Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Aquir
#19145
😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Aquir
#19144
xD

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Nandris94
#19143
<#eljen> répalé knows the truth <#eljen>

Crabby

#19142
Kartelen van egy megszokott közösség, a rajok (általában 10 évestõl úgy 18 éves korig skálázható), akik szerint minden "új" vagy "kevésbé ismert" ember egy csicska, és õk az istenek. ezért utálom már a Kartelt, sok a majom aki istennek hiszi magát, persze vannak seggnyalóik, stb... egynek beszólsz és ugrik a másik 20 csicska 😊

Viktor99
#19141
Én szeretni idióta patcheket! (=kurva valve)

"Minimum és maximum értékkel is rendelkezik ezentúl a viewmodel_fov convar."
"Új parancs amellyel a shotgun és a scattergun sörétjei nem véletlenszerûen oszlanak el kilövés után (tf_use_fixed_weaponspread)."

Minek basszus? Miért baj ha valaki 0-val vagy 84-el szereti tolni? Istenem... A kurva anyját az összesnek már nem tudok mást mondani. Miért kell elbaszni azt, amivel EDDIG SEMM BAJ NEM VOLT? Szánalom.
#19140
enyhén😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Narxis
#19139
omg, epic fail 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#19138
Heeelp! Vegyetek fel steamen! Véletlen mindenkit töröltem😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Jim Morrison
#19137
div1 es Botok 😮

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#19136
Azt mondtad nem rakod be 😄 Te galád... D:

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#19135
Érdekes mert az argos botokat úgy tudnám leírni hogy : WH+AIM+DMG HACK = "BOT" -_-

Megyek spyal kék medicnek álcázva, erre a kék heavy néz 3 másodpercig felpörgetett minigunnal és az 5 másodpercben belémereszté az ólmot... Hát hogy van ez?
sonic syndicate
#19134
csinálj egy szervert koth mappal, és írd be a konzolba, hogy tf_bot_add <szám>, és have fun!

Lacccca
#19133
Én ezeket a BOT-al kapcsolatos frissítéseket nem értem.
Továbbra is csak állnak és nem csinálnak semmit.

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

Rage47
#19132
tényleg, multkor kékhalál volt nekem is 😮
#19131
nálatok a töltés nem feltûnõen lassú a V betünél a Vac szövegnél??
4giga ramom van és ugyan ilyen volt 2 vel is 😞

ez nem mostanában csak, elég régóta így van, lehet a vinyóm fáradna?
Narxis
#19130
Fixed a performance & stability issue with AMD processors

Végre, többször kékhalált kaptam játék alatt és ott is valami processzor problémát emlegetett.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#19129
lol

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#19128
mai update felbasz😄
játszanék, erre kettõt lépek :

aztán asztal, majd újra meg újra...
...azért sem fogom ignorálni
kakaoskalacs
#19127
nemkell meglepodni
érdekes nekem egyszer nem szoltak be hhogy crites noob mikor mindig mediccel megyek 80% hogy kritz-el :\

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Rage47
#19126
kartelon csak a kardot vették ki, vagy a pajzsot is?
Ron Ragm
#19125
A magyar játékközösség szar, játéktól függetlenül.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

tototto
#19124
kartelen mindenki paraszt vagy ez általános magyar stílus:
mediccel vagyok mert természetesen sosincs egy sem, összejön a krit rányomom heavyre aztán
szrapko vagy ki a tököm megszólal krites noob nyomjad vagy valami hasonló
ha valakinek nemtetszik egy fegyver irjon peticiót adminoknak hogy szedjék ki, addig meg had használja már az ember amit szeretne, legközelebb megöl valaki irjam be rakétás noob nyomjad?
magyar valóság 2010..

kakaoskalacs
#19123
JimMorrison723 Dezz <3: ez az eredeti
JimMorrison723 Dezz <3: ahhoz hogy itt lassam
N.: lol?
JimMorrison723 Dezz <3: az swf t kell feltoltened
JimMorrison723 Dezz <3: 😮
N.: jimi ez
N.: FAIL
N.: XD
JimMorrison723 Dezz <3: xD

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#19122
jah, csak minél többet puff puff, annál több puffugtatni való😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

sonic syndicate
#19121
ismerkedni a játékkal? mész, puff-puff-gránát, mész tovább, puff-puff-gránát

kakaoskalacs
#19120
MIX? vagy lövölde? bball vmi? baratsagos war egymaskozt?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#19119
igen, mert rögtön kapom az invájtokat és még kb nem is hagytak ismerkedni a játékkal😄

#19118:Aha, azért vettem meg😛

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

sonic syndicate
#19118
a megoldás: ne játsszál vele

Julius Caesar
#19117
Hát erre mit mondjak. Elszarták <#vigyor5>

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Rage47
#19116
csakhogy pl. az mw2 magától belép😄 akkor is ha offline vagy
Julius Caesar
#19115
Kapcsold a friends lsutet offlinera. Így senki se látja hogy online vagy.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

Jim Morrison
#19114
Azt szeretnéd, hogyha belépsz a játékba, ne lássa más hogy játszol?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#19113
Tudom, hogy nem az a topic, de itt nagy koponyák vannak😛
Szóval: hogy tudom azt megszûntetni, hogy az olyan játékoknál, mint a l4d 1,2 ill modern warfare 2 a steam automatikusan bejelentkezzen friendsbe, amint bemegyek egy lobbyba?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

kakaoskalacs
#19112
ha velem jatszik mindog ö az 😊 vag masodik és én vagyok elöl kérdezd meg N mennyire jo medic 😊) am ugyes 😄

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

sonic syndicate
#19111
mindegyik

Jim Morrison
#19110
a pldx es?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

sonic syndicate
#19109
mert ennek nem az a lényege, hogy melyik hasznos, illetve melyik nem, melyiknél halna meg, hanem a "mûvészetrõl", ki tud szebbet ugrani, hosszabban stb

elitehun
#19108
Azér az elsõ videóban a felénél kb meghalna. Am jól remixelték a KoRn-tól a coming undone-t 😄
csokalaci
#19107
ez kedves 😄

http://facebook.com/musicleander

sonic syndicate
#19106
lenti=a metallicás arc videója

sonic syndicate
#19105
vannak jobb jump videók is, a lenti videóból 1-2-t én is megtudok csinálni

btw:





http://www.pldx.com/movie/926/TF2_Trickjumping/

Aquir
#19104
k 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#19103
értettem én😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Aquir
#19102
hát azért kicsit érdekesen száll :p

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Aquir
#19101
olvasd újra 😄 amit mondtam

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

csokalaci
#19100
ha már jump trickz 😛

http://facebook.com/musicleander

#19099
de hisz balkézben hegedál😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Aquir
#19098
éppen hogy õnála nem tudhatod, mert én sem venném át a másik kezembe.
a sniperrõl be tudtuk bizonyítani hogy jobbkezes. (miután átcserélték a normálisra)

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Rage47
#19097
sniper is balkezes volt elõször a huntsmannel😄 fura
#19096
Rájöttem egy iszonyatosan fontos dologra... bár a sniperrõl nem tudtuk bebizonyítani, hogy bal, vagy jobb kezes... ezzel szemben a medicrõl biztosan tudhatjuk, hogy

BalkezesOo

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx