Team Fortress 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

sonic syndicate
#20947
akár flac-ben is tolhatod, sõt, még mp4-be is, és ha van hozzá kép/videó, akkor az megjelenik a többi játékosnak is

Zomil
#20946
Köszi. 😊

Csak wav-ot játszik le? Akkor nem szenvedek vele inkább 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

sonic syndicate
#20945
windows media player
mindenki 7.1-esen hallgatja, csak behallatszik a mikrofonon

Rage47
#20944
http://www.critrocket.hu/clan/main.php?site=articles&action=show&articlesID=11
Zomil
#20943
Azt megtudjátok mondani zenét milyen progival játszanak mások voice-on?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Narxis
#20942
😄DDDD néha

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Twetr0x
#20941
Spy sapit kaptam elõször, az csak jelent valamit ;D
Texast azért mert a spy az õsellensége.
2 halloween sapit mindenki megkapta.
Bill sapi meg a l4d2 elõrendelés miatt van.

@Tóni: Akkor is jó ;D
@Narxis: Lagoló farokkal nem pisálsz mindig mellé?

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Narxis
#20940
Az új OGC szerver úgy laggol mint a farkam, másnál is?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

csokalaci
#20939

(tudom ezt Twetrox már elsütötte egyszer 😞)

http://facebook.com/musicleander

kakaoskalacs
#20938
a hangszalag viszgalat szukseges

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Jim Morrison
#20937
ha olyan reg ota jatszol miert van annyi sapid ? Meg mindig nem megy? xD


(azok kapnak sapit akiknek szar a statjuk es benak)


peace

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Viktor99
#20936
a legegyszerûbb: ne beszélj
Twetr0x
#20935
orvoslatot nem tudok, viszont megnyugtatlak, az ingame voip egy kalap szar 😄

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

sonic syndicate
#20934
a legegyszerûbb: ne beszélj

balvin
#20933
nem tudjátok van -e vmi orvoslat arra, hogy recseg a hangom játék közben?
megelõzvén a kérdést, nem, a valóságban nem recseg<#idiota>
egyébként teamspeaken és ventrilon nem recseg, csak a játék voice chatjében

Viktor99
#20932
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Utállak titeket -_-



















<3
Zomil
#20931
nem, mert igy nö az e-peen 😄DDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#20930
Nem kurvára mind1 mi milyen rohadt medálotok van?😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Lacccca
#20929
Amúgy poén hogy én elõször 2008 nyarán vettem meg assze mvolt valami akció rá (2K vagy hogy), késõbb meg ugyanarra az accra vettem egy OB-t és most annak a megvételi dátumát rakta be a medálra 😄, de szar már erre figyelhettek volna.

http://www.cssface.eoldal.hu/ :F@ce: 80.249.166.38:27015

Rage47
#20928
nem sok cég van, amelyik képes ingyen dlc-t készíteni
Aquir
#20927
most mi van, én is okt huszonvalahányadikán vettem, már régóta vártam, trailereket többször megnéztem mielõtt kijött volna, és mert az albérletben akkor még nem volt net, otthon vehettem csak meg, szóval minek rakjam be ide? Megnéztem az idejét pontosan is, de az ilyen bemásolgatósdi arra jó hogy tényleg lehet jót hülyülni hogy ki rak be még korábbi idõpontot (fõleg ha valaki csak egy órával elõzi meg a másikat azon még lehet derülni), én meg mint aki késõbb vettem (ami nem ér kevesebbet) beírom max hogy nekem is arany aztán annyi 😊 Nem kell megõrülni hülyeségeken.

Igazából ezerszer írhattam volna még ilyen fölösleges tisztázó hozzászólásokat, de már ezekre sincs lassan igényem idõ/érték arányt nézve 😊

A kaktusz is azért szúr, mert soha nem simogatják... Nem a remény hal meg utoljára, hanem a sejtszintű enzimműködés. n_n

Viktor99
#20926
Narxis
#20925
<#ejnye1>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#20924
FOGALMAZÁS FUCKYEAH
Viktor99
#20923
Ki a büdöst érdekel itt a valve uj hülyesége? Ez megint csak ugyan olyan kis mütyûr amit az emberek kirakhatnak (aminek mellesleg semmi értelme) hogy ezzel villogjanak hogy mekkora rajok. Hopp, tényleg nagy állatok basszus. Én még pontosan emlékszem amikor 2007 tájékán, az akkor még fogható Fix.tv-n néztem az egyik legjobb mûsoruk, a Game Over-ben a TF2 trailerét. Már akkor is elcseszettül tetszett és ha lett volna netem akkor én is meg vettem volna hamarabb.
De attól még ígyisugyis utálom a valveot és remélem hogy felrobbannak mint egy bloody soupcan és végre hagyják ezt a kezdetben remek játékot ugy ahogy van (inkább csinálják vissza)
#20922
Thx

sonic syndicate
#20921
<#idiota>

sonic syndicate
#20920
igaza van twetroxnak, nehezen észrevehetõ, de ps - az a 2002 okt 29 nem annyira feltûnõ

Twetr0x
#20919
Shopped i can tell by the pixels and i've seen quite a lot shops in my life.

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

Rage47
#20918
és pont olyan cuccaid vannak, mint twetroxnak 😄
balvin
#20917
hát én már azóta küldöm amikor ti még sehol se voltatok<#idiota>

FSpofon
#20916
hát nem vagy túl jó játékos



Arab money

Viktor99
#20915
Am jó lett a Fodis fragmovied, nagyon tetszett, fõleg mert a vidi alatt lévõ második zene az egyik kedvencem... 😊 Jól van tudod te! Csak annyi nem tetszett hogy már ugyis vége lett volna számnak (vagy olyan rész volt, szóval azt az utolsó szavt' (szót) nem kellett volna leharabdálni.

@Rage: Utállak most már nem is beszélek veled többet!<#schmoll2>
Viktor99
#20914
HÁT NEM LETÖRÖLT BAZDMEG?
sonic syndicate
#20913
@Twetr0x
van, még veletek röhögtünk egy kört (beégetõ, ászerõ, poff! atompofon stb)


#20911
töröld a resource mappát

Twetr0x
#20912
Van magyarítás? o_O

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

#20911
Hali! Hogy tudom levenni a magyarítást a tf2rõl?

sonic syndicate
#20910
egy héttel medic update elõtt x)

#20909
Én ezüstöt kaptam, az elsõ update (medic) után vettem a játékot.
Rage47
#20908
ja, v3ktor egyébként velem játszottál tegnap kartelen 😄
Rage47
#20907
mutasd a tied
Twetr0x
#20906
Az a szomorú, hogy magyar szerveren a bronzosok a leghangosabbak, közben azt sem tudják, hogy a tf2-t eszik-e vagy isszák.

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x

#20905
nekem szeptember25 2007 muhahaha
#20904
gay

Rage47
#20903
Narxis
#20902
<#idiota><#nevetes1>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Viktor99
#20901
Én meg craftoltam mining lightot abból meg ushankát... És nemsokára meglesz a random hat. És ha lesz 3 sapim akkor MINDET KITÖRLÖM MUHAHAHAHAHA
#20900
én Sóder of Fortúnt kaptam

sonic syndicate
#20899
ott iratod ki a mumblit? :o

btw azt hittem késõbb kezdted, elvégre Jani mondta, hogy õ beszélt rá, addig portal-oztál, a többi OB játékkal játszottál stb

Twetr0x
#20898
That's how I roll bitches! :o



Titeket mikor vettek fel?

HOLY SHIT I ACTUALLY DID SOMETHING Twetr0x