Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18945
aztaqrva:|

Mindenkinek bujjék!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

kakaoskalacs
#18944
sztár gyanus vagy 😄

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Viktor99
#18943
Ezzel kívánok mindenkinek utólag boldog karácsonyt és boldog új évet! 😊
Narxis
#18942
BÚÉK mindenki szerverre!!!!

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Zomil
#18941
BUÉK! 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Viktor99
#18940
BUJJÉK
kakaoskalacs
#18939
BÕÉK :F

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

csokalaci
#18938
BUÉK

http://facebook.com/musicleander

Jim Morrison
#18937
BÚÉK

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#18936
BÚÉK getseek

Rage47
#18935
armageddon666
#18934
😄DDD

@

kakaoskalacs
#18933
ahha

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#18932

Rage47
#18931
😄DDDDDDDDDDDDDD
Viktor99
#18930
csokalaci
#18929
nem rossz 😊

http://facebook.com/musicleander

Viktor99
#18928
Ha lehet akkor csak a minõséget! 😄 (Amúgy ezen pár magyarral pyro "duel"-t rendeztünk... 😛)

#18927
amennyi random szar volt már itt... ez is elfér😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Viktor99
#18926
Valami azt súgja, hogy ez nem lesz sokáig itt! 😄

Amúgy csináltam egy újabb tf2 movie "test"-et. Megnézem milyen lett a minõsége. Hála Punkzolinak a videó készítõ guide-ért. 😊
kakaoskalacs
#18925


You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Viktor99
#18924
Hová gondol uram? :o
Nandris94
#18923
http://vacuumflowers.com/ld14/ld14.html

ez rájöttem ez hogy van: vannak a sárga nagyok, azok a te építményeid, a piros nagyok, azok az ellenségé, és van a kis pros meg a kis lila, az a lila az te vagy a piros az ellensáég, nyilakkal tucc mozogni, ésha sokáig üldözöl 1 pirost akk megölöd és te nyertél, de õis lõ rád és ha teljesen felmegy a fehér csík lent akk vesztettél, és az építmények is lõnek rád, de azokat 1edül nemtod megölni. na akkor a nagy sárgák nléha így kiválasztanak kis kékeket és zöldeket, ezek 1 helyben állnak, de ha közelmész hozzájuk akkor jönnek veled, és ha a kékek jönnek, akkor azok lõnek az ellenségekre, és így pl 4en már letudtok dünteni egy piros nagy építmény izét, a zöldek meg szimplán jönnek veled, nem lõnek meg semmi, viszont ha megnyomod a space-t akkor naghy sárgává változnik az egyik, ami elég erõs és lõ is, és az is tud kiválasztani kéket meg zöldet :o tök jó játék <#idiota>

Crabby

Aquir
#18922
variety is the spice of life

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Rage47
#18921
mivan, már unalmas a tf2?
Dizson
#18920
Azt tudom. Csak nem kell szenvedni a kék izékkel. 😄

Nandris94
#18919
delol beszívtam a kék lövedéket D::::

Crabby

Viktor99
#18918
Am rájöttem hogy nem azt kel... Oda van írva hogy recoil. Szóval ha ugrasz és magad alá lõsz, olyan mint a FAN. Visszarúg. 😊
kakaoskalacs
#18917
Szimplán retardalt barmok vagytok no offense 😊

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Nandris94
#18916
realee én voltam az D:: ne töröld le heffit :C csak szórakozunk xd

Crabby

Dizson
#18915
Kilövöd a lávás részt, lemész a pálya alá, és amikor a végéhez érsz felmész. 😄

Viktor99
#18914
Érdekesek! A kocka elég nehéz. El is akardtam kb a 4. pályán.
Aquir
#18913

                         Starguard



                         kotzka
                         bigyóak

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

kakaoskalacs
#18912

egykisOFF

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

kakaoskalacs
#18911
ott a pont

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

armageddon666
#18910
a MOD lecsap... bevett szokás hogy törlik a téééket, és így fölösleges lesz és nem lesz érte spam 😊

@

Nandris94
#18909
nemvolt spam :C csak megcsintuk h a miénk legyen 3 ték D: de VALAMIKÉPPEN törlõdött az 18881-es :C

a t9öbbit ami zik azt mi vontuk vissza xdddd

Crabby

armageddon666
#18908
ideges ember nincs csak bolond :C
egyébként elég alacsony az ingerküszöböd ha ilyennel fel tudják baszni az agyad :\

természetes a spam rossz. pont. 😊

@

Viktor99
#18907
Mondjuk mostmár engem (!!!) is kezd idegelni, hogy behivogatnak mindenkit steam chatbe vagy mi a halál az, meg szét cseszik a topikot. Grat
Zomil
#18906
10 teljesen értelmes hsz-t törölni még ilyet...


😄DDDDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Nandris94
#18905
TAKEKILLER RAGE <#rinya>

pedig megvolt a 18881 :C

Crabby

angelslie
#18904
Rage szemét vagy 😞

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Nandris94
#18903
<#vigyor1>

Crabby

Viktor99
#18901
TI ROHADT KI MOCSK....
Rage, bannt nekik -_-
Nandris94
#18900
ték

Crabby

angelslie
#18888
ték

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Nandris94
#18878
u doin it wrong

Crabby

Viktor99
#18877
cp_orange_x3 a legjobb map az egész világon <#vigyor2>
Nandris94
#18876
sztem nope


am nekem is teccenek ezek a nari (WTF) mapok

Crabby

angelslie
#18875
In Soviet Russia, Crabby shuts up

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...