Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sonic syndicate
#20597
ezeket csak a reklámozott játék elõrendelõi kapják meg

btw:
equalizer now does 113 damage when the soldier has 1hp

Aquir
#20596
lol

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Viktor99
#20595
Jim Morrison
#20594
Off
Van itt Szombathelyi?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Narxis
#20593
😄DDDDDD

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

elitehun
#20592
Sztem ott már komoly gondok vannak ha az orosz pornóról a medveszex jut az eszedbe <#lookaround>
Viktor99
#20591
PFEJJ! Orosz? Medveszex?
Lacccca
#20590
Paranoiásak vagytok.
Ha keylogger lett volna és azzal nyúlták volna le akkor vissza tudott volna jelentkezni vagy kapott volna emailt hogy tényleg meg akarja e változtatni a jelszavát (igaz ha nem erõsítette meg a mailcímét akkor más mailre ment a levél.)

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

Zomil
#20589
keylogger 😊
ilyen esetben le kéne szokni az orosz porno oldalakrol 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lacccca
#20588
a, elfeljetette az adatait, vagy megváltoztatta és azt felejtette el
b, mond meg neki hogy suliba és egyéb nyilvános helyeken ne jelentkezzen be.

Elszedni csak úgy a semmiért még mindig nem lehetséges, mindenképp emberi mulasztás eredménye.

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

Viktor99
#20587
Biztos össze zavarodott... Ha az "anyád" után még beírtad volna hogy: "te patkány" akkor esélyesebb lett volna! :/
csokalaci
#20586
ilyenkor másold neki vissza a szöveget 😄
Én azt szoktam és akkor mérgesek lesznek xd

http://facebook.com/musicleander

sonic syndicate
#20585
jajj, te butus, mert nem németül írtál/nem tud magyarul

#20584
Miért nem válaszolt?😞

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Twetr0x
#20583
Öcsém accját tegnap nyúlták el (nem elszedték tõle, egyszerûen egyik pillanatról a másikra nem tudott belépni), mára visszaszereztem. Support ticket ftw.

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Lacccca
#20582
Én olvastam, ismerõsnek is tök ugyanez volt a helyzet.
Csak a dvd,doboz, kulcs volt meg.
Õ is emailel próbálkozott az nem ment fél évre rá végig csinálta azt amit pun kzoli is belinkelt és 3 nap múlva visszakapta.

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

#20581
elõzõ kommentem olvasd el, plusz a leírás végén van segítség az utolsó kommentben
#20580
emailre ritkán válaszolnak(bár eleinte volt hogy így szereztem vissza accot)

írjon ticketet!

simán visszakapja(max 2 munkanap alatt)
sonic syndicate
#20579
te elolvastad amit õ írt? nincs emailje, nincs felhasználója, és a jelszót sem tudja - ráadásul 4 hónapja küldte el az emailt - innentõl kezdve bukta

Lacccca
#20578
Jó nagy hülyeséget írsz.
Kevesebbel is kapták már vissza a az accountjukat.

Türelem acc-ot terem.

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

sonic syndicate
#20577
nekem 4 nap alatt oldották meg a jelszócserét

Serpa
#20576
vmi átfutási idõ biztos van.
várni kell ...

ha nem reagálnak egyáltalán, akkor annak annyi ...

Jim Morrison
#20575
ha boltban fotozza, akkor nem aktivalt kodot kuldenel el, amit szerintem eszrevennenek. csendes parittya nak legalabb hasznalt cd kulcsa(amit mar egyszer aktivaltak).

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

csokalaci
#20574
"Miszter felvidít"

http://facebook.com/musicleander

sonic syndicate
#20573
ennyi erõvel lefényképezek a boltban egy dobozt, és írok a steamnek, hogy elfelejtettem az adataim, és ezért egy másik címrõl írok, közben meg más adatait szeretném megszerezni

sonic syndicate
#20572
buktad, meg kell venned újra, ha játszani akarsz....semmivel sem tudod bizonyítani, hogy a tied...

#20571
Na akkor utoljára: (Bocs, hogy ezzel zaklatlak titeket)
Nem emlékszem az email címre amirõl regeltem
Nem emlékszem a felhasználó nevemre
Nem emlékszem a jelszavamra

Egyedül a doboz a lemez és a benne található kód van meg.
Elküldtem a sírásomat steaméknek képpel igazolva, hogy tényleg megvan a lemez.
Nem nagyon kaptam választ...
Egyéb ötlet?
Aquir
#20570
#20564

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Rage47
#20569
igaz
fail :|
Serpa
#20568
mondjuk arra a címre amirõl küldte a mailt.

sonic syndicate
#20567
igen, de hova küldjék vissza? még a regisztrált email-t is elfelejtette, így ha vissza is küldik az adatokat, õ nem fogja tudni elolvasni

Serpa
#20566
DVD kulcs alapján csak vissza tudják keresni az adatait.

Aquir
#20565
ez a lehetõség maradt. Mert ha semmire nem fogsz tudni emlékezni akkor egyértelmû hogy senki nem kaphat vissza semmit semmilyen információ ellenében, vagyis föösleges volt sajnos leírnod 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

#20564
Mint említettem az email címre sem emlékszem amit megadtam... :S
Rage47
#20563
Rage47
#20562
Aquir
#20561
a fele munka volt ráakadni, és betenni a megfelelõ részt
Innentõl a net a szöveget is lefordítja (ezt még kellett volna mondani)

ne legyél már harapós kutya 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Viktor99
#20560
Ne legyél már kígyászkeselyû, ha 9 diplomás angol doktorija lenne akkor nem írt volna ide... -_-
Aquir
#20559
IMPORTANT:
The Steam client must be installed to reset your Steam account password.

Please observe the following process to reset a lost Steam account password:
From the Steam Login dialog, click the Retrieve a lost account... button.

IF YOU DO NOT KNOW YOUR STEAM ACCOUNT NAME:

Select the I don't know my account name. option and click Next.
Select an item of information, preferably the account's contact email address.
Enter the contact email address on record with Steam to have Steam Support email your Steam Account name to this address.
Repeat the initial step in this process and, upon receiving the email message containing your Account name, select the "I know my account name" option. Or, if you didn't receive this email message, Contact Steam Support.

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Rage47
#20558
küldd el nekik a doboz képét, kódot, ami rajta van, minden infót amit tudsz, gondolom úgy könnyebben tudnak segíteni😊
#20557
Sziasztok!
Lassan már fél éve, hogy utoljára elindítottam ezt a remek játékot.
Történt ugyanis, hogy elfelejtettem a steam accom nevét és jelszavát.
De még az email címet is amire regisztráltam. Tudom, amatõr vagyok 😊
Steamnek írtam egy mailt kb 3 hónapja és még mindig nem kaptam semmilyen választ.
Dobozos verzióm van, minden papír megvan hozzá.
Kérdésem az volna, hogy ilyenkor mit lehet tenni?
Nem szeretném még egyszer megvásárolni...
Aquir
#20556
Köszönjük.
A gomb háttérnek pirosnak kéne lennie, mert rohadtul nem tûnik ki ha egy topikban ilyen van 😊 CMON

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Rage47
#20555
köszönjük cSuwwinak😊
Rage47
#20554
"Javított kép/url/flash beszúrás. Nemcsak gombnyomásra, hanem a megírt és kijelölt szöveg is tetszõlegesen kép linkre/linkre/flash linkre cserélhetõ. URL beszúrásnál, ha nem adsz meg nevet, akkor az url lesz a neve. Bekerült egy videó beszúrása gomb, ez youtube és vimeo-ról tud linkelni."
motyodlee
#20553
😄DDDD

Mindenkinek igaza van, mindenkinek nagy fasza van Senkinek sincs saját neve, jó modort meg egye-fene

Jim Morrison
#20552
elobb pont a banner felett volt, nagyon ugyes, ki is vetted.

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Rage47
#20551
hol?😄
#20550
de

Jim Morrison
#20549
rétiniggág 😄

mi ez a baromi nagy google hirdetes? Rage csak nem penzt csinalsz ebbol is ? 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#20548
rétiniggak