Team Fortress 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
btw:
equalizer now does 113 damage when the soldier has 1hp
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
Van itt Szombathelyi?
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
Ha keylogger lett volna és azzal nyúlták volna le akkor vissza tudott volna jelentkezni vagy kapott volna emailt hogy tényleg meg akarja e változtatni a jelszavát (igaz ha nem erõsítette meg a mailcímét akkor más mailre ment a levél.)
http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015
ilyen esetben le kéne szokni az orosz porno oldalakrol 😄
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
b, mond meg neki hogy suliba és egyéb nyilvános helyeken ne jelentkezzen be.
Elszedni csak úgy a semmiért még mindig nem lehetséges, mindenképp emberi mulasztás eredménye.
http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015
Én azt szoktam és akkor mérgesek lesznek xd
http://facebook.com/musicleander
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x
Csak a dvd,doboz, kulcs volt meg.
Õ is emailel próbálkozott az nem ment fél évre rá végig csinálta azt amit pun kzoli is belinkelt és 3 nap múlva visszakapta.
http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015
írjon ticketet!
simán visszakapja(max 2 munkanap alatt)
Kevesebbel is kapták már vissza a az accountjukat.
Türelem acc-ot terem.
http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015
várni kell ...
ha nem reagálnak egyáltalán, akkor annak annyi ...
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
Nem emlékszem az email címre amirõl regeltem
Nem emlékszem a felhasználó nevemre
Nem emlékszem a jelszavamra
Egyedül a doboz a lemez és a benne található kód van meg.
Elküldtem a sírásomat steaméknek képpel igazolva, hogy tényleg megvan a lemez.
Nem nagyon kaptam választ...
Egyéb ötlet?
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
Innentõl a net a szöveget is lefordítja (ezt még kellett volna mondani)
ne legyél már harapós kutya 😊
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
The Steam client must be installed to reset your Steam account password.
Please observe the following process to reset a lost Steam account password:
From the Steam Login dialog, click the Retrieve a lost account... button.
IF YOU DO NOT KNOW YOUR STEAM ACCOUNT NAME:
Select the I don't know my account name. option and click Next.
Select an item of information, preferably the account's contact email address.
Enter the contact email address on record with Steam to have Steam Support email your Steam Account name to this address.
Repeat the initial step in this process and, upon receiving the email message containing your Account name, select the "I know my account name" option. Or, if you didn't receive this email message, Contact Steam Support.
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
Lassan már fél éve, hogy utoljára elindítottam ezt a remek játékot.
Történt ugyanis, hogy elfelejtettem a steam accom nevét és jelszavát.
De még az email címet is amire regisztráltam. Tudom, amatõr vagyok 😊
Steamnek írtam egy mailt kb 3 hónapja és még mindig nem kaptam semmilyen választ.
Dobozos verzióm van, minden papír megvan hozzá.
Kérdésem az volna, hogy ilyenkor mit lehet tenni?
Nem szeretném még egyszer megvásárolni...
A gomb háttérnek pirosnak kéne lennie, mert rohadtul nem tûnik ki ha egy topikban ilyen van 😊 CMON
A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n
Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/
mi ez a baromi nagy google hirdetes? Rage csak nem penzt csinalsz ebbol is ? 😄
ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/