Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

angelslie
#18824
Túl feltünö vagy, nem úgy viselkedsz mint az ellenségek, ezért kiszúrnak. Ott alul jelzi, hogy kinek a nevét vetted fel álcázáskor, és ha épp az lát meg akinek álcázod magad akkor nem csoda hogy kiszúrnak... Nem ajánlom kezdöként a spy-t, mondjuk én csak azzal játszottam az elsö 2 hónapban, de nekem ment is 😛

#18816: Dead Ringer szerintem tökéletesen felesleges, hülye aki azt használja... Engem sose tud átverni pl egy deadringeres spy. Egyszerüen túl feltünö és ideje sincs nagyon elfutni, mert ameddig eljut még onnan is hallatszik a dead ringer hangja..

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

sonic syndicate
#18823
amúgy bugos, azért nem szeretik sokan

sonic syndicate
#18822
nem hit-re, sebzõdésre, ugyanis bármilyen sebzés aktiválja

elitehun
#18821
Ja én azt nem nagyon szoktam használni.
Julius Caesar
#18820
Kurva nagy 😄

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

#18819
Amelyik azt mutatja az ellenségnek, hogy meghaltál, és hit-re aktiválódik.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Rage47
#18818
dead ringer
elitehun
#18817
Melyik órára gondolsz? 😮
#18816
Tudom, azért írtam h innentõl vannak a gondok :p (béta 7végén játszottam csak)
Mondjuk azzal a meghalós órával lehet könnyebb elmenekülni.

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

elitehun
#18815
Nem akarom elrontani a tévhitedet de 1 backstab az nem valami nehéz <#crazya>
#18814
Lehet látták ahogy kijössz stealth-bõl.

btw sztem nem nehéz, pl nekem 1 backstab szinte mindig sikerült, a gondok innentõl vannak 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Nandris94
#18813
hát ha nem rég játszol akkor sztem ne spyozz D: az a legnehezebb kaszt, nagyon sok mindenre kell figyelni... majd próbálgasd ha a többi kasztot kb érted

az elektromos kütyü az a sapper, engi cuccait tod vele "lekapcsolni" és egy idõ után felrobbannak, de az engi le tudja szedni õket

Crabby

#18812
annyira azért nem vok idiota 😄 am amit a kémnél 3-as gombal elõhozhato elektromos kütyü mire valo?

elitehun
#18811
Például a saját pyroja mellöl rohan feléjük XD
csokalaci
#18810
vagy a saját nevüket látják rajtad , vagy feltûnõ vagy

http://facebook.com/musicleander

#18809
elég kezdõ vok a játékban csak néhány napja van meg. ezért lehet elég hülye kérdésem lesz: miért van az hogy amikor a kémmel vagyok és átváltok a maszkra hogy álcázzam magam egy másik csapat tagjaként akkor is ellenségként kezelnek engem? mintha nem is lennék álcázva :S. pedig elvileg ugyanolyan szinü ruhában rohangálok mint õk

Viktor99
#18808
Na... Tizedjére kezdtem el ezt a nyamvadt mondatot, mert próbáltam megfogalmazni mit gondolok errõl. Annyi jött ki hogy semmit. Valaki szerint sport, másvalaki szerint pedig nem. Ez van el kell fogadni. Annak próbáld bemagyarázni hogy sport, aki már akkor KOCZKÁNAK nevez ha annyi kicsúszik a szádon, hogy néha játszasz.... Esélyed sincs 😊 Szerintem ez olyan téma amit nem lehet eldönteni :/
sonic syndicate
#18807
http://www.teamfortress.hu/content/2009/12/27/Sport_E-sport_Nem_sport

Viktor99
#18806
Jó éjt 😊
angelslie
#18805
Álmodni szabad, na jóéjt 😄

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Viktor99
#18804
Nem baj, a #18881 az enyém lesz <#eplus2>
angelslie
#18803
Pedig egyszer töröltem is a hsz-em, gondolkodtam hogy átírjam-e tékre, de így viccesebb

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Viktor99
#18802
ELLOPTA A TÉKEMET!
Nandris94
#18801
szeretem a tf2-t.

na beszélhetünk tovább

Crabby

angelslie
#18800
Tökjó hogy mindenröl beszélünk csak a tf2röl nem D:

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

angelslie
#18799
Nekünk meg 2 macska, 2 kutya, 2 papagály
Nyertem D:

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Nandris94
#18798
a-á, az a szembe szomszéd kutyája, vagy a jobboldalié, azok iylen kis 10centis macskakutyák, folyton csak guatnak :C õrültek mind

nekünkc sak volt, de öreg volt és elkellett altat :<

jade van papagály (3 is D😊

Crabby

angelslie
#18797
Na de a kutya aki a háttérben ugat az nem a tietek?:o

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

Nandris94
#18796
azt írja 0 kép :C

am nekem is 2 macska, csak Luca és Guszti :>

Crabby

armageddon666
#18795
akartam kérdezni hogy
NEKED IS?

aztán rájöttem...

de most nézem... HOL A PROFILKÉPEM??

@

Nandris94
#18794
2 macsek - Szpidi és Mici

O:

Crabby

kakaoskalacs
#18793

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

kakaoskalacs
#18792
jo hogy nemérted 😊

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Nandris94
#18791
tudod mennyi van belõle? D::::

Crabby

armageddon666
#18790
lepuktam :'(

@

Nandris94
#18789
"egy gyökér makk.annyi haszna van hogy néha ad kaját meg piát.de különben orbitális nagy barom.és mellette ülök láttá má ilyet?az ellentétek vonnzák egymást te gyik 😊"


fail.

Crabby

kakaoskalacs
#18788
ja 😄 lol
E-mail cím: [email protected]


:😄😄😄😄:

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Nandris94
#18787
armageddon666
#18786
akkor ok 😄 csak vannak akik nem szeretik...
meg vannak akik olyan infokat adnak meg amiket máshol nem szeretnének hogy kitudódjon...
pl. ha enyémet meglátná valaki :$$$
(sztem 2 éve hozzá sem nyúltam úgy igazából... a kép még 8. évvégérõl van 😄)

@

angelslie
#18785
Linket kérek mert nemtom hogykell képen keresztül 😄

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

kakaoskalacs
#18784
tudom hogy meg lehet nezni iwiw kép linkjen keresztul

.-. és amugyis most mi a franc van ha megnezitek az iwiw profilomat 😄 naponta megnezik többen érdekel is engem

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Nandris94
#18783
linket :C had tudja meg a világ

Crabby

armageddon666
#18782
most adtad ki minden iwiwen megadott adatodat Richárd... :C

@

Julius Caesar
#18781
És kutya? És feket és szõre IS van? Ráadásul magyar és puli? Naneeee!

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

kakaoskalacs
#18780
ö a kutyam fekete szörü magyar puli

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Nandris94
#18779
sztem a macska D:


pálinkaüzlet: nem 2t vittem be, 3at C: számoltam xd

Crabby

Julius Caesar
#18778
Ez most elõrül, hátulról, fentrõl, lentrõl, róla vagy a macskájáról?

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

angelslie
#18777
Félelmetes <#idiota>

\"A sivatagban egy apró homokszemként mondd mit vársz? Állj hát fel, tudom annál többet érsz hogy a tömegben elvegyülve, már rég kihülve leláncolva élj...\" All i wanted was a hug...

kakaoskalacs
#18776
csakneked egy masik kép 😊))



kép (///.o)

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

armageddon666
#18775
nekem tetszett 😊

@