Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Viktor99
#20647
Nem is igaz!

De igen, igaz....
csokalaci
#20646
mind2

http://facebook.com/musicleander

Rage47
#20645
Sam and Max vagy TF2 függõ?😄
#20644
meg fogod venni, mert függõ vagy😮

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Viktor99
#20643
Hát én tegnap este 23-kor letöltöttem a Sam and Max : The Devils Playhouse c. új részét.. Huhh vagyis, "MEGVETTEEEEM" csak sapkát nem kaptam. 😛
Nem ,amugy szerintem ti is próbáljátok ki mert nagyon jó hangulata van a Sam&Max sorozatnak. Még úgy is hogy scak az elején vok
#20642
Átrajzolni meg nehéz nekik... nah de majd a következõ Monkey Island hoz hozzácsapják az elõrendelõknek az új modelt^^

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

csokalaci
#20641
még a mikor a játék beta volt akkor 6-ot lehetett beletölteni

http://facebook.com/musicleander

elitehun
#20640
ezaz valaki rájött mire gondoltam<#nyes>


balvin: Ja nekem is feltûnt már de vannak moddolt szerverek ahol 6-ot tesz bele
balvin
#20639
amugy vajon a készítõk a modellgyártás elõtt még nem tudták, hogy a demoman gránátvetõje 4lövetû lesz?

gondolom nem én vagyok az elsõ akinek feltûnik hogy az a cucc hatlövetû, de csak 4et tesz bele

z99999
#20638
Viktor99
#20637
1.Numlocked hud
2. buta vagy, de elnézzük... :[
elitehun
#20636
A megfelelõ kérdés az hogy mi van a picsával?<#idiota>
Jim Morrison
#20635
milyen hud ja van? 😄
mi van a numlock al?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#20634
Numlocked menj a picsába 😄

#20633
amúgy milyen lenne már... valaki megveszi a sam and maxet és becrafteli a sapkátXD

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#20632
dámbóóóóóuuuu😄

Amúgy ma láttam elõször ezt a trouble maker's cuccer sapkát... nekem kell olyan!😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Rage47
#20631
Viktor99
#20630
PUMBAAA... Várjunk csak. Nem. Az nem az. Hmmm... Babar... Nem. Bazdmeg Vektor! Hogyhívák má'?!
Ááá menjetek e fenébe
Rage47
#20629
fülekkel repülni?😄
Jim Morrison
#20628

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

csokalaci
#20627
valóban

http://facebook.com/musicleander

Aquir
#20626
Az adott esetben roppant egyenlõtlen helyzetet teremtene elõ.

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#20625
Annak azért örülök, hogy a sam and max fegyók nem kapnak semmi bónuszt...
bár... a következõ lépés úgy is az lesz a valvetõl-_-

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Aquir
#20624




xD

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Aquir
#20623
annyit hogy megnézd tényleg ugyanolyanok e az itemek ingame? xD

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Narxis
#20622
Játszok azzal is.<#idiota>

De am. nem csak azért venném, ismerem a Sam and Max-et is, nem porosodna a steam accomon, játszanék azzal is.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

sonic syndicate
#20621
<#idiota>

sonic syndicate
#20620
nemár, hogy te megveszel egy sapkát 33 euróért....ennyi erõvel játszhatnál a battlefield heroes-zal is

Narxis
#20619
Sam and Max: The Devils Playhouse megveszitek? Megér 33 eurót? Én nagyon-nagyon régen játszottam valamilyen Sam and Max-es game-el, akkor tetszett, de aztán valahogy hanyagoltam.. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

csokalaci
#20618
The spectator is a spy!

http://facebook.com/musicleander

Julius Caesar
#20617


rotflolmao

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

csokalaci
#20616
én is pont ugyan ezt mondtam neki 😄

http://facebook.com/musicleander

FSpofon
#20615
akkor megvette õket korábban
ilyet legfeljebb a pecsában lehet venni, vagy ukrajnában, de azt az életben nem fogja steamen aktiválni 😊

Arab money

csokalaci
#20614
de együtt játszottunk vele nem tört szerveren... és a steam accján ott vannak a játékok

http://facebook.com/musicleander

armageddon666
#20613
nyomtattak neki egyet... ez van, én is adtam már warez játékot ajándékba.

@

csokalaci
#20612
bocs de ezt egy gyerek küldte aki ezt kapta húsévtra :/

http://facebook.com/musicleander

armageddon666
#20611
torrenten... nem hivatalos...

@

Viktor99
#20610
Adde' pézé az ingyenest annak aki nem ismeri 😊
Aquir
#20609
Hát igen az Age Of Chivalry, DIPRIP, Dystopia, Eternal silence, Smashball, Synergy és Zombie panic ingyen letölthetõ hl2 modok (a sok száz közül).
De akkor meg minek teszik rá, ráadásul vannak különbözõ verziók belõlük amik elavulnak..

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

csokalaci
#20608
õ nem ide való de nem tudja valaki ilyet hol lehet kapni ? 😄

Ismerõsöm kapott és azt mondja 21 játék van benne(ebbõl egy csomó csak mod + ingyenes)
Age Of Chivalry,Counter Strike,Day of Defeat,DIPRIP,Dystopia,eternal silence,garrysmod10,hl1 dm,hl1,hl2 ctf,hl2 dm,hl2 ep1,hl2 ep2,hl2 lost coast,hl2,portal prelude, portal, smashball,synergy,team fortress2,zombie panic

http://facebook.com/musicleander

Jim Morrison
#20607
szarfos, a soldiert nem lehet megolni


#20600 en


#20599 az nem jo

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Aquir
#20606
király

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Viktor99
#20605
Tudom... Gondoltam rajzolok egyet paintel két war között! Hát ez lett belõle!
Rage47
#20604
szép😊
RatBaG
#20603

Per Aspera Ad Inferi.

Viktor99
#20602
Ennél nagyobb tragédia hogy a klántársaim több mint fele nem ismerte eddig a "Sam & Max" sorozatot! :<
De én tegnap jól felvilágosítottam õket! :>De én tegnap jól felvilágosítottam õket! :>
#20601
Végülis... csak 33 pénz a játék😮
Biztos megveszem!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#20600
ki kérdezi?<#hehe>

kakaoskalacs
#20599
vonattal le tudok menni , mért?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Aquir
#20598
biztos arra az 1 hp-re fogok hajtani.. =)

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n