz1>
Nandris94
#18852
eztis én mutattam D:

Crabby

angelslie
#18851

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

#18850
az lehet 😊 én 1999 ft-ért vettem az electro world-ben az orange boxot. a steamen meg 3100 ft 😊 igaz az 576-ban ott 3500 ft

Rage47
#18849
gyenge a forint
#18848
am miért van az hogy a steamen drágább az orange box mint a magyar boltokban?

elitehun
#18847
1 😊
2 =)
3 =D
4 Nem lehet hogy Louis építette azt a sentryt?<#zavart1>
Aquir
#18846

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Nandris94
#18845

Crabby

Nandris94
#18844
én mutattam akkoris :C

Crabby

elitehun
#18843
A legnagyobb 😄
angelslie
#18842

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Nandris94
#18841
Nandris94
#18840
hát ja vhogy úgy <#wilting>

Crabby

z99999
#18839
én nem azt mondanám hogy a legnehezebb, csak sokat kell vele foglalkozni hogy ráérezz, onnantól olyan mint a biciklizés, más kasztokkal ellentétben.

mellesleg egyetértek, kezdõknek inkább medic vagy pyro ajánlott fõleg a mostani demo sóder rush miatt

Pszt.

Nandris94
#18838
szívesen a (be)szólást!


tónit meg véháromktort most nem szeretem ezér :C

Crabby

csokalaci
#18837
õ más

http://facebook.com/musicleander

Viktor99
#18836
Hagyjad, Crabby már csak ilyen.... ilyen... hát ilyen!
#18835
Oks, köszönöm h (be)szóltál!

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Nandris94
#18834
egy lépéssel közelebb

Crabby

kakaoskalacs
#18833

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Nandris94
#18832
te sem vagy nub azt itt okoskodsz D:


heffi monta h szóljak be na xd
egyébként

Crabby

Julius Caesar
#18831
Ezért se használom. Leugrok magaslatról és meghalok, kicsit se feltûnõ. Ráadásul kevés ideig tart, pyro v heavy ellen nem jó (úgyis fekszik a gombon), hangos. Ja és aki már minimum egy hete játszik és több mint két neuronja van nem lehet átverni. Elég feltûnõm, h nem nem védekezel csak várod a halált. Cloak meg alap a jó.

Most heavyztem (részben h villogjak a sapka miatt), és ha nincs medic a hátad mögött szinte már használhatatlan kaszt, még egy mezei scout vagy pyro is kiszedni.

Am a sapkára fél évet vártam, de nagyon örülök neki. Ha választhattam volna tuti nem tough guyt választom, de legalább valahogy kinéz (és nem camera beard ami minden második emberrõl befigyel). Szal ha ilyen tempóval kapok sapeszt még 2020-ban is várom, h teljes legyen a kollekció, de nem gond. Ezt most megbecsülöm

Ja és köszi a rangot rage <#worship>

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Rage47
#18830
ja ez tényleg fura benne
sonic syndicate
#18829
nem annyi ideig tart, amennyi ideig kellene...és ez már a kiadás óta így van, próbálják javítani, de olyan, mint a facestab - állítólag kijavították

elitehun
#18828
És mi benne a bug? 😮
angelslie
#18827
Na igen, az is számít hogy kikkel játszol, akiknek van már tapasztalatuk, vagy kezdökkel akiket könnyü átverni..

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Rage47
#18826
pedig én most csak dead ringert használtam, és "ownoltam", ahogy az ogc népei mondanák😄
NEOreg3
#18825

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(